Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen olajat teszel bele? Szerintem az a kétezrenkénti gyere szerintem túlzás. Én most vagyok 4000-nél és olyan a hangja mint amikor beletettem(nem kattog-zörög, Elf full-syntetik) ajánlom mindenkinek. Nem is fogom lecserélni csak 8000nél vagy köv szezon elején.
Csütörtökön jön az én tunning kittem, optikai tunning kittem.
Nekem eddig olajcserénél mindig állítottak szelephézagot is.
hali mindenkinek

nagy segitség kellenne? csak cbr 125-os tudnak
remélem

szelephézagot mikor kellenne állitani benne? olyan furcsa hangokat ad a blokk.most 14 100 km van benne.eddig kb 6 x cseréltem benne olajat mert én 2000 km után csere: azért mert nincs benne
olajszűrő. de így tutti mert nem kerega az a kurva váltó. bár elég szarok az átételek
pedig redesen bejáratam álltalában 80-nal járók és nézzem a csajokkat akkor 2,8 licsó/száz dobozzal együtt.
köszi mindenkinek írjatok ha van tapasztalatottok : ) fyrgi
nézzétek meg az eseménynaptár pénteki túra napját
Sziasztok

megtörtént az első meghibásodás! 15 064 km-nél elszakadt a kmóra spirál
nem mintha annyira érdekelne, hogy mennyivel megyek ,de azért nem árt ha működik
Ettől nagyob baj ne legyen
Nincs hozzá kit. Mindenkinek magának kell összeválogatni hozzá ezt azt. Szerintem egyébként így szórakoztatóbb is mintha betolnád a szervízbe és csak annyit mondanál: "na, csináljátok meg addig beülök egy moziba"
A válasz is mindíg itt volt! Néha már meg is csömörlöttek az emberek tőle!!! Kicsit több figyelemmel használjuk a fórumot! Azért van! Mellesleg ,miért mindenki ezzel kezdi:"mit és hogy lehet tuningolni?" Egyszer válaszolná meg vki!
nemnyúlom előbb volt ez a nevem mint láttam volna a tiédet... akkor gazdag lennél:D énis láttam sok választ de egyértelműt nem nagyon...:)
Húúúú ha annyi millióm lenne ahányszor ezt eddig itt megkérdezték!!!

Hééééjjjjj, nyúlják a nevem!!!!
hello! az a kérdésem lenne hogy vmilyen tuning kitet lehet e kapni a cbr hez... mert állítólag ugye a gyárilag fojtott 13 le nem a legtöbb bár kényelmes motorozásra ez is teljesen tökéletes:) RockAndy írta h 2007 re injektoros lesz az összes honda... ez a teljesítményt kb mennyire befolyásolja? előre is kössz:) széles utat!
Na akkor hogy lesz az az egri gurulás 29-én?
A CBR nél a "C"ig én is eljutotam,
várunk minden kedves jelentkezőt a pénteki túrára ami BP-ről indul.
Van kedvetek pénteken (Júli 28) motoros túrára jönni
Kiskunlacházára mennénk a reptérhez este 7-re és onnan KIS TUNING vezetésével motorozgatnánk.
Budapestről lenne az indulás motorring vezénylésével a helyszín még ahol lenne a gyűlekezzés nincs eldöntve de erre várunk jelentkezőket és egy megbeszélt helyszínen lenne a gyülekező.
a CBR 125R-nél az R betű Replica-t jelent ha jól tudom és nem Racing-et, mivel a 600as az RR tehát Replica Racing ami verseny másolat akar lenni ha jól tudom, de a kis CBR az a 600as másolata szal az csak Replica, én úgy tudom!
Na, végre hasznossá tetedd magad!
Itt a rövidítésekre visszatérve.
N=naked(de ezt nem szokták mindig feltüntetni, van hogy eélhaggyák pl gs 500)
S=csak fejidom (pl sv 1000 s)
F=túra(ezen is van teljesen idom, csak a fejidom függőlegesebb hogy jobban nyomja a menetszelet a fej fölé.)
R=gondolom racing(de ugye arrol is volt szó hogy a cbr sz mit jelent, és ezt rockandy súgta meg nekünk:city bike racing, na most cbr 125 R?Az akor city bike racing 125 Racing?Hú de verseny hangulat..
Ma elvitem haveromat 1 köre motorral(+65kg). és így is ment 118at!Igaz érezhetően lassaban gyíorsul a mostor, de így is mint a szél! , Igaz a féket jobban kell fogni!És a gázzal is bátrabban, de nincs semmi gond megy szépen.(imádom ezt a motort )
olaszországban is annak van elsöbbsége aki be akar menni a körforgalmonba
Hát az qrva jó lehet
Gondoljatok már bele!!!
Döntitek a gépet, és élvezitek a jó kis "kanyart", oszt egyszer csak beront egy barom, temeg álj meg és engedd be ha ez így van akkor egy nagy baromság...
Ezt hallottam én is h van ahol így van! Marha jó, h mindenütt máshogy
én meg úgy hallottam hogy romániaba a körforgalomba annak van elsőbbsége aki érkezik nem annak aki benne van
Ha már a pesti közlekedésről van szó: nemrég vtam Romániában kocsival (én vezettem végig) és ott na ott van kemény közlekedés, a városon belül 100-al kell menned és a kamion ott lohol a hátad mögött! Mellesleg Kolozsváron van még jó kis közlekedés, össze-vissza mindenki és ha betartaná vki a szabályokat abból lenne a tuti karambol! Meg ilyen hogy mész a városon kívül jó úton 100-120-al és egyszer csak egy 50-es tábla, mondom lassítok és az aszfaltos útból kb mint a szántőföld alig tudtam megállni és csak így volt jelezve eszméletlen!
oksa, engem nagyon érdekel
fater megkérdem hogy azon a Hondánamin ő tanult hol volt