Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dual
jah
neked mind a 2 lámpa ég ???
télleg
jah mert a tiéd csík lámpás
az enyém meg az újab széria amin már nem
neeeemm????

az enyémről le lehet
Dehogyis nem, csak akkor már nem biztos hogy a Balatonhoz. De ahogy nézem, neked speciál egy BP-és találkozó jobban jönne.

Néhány perce értem haza. Tényleg van egy fílingje az éjjeli motorozásnak (nincs meleg és nincsenek autók ) 130-cal téptem hazáig. Miután betoltam a garázsba a vasat, kattogot szegény rendesen(a kipuffból olyan hang jött ki, mintha valaki belülről egy kulccsal kopogtatná a csövet). Jól meghúztam a szarvát a drágaszágnak . Én nagyon tudom ajánlani a 14-es fogaskereket. Teljesen jó, hogy végig csak az 5-öst és 6-ost kell használni. Csak gyakran akarok a hatos után mégföljebb váltani . Nekem nagyon bejön ez a kis módosítás.
Az én 8 éves Hondámról sem lehet a villágítást levenni.
Ezek a japok tudnak vmit
Huu az nekem sajna nem jo :(
Egész héten melozok és mostmár nem tudok a hétre kivenni szabit.
Esetleg valamelyik hétvégére nem terveztek?
Én mindig refivel megyek mindenhol, amíg világos van. Sötétedés után szoktam csak lekapcsolni.
Nekem szoktak villogni és anyázni is, de ez a legbiztosabb jele annak hogy észrevettek, szal én csak örülök neki
Hello, végül szerda délelöttre lett megdumálva a találka Balatonfüreden. De megkérdezem, hogy át tehetjük-e csütörtök délutánra.
Én holnap délután tépek le Almádiba és péntekig ott dekkolok meg windsurf-özök.
Ha valami biztos van CBR tali ügyben kérlek szoljatok!
Nem biztos hogy itt leszek,de ha tudok elmegyek.
Irjatok mailre : yanee&pannonmail.hu
Elöre is köszönöm
Én a CBR-en max csak próbábol használtam.Elég jol világit a tompitott is,a reflektorral csak mint ha magasabbra világitana(saját vélemyény)
Tényleg valaki rakott bele már halogén izzót? Én beleraknék,csak félek hogy a müanyag foncsor nem birná a hőt
RGV-n ugy volt hogy a jobb oldali kapcsolóval ki-be tudtad kapcsolni a lámpát,a bal oldalin meg csak váltani tudtál tompitott és reflektor közt.Városi külön nem volt.Az MBX-re már nem emlékszem,de ott is le lehetett kapcsolni a lámpát.
Ezen a CBR-en van külön városinak izzója,de ezt sem lehet külön kapcsolni,csak a tompitottal ég egyfolytában.Na meg nem sok értelme van abban a nagy dupla lámpa közepén annak a kis izzonak
Jol néz ki de semmi haszna
Amúgy ti városban nem szoktatok reflektorral menni? Az YBR-en a tompított sztem qrva gyenge. Én mostmár mindig reflektorral járok, amióta kijött elém a kispolszki. De nem is szoktak villogni a szembejövők hogy vakít vagy vmi.
Ó bocsi sziasztok!

Nem sürün tududok itt lenni.Sok a melo,meg a csaj se hagy sok szabadidöt
Mi ujság tali ügyben?
Van már valami konkrétum?
yah ezzel én is így vagyok... megállok vonatnál addig leállítom a moccot... aztán elfelejtem visszakapcsolni... nekem van külön kapcsoló a heklyzetjelzőr emeg a tompítottra is...
A mostani motorokon,robogokon nem lehet lekapcsolni a lámpát biztonsági okokból!
De nekem is volt régebbi motorom(RGV,MBX)amin le lehettett kapcsolni.
Na mindig el is felejtettem felkapcsolni
YBR-en ha rávan adva a gyújtás akkor egyből világít is. De ha benyomom az önindítót akkor ameddig nem indul be a motor addig nem világít.
Ha ráadod a gyújtást világít a lámap........
Az enyémen le lehet kapcsolni
Csak akkor van lámpa ha be van inditva és még egyet fordítok a kulcson
nem lehet lekapcsolni???? Ha ráadod a gyújtást akor már rögtön világít a pilács???
Neki vmi régi csoppere van. Azon lehet hogy lelehet kapcsolni. Na mind1. Nem azért mondtam hogy így kell közlekedni.
tényleg vazze.a TZRen se lehet.max ha kicsavarod az izzókat
Nem lehet lekapcsolni a világítást! De ez egy baromság,akkor csinál vki ilyet ha öngyilkos akar lenni.