Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mért lenne fura ha pirelli lenne rajta?az van a CBF 250en meg a 125ös AXOn vagy mini s.
IRC tyres ez a gyári gumma rajta. Nekem már Dunlop van rajta.
nekem is tapad a pirelli
De most valaki menjen már ki a garázsba és nézze m ár meg a gumiját...Mi van rajta?Pirelli?
Az elég fura lenne!De márkákat hagyjuk!Dapad jól ,döntéssel van gond?
Válaszokat várok!
Pont ezt akartam én is javasolni csak lusta voltam ilyen szépen leírni.
Fránya ctrl+c ctrl+v
Eszméletlen milyen dolgok! Ehhez az Üreshez visszatérve, SASSZEM
1.Ha megálsz és akkor akarod visszatenni üresbe az nem a legjobb, de ilyenkor úgy kell csinálni, hogy minden egyes váltókar láblenyomás után úgy kb félig kiengeded a kuplungot aztán megint lenyomod megint kiengeded, de ez nem a legjobb!
2. Úgy a legjobb, ha még megállás előtt, gurulás közbe, de nem túl nagy tempónál,(mondjuk én olyan 60-70 körül soha nem raknám 2.-be me olyat reccsenne!) , hanem szép fokozatosan, szépen egyesével pakolgatod visszafele, mert ilyenkor még forog benne a végáttétel, ami kapcsolatban van a váltóval és így hogy mozog sokkal könyebb a sebességeket váltani!Mondjuk én olyan 60-70 körül soha nem raknám 2.-be me olyat reccsenne!
tapad hát TZR en is pirelli van fog mint állat de Krasynak nem tetszett.(ő baja )
mt 75 rs50en van gyárilag meg az én cagivámon és tapad mint a pics@
vagy akkor city demon
hát nem MT 75
talán pirelli MT75?
Milyen gumi van a cbr-en?
vki mondja meg
Heheh
vicces!bár igaz sajnos
majd meglátjuk addig marad az álom és a reménykedés
Meglátjuk...de ha tényleg sokkal jobb lesz ,akk az az árában is megfog jellenni!
áá nemtudom de tudod az adók meg minden szal a motort fenntartaniegyre drágább így óccsobb lesz szerintem
Jó is lenne ha még szebb lenne,ha még szélesebb lenne meg vaskosabb gumik stb...akkor már nem fikázná senki....Na de várjunk !akk az egy fokkal drágább lesz!!!ha elektromos lesz meg szebb nagyobb lehet h még a 900 000-et is elfogja érni.......sőt
Külső max talán szebblesz nem hiszem hogy elrontanák
Ez igaz4
De ha újítanak a külső ugyanaz lesz,vagy az is változik?
De akk az elég jó lesz ha elektromos befecskendezésű lesz....szerintem
Uhh akkor már várom!
úgy hallottam lesz valami frissítés de logikus is lenne mert ha 2004be jelent meg akkor 2007-ig az már ugye 3év bőven szal itt az ideje
Ha igazad van Z3 ,akkor az nagyon jó lesz
Mi?
Lesz új cbr?
persze de szerintem 2007ben lefog esni a CBR ára mert állítólag jön az új valami ditechtes vagy mi
oks, és köszi h segítettél! Ugye máskor is dzámíthatok ilyen jó motoros emberekre