Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy sztem egyszerűbb megvárni a korlátlan jogsit aztán nem kell tuningolni meg szarakodni, oylan motorral mész amivel akarsz.
A1em meglesz 16évesen.vagyis jelentkezni fogok
LOL
ha már 70cm3es akkor már hivatalosan le is kéne vizsgáztatni és ha rendszám van akkor 2személyt is lehet vinni csak ahoz A1 kell
De akkor ha már ennyit költök rá, akkor inkább megvennék egy cbrt aztán kész.Nem kéne ijenekkel szarakodni.
meg
megelőztél
Ez hülyeség. Ha levizsgáztatod rendszámosnak akkor vihetsz utast és mehetsz 90-el is szabályosan. Sztem nem kötelező minimum 125 köbcentisnek lennie egy motornak hogy rendszáma legyen.
Nem figyelsz!!!!!!!!!!!"1.levizsgáztatom"
Mármint a TZR nem fog tartozni hivatalosan az A1-be, hiába veszel bele 70-es hengert, meg minden szart.És akkor megy neked 120-140-et, de szabály szerint se utast nem vihetsz, és 40-nél többel sehol sem mehetsz.Meg autópályára se mehetsz.
csá cbrracing.

aszittem CBR-ed van!

de látom hogy aeroxod.

Nem eladó???
Mikori?
És milyen cső van rajta?
jaja!ha jó fiú volt mért ne?inkább megse szólalok
de ő megengedheti!és megvette!jól tette!!!
Z3 azt hittem ezt nem neked kellesz magyaráznom..de egy, nem felsőkategóriás (úgyértem,ilyen legjobb 125-ös) 500-as motor még olcsóbb is,és otthagyod!de ebbe nem azon van a hangsúly ,hogy otthagyod, hanem az ára!nemsok ember engedheti meg magának (ezt te is láthatod)!
jó de ami sokvolt az sok is marad
most nemtom mi olyan menő az rs-en... jól megy meg minden,de aki normálisan gondolkozik vesz annyi pénzből egy 500-ast!akár kawa er-5-öt,gs 500,cbf 500,soroljam?
na mind1!ha sok a pénz,hát válljék egészségedre
jo nem olcsó,de kegalább,nem kell törnöm a fejem,hogy mit vegyek rá
RS maradjál már hol egykategória a TZRrel meg a CBRrel nem is vezethetnéd A1es jogsival.törvény szerint persze
jaja!egy fillért se...de az árát csak kipengettet!az pedig elég borsos!szóval gratu
többet nem is mondok
az rs-re nem költök egy fillért se mégis otthagylak benneteket
köszi.
egészségedre!
1.Levizsgáztatom.
2.112ezret költesz rá pontosan,bocs
3.Jah igen nyilván 2LEvel erősebb lesz a CBR és akkor már a TZR-t úgy de úgy ott hagyja hogy ffúúúú belese merek gondolni (looool)
Na akkor hogy is állunk?a TZR-re ráköltesz még 100 000-et és úgy veri a cbr-t!de miben is?jah ,megy a második!mi lesz benne 100 000Ft után 18 paci?egy dob maga kerülhet annyiba,és egy dobtól nem lesz 18LE....szerintem....na de akkor nézzük a másik oldalát!ha a cbr-re költesz 100 000-et akkor a Tzr már a visszapillantóba se lesz!
50ccm!mi az hogy nem fog tartozni ettől a nagyobb kategóriába?
Engem az zavarna, hogy nem vihetnék utast (legálisan)
ó gumi! Rockynak szerváltunk egy dunlop arowmaxot hátra és még nem panaszkodott! abból van 110/70 R17 és az pont jó rá! (TŰRÉSHATÁRON BELÜL) De szerintem a legegyszerűbb,ha www.gumibolt.hu !!! De ez csak a tájékozódást adja,mert ugye tapasztalatok nincsenek!