Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

6100....
Valaki tudna ajánlani jó gumikat a CBR-re???
De akkor se fog beletartozni az A1 kategóriába, hivatalosan.És engem ez zavar.De azért a 20 pacis cbr.....
De ha azt veszed hogy Te mondtad hogy akarsz sportdobot meg még nem tudom mit.ha a TZRre ráköltesz 100,000ret kb. 18pacis lesz mint rsata gépe!!!és azért az övé veri a CBReket mondjuk tuti nem 2,5litert eszik
Úgy értem nem annyira mint a cbr!Hát azért egy 50-esért sokallom én azt a 750-et.De te tudod.
Mi az hogy alul SE.mért még hol nem az? sehol mi?
Ja egy árba van ez egy kicsit fura 759most a TZR ára a Rossi-s fényezésért még 20 at vagy 30at kell leszurkolni
Sokat eszik a tzr...És alul se nyomatékos annyira.És egy árba van a cbr-el.Ugyhogy a cbr a nyerőbb, mert az 125 4t.Nem fikázásból, csak következtettem az ár/érték arányt..
hát a TZR 6000felett megy igazán jól sőt mióta belelöttyintettem ezt a castrol olajat sokkal jobban megy de alul nem nyomatékos annyira mint a YBRmeg a CBR
Meg azért a nyomaték is számít. Sztem abba is van különbség.
egyébbként se 3,5-4litert eszik nekem jó mondjuk hajtva van
Lehet hogy megy úgy mint egy ybr, de sztem ha 90-el vagy 100-al mész vele biztos nem 2,5 litert fogyaszt.
Jó de ha egy motorba amibe 3000km van vadiúj fékbetét van akkor gyanakodnék
fékbetét? azt cseréljük, tudod.....
Hát lássuk csak nem fura-e a füst ami jön belőle,meg a fékbetét sokat elárúlhat(na) nem
Ha motort szeretnék venni honnan tudom, hogy nincs széthajtva, ha kipróbélom és jónak tűnik. Nincs erre tutibb megoldás?
Szabályok 103at ment Gergőnek Mostmár rendszerrel 115 a vége de az már necces, a 112viszont simán megy neki azt mondja Amikor a TZR megjelent még a CBR gondolat se volt (mármint a 125ös a többi nem tudom mikor jött ki)
Felvettél msn-re?
De én nem nagyon hiszek ebbe a dologba hogy megy 100-at.Max megy 90-et egyenesbe, maxra pörgetve.És azt is csak a nagyobb átmérőjű kerék miatt.Nem hinném hogy annyira bika lenne.Bár ki tudja.Ha télleg ugy van ahogy Z3 mondja akkor ugy megy mint egy YBR?De a cbrből is ki lehet hozni a 140-et gyárilag, gracz-nak ez sikerült! De hiába megy ugy mint egy 125-ös, attol még az 50-es szabályok vonatkoznak rá!És ez az ami zavar engem a robogónál is.Mennék vele mint állat, de a szabályok.....
Higyétek el egy TZR, ahhoz képest, hogy 50ccm-is , elég jól megy. Én is cbr-t akarok kezdésnek, mer az nem olyan erős, de a cbr, ahhoz képest hogy 125cm3-is, hát nem a legjobb, de a legjobb benne a 4ütem, tettszik, hogy nem füstöl.
és Z3 hogy megy a Tzr?nem lesz cserélve a fogaskerék nagyobbra?miért nem mesélsz magadról?
na ná
A fogaskerék meg 1* úgy is elkopik igaz?
Jól.már 1000szer leírtam de leírom mégegyszer ,még maradt benne egy kis fojtás (fúvóka meg fogaskerék) de szerintem csak fuvóka lesz cserélve
hogy megy a tzr?
Dojcsul