Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

natürlich-természetes
ha esetleg,valaki megértette spetácsiló hozzászólását,kérem,fordítsa le nekem magyarra!
Köszönet:Pistike-család barátja-
peddig előbb-utobb menni és talán esni kell esőben.én is ronyozok,hogy megtöröm,de ez natürlich
értelek!
Ja énmagamat is féltem de én nem az ilyentempósabbelcsúszásra értettem!hanem pl lejárón megcsúszás eltanyálás szal érted
Magadat féltsd ember!megértem h motor érték stb...értem is,de neked nagyobb bajod lehet
Jah a rutint én is esőbe tettem le, az jó is volt mert alapból annyira poros volt a pálya, hogy szárazon elég veszélyes volt a fékezéses rész.igy vizsgára pont elmosta
én nem is az elcsúszástól félek hanem inkább attól hogy összetörik a motor.szal értitek mit akarokmondani
nem tom h nagy-e a szád,de elolvastam mégegyszer,érzek vmi "felsőbbrendűséget"
de te tod ,h mekkora szád van!írj olyanokat...pl.,,akkor le ne cseréld egy(!) cbrre..."
ez az egy, olyan nagyon kihangsúlyozott volt!de te tudod
Rutinon, nincsenek olyan nagy kanyarok Pesze h a sajátommal megyek, ahoz kell szokni, meg ahoz is vagyok.Meg noincs is olyan gépük a sulib ami A1-re jó.
De ettől nem is tartanék, csak ugye ki van fényesedve az út, ahol a kocsik kijárták, és ott inkább fosok az elcsúszástól.Mert ha olyan aszfalt lenne mint a p.ringen akkor nem is tartanék
Én is mindig ettől tartok, és csak kanyarban.
Én akkor motoroztam először esőben mikor zsedővel találkoztam.kicsit féltemhogy elcsuszok de nem volt vészes
Mármint esőben...
Én esőbe kibaszottul fosok is menni.De csak aknyarokban.Mindog attol tartok hogy eldobom a gépet.pedig tudom hogy megtapad a michelin, de ez nálam ilyen megrögzött, hogy kanyarba lassan.De szárazon megyek mint állat
Moccot?sajátoddalmentél?
Ma voltam rutinon, szakadt az eső, nagyon dúrva volt. Szegény moccot úgy sajnáltam, megázott Azért vizes út teljesen más vezetési stílust követel!Nem is gondoltam h ennyire.
Hát az enyém hiányos ugyani a fojtás kivételnél elfelejtettek fogaskereket meg fúvókát cserélni de majd orvosolva lesz nekem így 85öt megy,lejtőn lefelé fordulatszám alapján vitte a 100at de ha ezt a fuvókás fogaskerekes dolgot belevesszük akkor olyan 103körül vana vége.és mondom ez JÁR a motorhoz csak hát nekem trógerok vették ki a fojtást
hopsz a link lemaradtsport motor jégen
itt van sztem ezt kerested ,nagyon komoly
tőbb 25-öst!
mert nekem nagy a szám?
felvágtam én az RSel? én csak 1szerűen a 2t-ket szeretem meg ilyesmi :)

akkoris ugyanilyen voltam /ha úgy tetszik, nagy volt a szám/ amikor a 14éves Futurám volt!
Z3!!biztos kérdezték már párszor...de mennyit is megy a kis TzR?
most láttam egyet,olyan kis cuki volt,úgy pörgött mint vmi vaddisznó a sárban...
100-at megy?(de gyárilag)
nem azért mondom..de halkan megjegyzem,hogy egy rs-sel nekem is nagy lenne a szám....
na mindegy engem ez a baromkodás nemérdekel!
Gracz!
nemvagyte egykicsit kabbeafaszom?