Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tedd teli téglával vagy egy pár kiló cukorral vagy lisztel és élvezd a elektromos roller erejét!!!!
rollereem csomija én unatkoztam
pedig ezzel a váddal jelentették fel! ez tavaly nyáron volt!
Rsata már lassan több mint 2 éve nincs csendháborítás tilalma.
Ha akkarok ki megyek éjjel 2kor és a városban kicsit meghúzzom a honda fülét
Havernak egy Kymco Agility 50 sisaktarójába volt egy 20cmes hangszóró és autórádióról ment! Na az menet közben is jól szólt csak a zsaruk lekapcsolták és feljelentették csendháborításért! Az autósokat akkor mért nem jelentik fel? azokba pedig kicsit jobban szól!!
Hát mi mondjak, VAD ötletnek tarom, de így kb. 15 percig jó górézni vele,de használhatatlanná teszi azt a kis helyet is,ahova a jogsit,szerszámoszacsit, a forgalmit,az elsősegélycsomagot, az izzókészletet, a gumipókot és persze az index visszragasztására és a rendszám...... szolgáló fekete szigetelő szalagot tartom! De amúgy jó én a Simsonom csináltam ilyet, mikor még nem volt meg a jogsim és már mindent át akartam alakítani szegényen! Így megy ez mindenhol, de egyszer felnő mindenki és az ilyen szarakodást két kézzel tépi ki a csomagtartóból!
akkor a rezgés a lényeg? Pedig sok dolognál előny ha rezgés elnyelő tulajdonságú, akkor rezegtessük meg mégjobban a motort? amúgy ez a zene a motorba nevetséges szánalmas dolog ilyet az csinál aki unalmában nem tudja mivel lekötni magát, nemhogy inkább motorozna egy jót...
de szóljatok, ha már 5.1-es DVD-lejátszós házimozi rendszer is lessz motorra 100-as plazmával
Nem a hangszóró a lényeg, hanem az erősítő.
Nekem a géphez van 5.1-es rendszer és ez is iylen kis "szar" hangfalakból van összerakva. De ha kb feléig tekerem a hangerőt akkor rezeg a radiátor meg a szekrény meg minden.
a városban gondolom nem 130al mész
engem így is basztatnak a zsaruk
tiszta NFS Most wanted
Jaja fasza csak értelme nincs.
130-nál úgy se hallod
de ott a nagy
mindegy kár ezen vitázni
ha lenne cbrem biztos nem csinálnám ezt meg vele mert oda én irataim meg ilyenek raknék
yah csak ebből a 10 cm-es hangszóróból nem hiszem hoyg üvőltene a zene...
hát amikor mész a városban és övült a zene mint a kocsikban az tök cool
amúgy ezt egy cbr125 tuningal foglalkozó oldalon volt
Yah nagyon széép csak tök felesleges és semmi értelme...........
Ezt figyeljétek milyen a kis cbr.
Sztem naon szép! grat
Nekem csak 9000 Huf-ba került, de nem tom mennyiért adják a boltokban!
Kurva jó a gumi mintája!!! Fasza egésségel koptasd el!! Megkérdezhetem mennyi volt
Tesco gazdaságos benzin
Ez 110-es? Majd ha feltetted tegyél fel képet róla!
Én ma gurultam egyet és nem tom mért de a gépem nagyon pörgős volt. Egyenesbe mente a 130-135 km/h-t. Meg is lepődtem, úgyhogy én még azt is megelőztem aki 120-125 -tel ment elöttem. Lejtőnek meg csak 143 volt a maksz. Lehet h ezt köszönhetem a Shell kútnak mert eddig csak a helyi benzinkúton szoktam tankolni mikor elindulok most meg úgy voltam majd útközben. (helyi kút Quli vagy mi a faszom,tescos szar)

Lehet vele előzgetni,főleg városban. Én meg vagyok vele elégedve teljes mértékben.
Elértem a 18.000 km-t.

Na megjött a gumim! Sztem elég jól néz ki! Még le kell égetni a régit aztán mehet fel!
Kemény mi, nekem nagyon adja Sárándon is ezt nyomják!
Nagy itt a pangás, gyertek ide,hogy feldobja a hangulatototkat!
itt most sut a nap, felhos az eg, es kicsit fuj a szel, es olyan 24°c van
Itt már 2 napja szar idő van.