Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gracz!!!! lehet h érdekelne engem nemsokára egy oan hátso gumi mik rola a tapasztalataid?????? jol tapad satööbi??? köszi
Tegnap Püspökladány és Kaba között egy parkolóban állt egy repsol fényezésű cbr 125 csajszi meg sztem a barátja vmi nagyobb géppel!Intettem meg dudáltam! Vki nem tud vmit?????
persze és köszi!! az má cserélve volt!!
Ebbe csak egyféle olaj kell, mert a motort és a váltót is a motorolaj keni!Azt gondolom tudod, hogy hol kell betölteni!
Köszi gracz a képet,nekem kellett.
hello!! váltóolajat mennyinél érdemes cserélni??? milyet érdemes venni???? hol kell betölteni????? köszi
Háááát ja, felénk is szakad az eső, de legalább már nincs 40fok, motoron meg vagy 100fok volt, rosszul is lettem 1szer......
Kunmadarasra nem tervezem hogy megyek, de egy gurulásba benne vok!!! csak legyen már jobb idő, mert itt mifelénk zuhog...
bár úgyis untam már a kánikulát
S=V
Hi Tyt! Most nézem h Sásárhelyi vagy! Én Orosháza mellett lakom, az kb. 35km! Ha gondolod 1szer gurulhatunk! Kunmadaras?
van itten csongrád megyei CBR125ös?
gurulni kéne 1et.. legalább jó lenne a fogyasztásom
took szerezni ha kell
1.Itt a kép akinek hátulról kellet!
2. 10000Huf!
nem tudjátok h hol vannak CBR-es videok??? meg CBR-hez ien kiegészitök?? de magyar oldal-on lehetoleg köszi
Milyen videó?
Hát láttam pár dolgot, meg olyanokat is amiben nem tudom h most mi az, a német tudásom meg ...
Rockandyroll!Ami a te cbr-es vididen van, az az onboard, nekem annak a zenéje kéne.Át tudnád nekem küldeni msn-be?Pár hozzászólással lejebb ott a címem.Köszi!
hali miskolcihondás

láttál valami érdekeset?
Nekem jó volt a másik is.
Köszi a címet!
(helyesbítés: "mennyi"?)
bocsi elbasztam
asszem most má jó lesz na
csá fyrgi
klikk here vagyis csak cbr 125 os ide
www.motorrad-bach.de/cbr125/hauptteil_cbr125.html
gracz
menyi volt a gumi? Lassan elkopik az enyém is, és akkor én is nagyobbat szeretnék venni.
Hali cbr-sek

na ez kell nektek bazeg. idén még a cbr 125 kupára is be kéne neveznunk ezzekkel
a tuning cuccokal
Csak cbr 125-ok nek ajánlom klikk
ide : www.motorrad-bach.de/cbr125/hauptteil_cbr125.html
itt minden cbr testvér megtalálja ami köll a vasra
az árak euroban vannak ugyhogy lehet * 280ft tal
na csá mindenkinek Fyrgi
Gracz vagy vki más,akinek nagyobb a hátsó gumija!fényképezze le,és tegye ide be!de hátulról teljesen!thx
Köszönet:Pistike-család barátja-
Felvettél msn-re?Mert multkor kérdezted mi a címem.Ha kel itt van ujra
p.arnold[kukac]catv-sonar.hu
Ja és ez a gyári kipu?