Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát itt jégeső votl nem is akármilyen de estére nagyon jó idő lett!de aztán csak 5en voltunk 5db CBR125 aztán a 6 óra helyett 7kor mentün kel gurulni mert addig várunk aztán elég faszán mentünk mikor elkezdett esni, nekem meg bátyámnak szerencsénk volt mert tapolcán kapott el minket szal csak haza kellett gurulni a város széléről, de Rockynak vissz kellett még mennie Almádiba ami kb 60km innen tapolcától, szal szegény jól elázhatott a többiekkel
vegulis osszejott a tegnapi gurulas akkor? en sajna nemtudtam lemenni, mert errefele jott a vihar, tehat atkelttt volna mennem a viharon hogy idoben leerjek
nektek milyen volt az ido?
jo hogy mondod, nekem a szentendrei uton, vmi csajszi a belso savbol (en a kulsoben voltam) kivagott elem az anyosulesrol ures felliteres asvanyvizes palackokat...
nah elmentem a honda szervizbe azt megcsinaltak, nagyobb lyuk, + ragasztot is tett bele

naes persze mit hallok mikor odaertem a maxxpower be, a szemkozti villamosmegallobol a hangosbemondo: "egy szabalytalanul parkolo auto miatt a menetrend kesik"
Tegnap nálatok nem esett???
Nálunk már 2 napja szar az idő.......
hát ha tényléeg arra akarod haszálni mint amit írtál akkor a CBR a legjobb választás, városba kitűnő motor mert alacsony tartományban is nyomatékos,nem eszik sokat, és előzgetni lehet vele rendesen, tegnap voltunk 5en mind CBR125-tel és nem volt autós aki elöttünk maradt volna, ha Rocky hazaér akkor kérdezd csak meg őt hogy nyomtuk le az autókat, és nem csak 1 ember egyszerre 5en szal elég kis dinamikus gép szal lehet vele előzni, mondjuk ha elötted megy valaki 115tel akkor azt mondom nem előzd meg mert lehet nincs már benne annyi de még 100fölött is simán ugrik csak vissza kell taposni 4.be és már kész is
alul fölül egyaránt pörgős (úgy tudom) és szerintema célnak megfelel.sőt.
Mit szorakoztok sportdobbal??!!
Dob nélkül a legjobb!!!!!!
Persze ez csak addig érvényes ameddig nem dobálnak meg titeket ásványvizes üveggel, mint minket!!!
Akkor meg menet vágó és vastagabb, rövid csavar.
szerintem nem, mert az also csavarhelybe belepasszol, mig a felsokbol kicsuszik, ot vszeg ellett ba**odva a menet vhogyan...
sorry,,15-20 km messzire mennék el a városkámtol
Én egy kis városban lakom szoval csak motorozgatni,mondjuk ugy,hogy "boltab járo,, motornk használnám,maximum olyan 15-20 km távot tennék meg vele,elözgetni jol lehet vele,mármint ugy értem pörgös??
tények:a motor 125ccm3is 4ütemű 15paci.egyeseknek 140et is megy (alapos bejáratás és sok km után)Honda vagyis japán ráadásul 4ütemű.negatívum?attól függ mire akarod használni
Sziasztok.Biztos kért már valaki elöttem jellemzést a cbr-125röl de nincs kedvem végig nézni az elözö 192 oldalt,szoval ha nem haragusztuk meg most én is megszeretném kérni azokt akikne ilyen gépük van,hogy legyenek szívesek és oszzák meg velem bármiféle tapasztalataikat,pozitivum-negativum jöhet minden.(lehet-e elözgetni vele,menet tulajdonságok stb..)
Köszönöm szépen...
Az a baj, hogy túl hosszú csavart vettél! Mi is nagyot néztünk a szerelő sráccal amikor a kipuffcserénél nem tudtuk a gyári csavarokat behajtani. Vegyél 3 rövidebb csavart! Azt hiszem, hogy 20milis van az enyémben.
semmit. nem éri meg h egy dekát is költs rá 4km/h plussz sebességért.
Hi!
Én is majdnem olyan motort vettem. De aztán YBR lett. Teljesítménybe sztem ugyanaz a kettő de alattam még a 100 se sikerül mindig. Sztem ezekre a motorokra nem nagyon van tuning. Max egy nyitott kipufogó, de akkor ugrik a garancia.
Hello!
Nekem van egy Honda CG125. De 100km/h tól tovább nem nagyon akkar menni. Parton se, egyenesbe se.
Milyen tuningot lehetne ráteni hogy többet mennyen?? Várom a "nagymotorosok" véleményét.
Kösszi!
oke, kossz
na ezt megcsinaltam, vettem bele 3 csavart, bele is csavartam, de nemakart teljesen belemenni mert egy ido utan visszacsuszik, tehat lehet elvan belul kopva a menet, igyhat hazamentem, majd azon az uton 2db csavar kiesett... most csak 1 van benne...
mo a jo budos eletet csinaljak vele?? 70 ezres szar kipuff azt most dobhatom a sz*rba??
A képed alapján az a Badacsony nem? Akkor déli part a körzeted?
Nem megyek talira,szarrá áztam!
Nah, kezd kisütni a nap :)
Jah, itt a Balaton déli partján is leszakadt az ég, igaz már kezd csitulni az idő, de mi is lefújnánk a dolgot, majd legközelebb...
Meg 2re behívtak dolgozni az idő miatt, szóval mi semmiképp nem tudnánk menni, viszont legközelebb, ha megbeszélünk egy napot, akkor abba mi benne lennénk
retkes büdös picsába, elmentem tankolni, egyszercsak korom sötét, hazafele annyira eláztam, mint még soha, ekkora esőt még nemláttam, nehogy eljöjjetek.
Várjuk ki a végét.