Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg a vakasszony visszanéz?
A négyütemű kisrobogó dala....
a haver meg majd integethet rendesen
de ha valami fáj nagyon sírni nem kell kis spanom
játszol mint egy majom a simsonon
szállj végre szabadon ahogy fenn a sok lajhár így élni unalom ne is gondolj rá
Minden percben megaláznak rendesen...
azért a 125ös matrica is árulkodó...
A rendőrök nem értenek hozzá.. Az is köztudott, hogy SR-ből nincs 50esnél nagyobb, de egy ismerősömnek nem akarták elhinni
Nem érik utol
ezt még a legseggeb rendőr sem hinné el, mert nagyon is köztudott hogy ebből nincs 50-es...... és ha egy picit is konyít hozzá rájön...és kőkeményen megszivat...
van itt olyan aki smkp-ként használj? nem kötöszködnek túlságosan a rendőrei?
kimondta hogy kozuton?
amugymeg tud menni annyival ha van nekis sportdob, bar egeszsegesebben eri el egy 14es fogaskerekkel
Jah a KRESZ szerint robika se előzhetne autóúton jobbról 80-nal
140 körül max ha hozzákötöd egy bmw-hez... de mint tudjuk ez kressz szerint tilos szal felejtős
nekem tetszik a cbr persze csak a repsolos szín tetszik a legjobban
bár a végsebessége nem a legnagyobb a 125-ösökhöz képest de legalább 4 t (és nem károsítja úgy a környezetet meg nincs akkora szervíz igénye)
a kerekei nem túl vékonyak? nagy sebességnél még stabil(140 körül)??
Énis végülis tetszett is csak láttam az RS-t is és szerintem ahhoz képest a CBR 50-esnek néz ki
hát képről nekem se tetszett.de láttam élőbe.
Nekem nem tetszik de ár-érték arányban ez a legjobb választás..
én is olvastam.érdekes.annak ellenére hogy ez a véleménye róla viszik mint a cukrót.mióta élőben láttam meg is értem.
Meg a hátsó tárcsára se kell sokat fújni
Utánna jól fog
Az egy hasznos kis bukócső, ami szerintem jobb mint egy gomba, bár kevésbé szebb/tetszetős
Firgy 86 mi az a cső a motorodon??????
Na ezt is valami eszelős írhatta! Azt, hogy egyeduralkodó a kategóriájában elismerem, azt is hogy nincs is ellenfele, de minek kell így lefikázni?! Mit várnak egy ekkora motortól??? Szerintem teljesen elég az az erő ami benne lakozik ezekkel a paraméterekkel!
"A jelenlegi 125-ös sportmotorok piacát egy szóval leírhatjuk: állóvíz. Egyedüli japánként a Honda CBR 125R van jelen, mellesleg bestseller. Feledhető kinézetéhez trágya erőforrás párosul. Barnára kéne festeni a blokkot , és biológiai veszélyre figyelmeztető (biohazard) táblákat kéne ráaggatni......"-forrás: Superbike magazin
köszi.fater tudna mesélni arról hogy hogy csúszik azt a motort amivel ő tanult azt én láncsprayeztem be.képzelheted...