Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezekszerint lemaradtam milyen motort akarsz?
Igen, mert kell a nagy dögre a pénz.
Senki nem tudja h holna ki megy SIÓFOKRÓL a Füredi MOL kúthoz a találkára h guruljunk egyet?
De most tényleg!!
Senki nem tudja h holna ki megy SIÓFOKRÓL a Füredi MOL kúthoz a találkára h guruljunk egyet?
eladod a mitot
Siófokról jön 1 CBR125 és egy 600as,ha jól tom.....mennék velük ha jelznének vagy vki tudna nekem az ő elérhetőségüket..............megköszönném

HHHHH
Én lemegyek a kúthoz, meg egy ideig elmegyek veletek, de nemsokáig, mert jönnek megnézni a mitot, és visszakell érnem.
Mondjátok h ki megy Siófokról mer akkor én mehetnék velük (Siófoktól 30km-re vagyok)
Kik azok és mivel mennek.........
Megyek!!!
nah akkor tisztázzuk kik is jönnek holnap gurulni?
akkor az útiterv Balatonfüred-Zánka-Tapolca-Veszprém-Balatonalmádi, ez kb 120km találka Füreden a MOL kúton este 6óra elött, mivel 6kor indulnánk!
aki jön az jelezze!

dadis, te akkor jössz??
Hali

A búkócsővett egy szettben adják súly kb.. 2 kg. A szett tartalmaza a két csővet és a rőgzitőcsa-
varokat + a távtartókat mert a váz ferde és ne veszed észre .ne kell fúrni se faragni.ezzeknek
már gyárilag meg van a helye . Csak a leszeded az oldalidómokat csak úgy tudod feltenni.
Ez kb.. 10 perc : ) de adnak szerelési útmutatott is. tisztára mint a IKEA-ban.
Jó az a bukócső, először vízcsőnek néztem! A vázhoz van fogatva? Kellett még furkálni lyukakat vagy a gyári helyekre passzol?
hehh:)
hmm, tok jo hangjavan kipuff dob nelkul
áááááá
most veszem eszre, hianyzik a sportdobnak a kipuff rendszerhez valo rogzito csavarjai, oda milyen kell?? a szervizben ugylatcik elfelejtettek visszacsavarozni vagy valaki ellopta! vááá most vettem csak eszre, az nagy gond? max kicsit leszerelt kipuffal megyek... legalabb msotmar tudom mert lett mas a hangja...
hát reméljük nem lesz gond!
majd mindig arra megyünk amerre kevesebb a felhő
hjajjajj, gondok lesznek a holnapi gurulassal, link
szeva gracz
ez itt a búkócső rajta sokat véd. ár kb.. 13 000 Ft a gomba meg 22 000 ft volt a
Karasnában.
A fémfékcső előra hátra 13 000ft de kurva jó. Sokkal jobban adagólható és főleg
2 személyel érezni csak igazán. Szerintem egy motor tuningolása itt kezdődik.
Meg is kell állni + megérkezni egyben : )
nah srácok holnap kire lehet számítani füreden???

aki jön attól kérek 1 telefonszámot és 1 nevet, akár a forumos név is jó, de hogy ne mindenki elött kelljen megadni a nevet jöhet e-mailba és msn-en is, én meg válaszba küldöm az én számom, hogy tudjuk kikre számítsunk és ne várjunk fölöslegesen, de gyertek minél többen!

msn és e-mail címem: kalfarik@enternet.hu

várom a jelentkezéseket, jah akinek a száma már megvan Rockynál vagy megvan neki Rocky száma annak nem kell feltétlenül megadnia, csak olyannak aki még Rockyval nem beszélte meg a dolgot, mert akkor itt vagyok én
Ki az akinek Debrecenbe fekete Cbr-je van?Tegnap délután láttam egyett a Balmazujvárosi úton .
Ilyen is van...
De olyan is, mikor megállították a rendőrök, mivel levette a rendszámot a cbr 125ről, s a rendőrök feljelentették papírhamisításért, és elvették a jogsiját (50est)... Az akcióra rá 1 hétre sikerült neki a városija, s újból motorozhatott, mivel folyamatban volt az A1es jogsija...

Amúgy még kérdéses a holnapi füredi kirándulás, mivel még nem sikerült előkerítenem a havert...
hát mit nem mondjak tényleg jó nagytestű!
es mivan ha megkerdezik hogy miert van hatul rendszamtabla vilagitas ha nincs is rendszamod?
Én 3000km mentem vele A1 jogsi nélkül! Csak a simó biztosításmatricáját ráragasztottam, a 125-öt meg leragasztottam úgy, hogy csak az R látszódjon és levettem a rendszámomat! Egyetlen egyszer állított meg a rendőr, de az is úgy történt, hogy este 11-kor, egy hosszú íves kanyar végén állt és én már akkor vettem észre, mikor bekanyarodtam a balra levő útcába, de rendes vtam és visszamentem! Nem mondott semmi különöset, csak annyit, hogy ez ilyen nagytestű? Én meg mondtam, hát igen ez ilyen nagy testű! Aztán szépen elengedett a marha! Én csak annyit mondtam magamba mikor beindítottam, hogy ökör!
az mi?