Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

F az az hogy túrára van tervezve meg városba. Superbikeban olvastam
Amikor a CBR600RR összehasonlítása és CBR600F -é volt.
Szerintem ha van akkor valmi nagyon bonyorult helyen lehet, mert én csak fényváltót, indexet, dudát, indító gombot, szivatót találtam, és a kulcsal sincs De ha valéaki tud még valami gombot akkor várom
van rajta.elakadás jelzőről rocky tudsz valamit mondani?
Nem tom, mi mikor 125-st néztünk akkor az "f"es NSRek idom nélküliek voltak, ebből gondoltam, de akkor lehet h ez csak véletlen.
Az RR azt jelenti ,hogy Racing Replica (a versenymotor utánzata)
Nem hiszem hogy az F azt jelenti hogy fejidom nélküli, mert pl. a CBR 600F-en van fejidom, legalábbis nekem úgy rémlik

VAgy csak gyors a csávó, és olyan gyorsan kattingatta az irányjelzőt
hmm.. szerintem nincs semmi para a pesti közlekedésben...lassan 3 éve nyomom városban is...eddig csak kéccer volt ütközésem
egyik az volt hogy mentem suliba és kicsit közel voltam az autóhot és vizes volt az ut
az a fasz emg satuzott..de nem volt semmi előtte
én meg nekimentem mert nembirtam megállni...de nemlett semmi baja se nekem se akocsinak
másik meg
suliból hazafelé állok a kereszteződésben és egy gecinagy lökést érzek majdnem kirepült alólam a moci
egy hülye kurva belémjött hátúlról
ugy elküldtem a picsába ahogy kell...vicces volt
hát úgy rémlik hogy mikor megelőzött a kis CBR akkor elakadás jelzőzött
Van elakadás jelző Hol ? Hogy?
Azt nem tom hogy CBR ből van e olyan "F" es.
R= Racing lehet,m de akkor a CBR1000RR Nagyon Racing? vagy RAce Racing
Szerintem hülyeség Pesten az autók közt rohangálni egyszerűen ÉLETVESZÉLYES!!!arról nem is beszélve (tegnap voltam először pesten motorral) hogy ha beengedem őket vagy lehúzódok hadd menjen meg se köszönik (az autósok.a motorosok mindig megköszönik ha lehúzódom )
ja télleg nem is tudtam hogy a CBRen van elakadás jelző
Szerintem a robogósok a legnagyobb "donorok". Félelmetes hogy miket csinálnak. Engem amint beérek BP-re azonnal elönt a halálfélelem (lehet mert vidéki vagyok). Lehet gyökér vagyok de én a fővárosunk útjain motorozva full betartom a KRESZ-t (a piroslámpánál előrelopakodást leszámítva). Iszonyatos hogy mennyi elmebeteg autós rohangál pesten. Biztos a dugók miatt zakkantak meg vagy nemtom, de én nem merek cikázni köztük és előzgetni. Én Budapesten nem szeretek motorozni, és nem is szoktam, ha be kell mennem valami miatt akkor meg kibírom szabályosan azt a kis időt amit ott kell motoroznom.
Szal biztos röhögnek rajtam a robeszos pizzafutik mikor elsöpörnek mellettem, de nem érdekel.
R=Racing talán.ű
F idom nélküli???hát a CBR ... Fen ugyan úgy van idom.
Aham ara gondolok. Azért szerintem mind 2 hülye volt...
Ma kicseréltem a bal első izót!!! Szépen szétbonottam minent közben csk 6csavart kellet volna kivenni, tök 1* lenne.
Valaki nem tudja h mit jelent a CBR 125R végén az "R"? (azt tom h az "F" az idom nélküli, ez meg h idomos? de akor a "RR"?)?
az autós rányitotta az ajtaját a robogósra nem?Mondjuk nem is csodálom sok hülye van neki B-s jogsija vesz egy robogót azt hiszi ő itt a nem tudom ki 10centire(!!!) követi az autót meg lámpánbevág elé stb...sok az ilyen
A naplót nézte valaki?Volt ilyen motoros dolog benne
Meg hogy milyen bunkón vezetnek az emberek, és úgy hezdődik hogy 1robgó megelőz 1 autót, autó utánna, leszorítjka a robogót a padkára, és elkezdd pofázni neki
akkor te voltál
A környéken legközelebb csak Debrecenbe vannak CBR-ek, úgyhogy ha láttál egyer az csak én lehettem!
Kösz meg volt!!!
Ma repülünk vissza magyarországra!!!
Garz te püspökladányi vagy akkor már lehet hogy látalak Ott nyelvvizsgáztam, és volt 1 csomó mocc
Benci!
Én nagyon szivesen mennék, sirokra is meg minden ilyen közös gurulásra, találkozóra,csak az a helyzet h nincs jogsim(erre) azt meg nem akarom h elkapjanak... (most még csak a kreszem van meg, azt modták rutin is lesz hamrosan, de kizártnak tartom hogy addigra melegyen Mihelyt meglessz, akkor akár hova akár mikor!)Én moccom nélkül meg nem igazán tok lejutni, legfejjeb apával, de nem tom hogy abból lesz e valami HA mégis mennénk akkor majd szólok!
Van kedvetek jövőhét pénteken (Júli 28) motoros túrára jönni?
Kiskunlacházára mennénk a reptérhez este 7-re és onnan KIS TUNING vezetésével motorozgatnánk.

Jelezetek vissza valahogy. msn: sunand@freemail.hu
Eger mellett van
Miskolcihondas jossz Sirokra?
ja bocs én ehy TZR50 silver techkel voltam
Ma összefuttam egy CBR 125Rrel.kb. 70nel battyogtunk mikor látom a tükörbe feltünik aza két lámpa amiről rögtön beugrott hogy milyen motor is ez itt van a tulaj?