Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt! Nem te vagy itt a földön?
akkor meg le ne cseréld egy cbrre..
2t m van csak kérdeztem
igazad van teljes mértékben!!!!!!!!!!
huntertom, ne álmodj.
rakhatsz a cbr125re nitrót, utánégetőt, atommaghasítót, akkor sem fog úgy menni mint egy 125 2t!
de minek ez az egész??
azmondod raksz rá sportkiput, elektronikát, nagyobb karbit... ok, MAX 20le a gyári 14 helyett.. viszont akkor megnő a fogyasztás, lerövidül az élettartam, stb... plusz soksoksoksok zsé...

miértnem veszel akkor 125 2t-t?
miskolcihondás.igazad van.nem fikázom.hisz én is cbr-rel kezdtem.egy kezdőnek fasza.
Black junit videót nézzétek meg.Van benn cbr!
6. na jó ehhez nincs türelmem!
7.
azért kösz
8.
9.
10.
Így
hamarabb
elfogunk
jutni
a
10000.
hozzászóláshoz!
Szerintem nem lesz annyi mint a Gilera-d!
hello mindenkinek azt szeretném megkérdezni hogy ha egy cbr 125 be teszünk sportlégszűrőt meg nagyobbkarbit más elektronikát és más kipu rendszert fog úgy menni mint egy 125 2t ??
spettaciolo!
HA jobb az rs akkor lehet távozni annak a fórumába!
Ha neked az tetszik ám legyen, már párszor elmondtad a véleményed, nem kell ismételgetni.Megértettük 1re is.
Tegnap megérkezett a szervízkönyvem! Az van bele ra h 1000, és 6000 szervízen volt. De nem tudjátok hol van a többi?(tom h 1000,4000,8000) De utána?Én csak valmi olyat láttam h olajcre 8000/12.VAgys 8000km vagy évente, gondolom akkor van a többi is nem?Mondjuk ha 6000nél volt akkor el sem viszem 8000nél.Meg nem tudja valaki h mit csinálnak szervizren? mert 1 olajcserét, meg ülpítő isztítást én megcsinálok!
van , p.arnold[kukac]catv-sonar.hu