Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát gondolom nem akkor csinálta. De én azért nem próbálkozom ilyenekkel.
ez ilyen hülye módszer , biztos kúrv@ jó érzés mikor elbasz egy kamion
Egyik osztálytársam azt csinálta hogy éjszaka lekapcsolta a motoron a világítást behunyta a szemét és úgy gurult tovább. Biztos jó, csak sztem egy kicsit kamikaze módszer.
Szerettek éjjel vezetni,mikor tök,full sötét van? Szerintem nagyon fárasztó!
Figyelni a kibaszott kátyukat.........
Én ténnnleg megyek ha szoltok.. Há szoljatok!
MSN: d0m3s70s@mailbox.hu
(időbe szoljon,mer le kell csutakolni a paripát!)
Rocky mondtad meg hogy lenntleszel almadin, csutortokre terveztek meg gurulast? mert en csutortokon megyek le fuzfore, az meg ottvan 1 kopesre almaditol, aztan gondoljatok meg enis tudok csatlakozni
Az a tali még lehet, hogy nekem is jó lenne!
Hahó! Mikor lesz a Balatoni találka,,,,vki monta hogy megy valahova Balaton környékére és ott vannak már 4-en,én is mennék!!!
Upppssszzzz... megelőztek
Én ilyet találtam eddig. A Danger Bikes-ban lehet kapni asszem.
Hali mindenkinek
üdv fiúk lányok.

tud valaki cbr 125-re olyan viszapillantó tükröt amibe idex is van? bármilyen megoldás érdekellne.
igen pang a fórúm csak nem meleg van?

Valami más különbség is van az osztott ülésen kívül??
Na vajon mért tetszik jobban a 600F-nek a fejidomja? Vajon mért?

Ezt az osztott üléses változatot egyébként 600 Fs-nek hívják.
igen a fejidommal van bajom nekem is.e miatt a motor miatt mondtam hogy inkább CBR 125 Fnek kéne hívnia ti motorjaitokat nem Rnek mert erre az Fre hasonlít
Igen, nekem is az imént csöpögött a nyálam egyre élőben. Azért kerestem rá. Sokkal jobb az osztott ülés. Az rr-nek a fejidoma nem tetszik. Ezek a lámpák viszont nagyon jók!
igen nekem is nagyon tetszik.a CBR 600rr nem.de ez szép.ma láttam egy ilyet.élőbe mégszebb
Gyönyörű ez a motor!!! Nem is tudtam, hogy van sport kivitele.
hát 125kiló a szárazsúlya + 13.8literes a tank+1.39literes az olajtartály
130 kiló a tzr-ed???? az rs-em full tele 139 kg.... nem sok egy kicsit az a tzr-enk???
súlyadót?az fasza...130kilós a tüzér
Most értem haza lenyomtam a Vaterrel 360km-t. Kicsit fáj mindenem...........
és még a súlyadót is 10szeresére emelték
a furcsány bácsi
MAnapság mi nem kötelezőőő ??? főleg olyan dolog amiből pénzt csinál az állambácsi