Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem most lesz 2 éves a CBR és van benne 17.000 km. Ti mennyinél jártok? Kéne egy 125 cbr találkozó!
Jó lenne,de biztos hogy kurva messze lenne tőlem!
Debrecen megfelel!

A csörgés az sztem durva kifejezés!
Háháhá!
Böngészőt válltottam és már jo is a kódólás
Pesten és a környéken több CBR125-össel ismerkedtem már meg.
Sajnos szinte egyiksem netezik.
De mindenkit érdekelne egy CBR 125-ös találkozó!
Nem volt itt még ilyenröl szó?
Hát Pomáz nincs olyan messze tölem.
Én benne lennék a túrázásban,ha az idöm megengedi.
Sajnos nincs MSN-em.Ezzel a mobilos nettel örülök ha a sima net megy rendesen :(
Norbi Interneteztél te már mobilról?
az tök jó!én Pomázon.Még nincs meg a jogsim július 3.án vizsgázom forgalomból.50es TZRem van.msned van?majd mocizhatnánk együtt néha.meg a többi CBRes kollége szokott erre felé jönni túrázni
aham az jó
Ez a kodolas az idegeimre megy
Szoval Ullon lakom!
Szewa Z3!

Én Üllőn lakom. 20 KM pestől.
Te?
Yaneeken.bocs.meg azért is hogy 2x ment
Yaaneeken!merre lax?
Yaaneeken!merre lax?
Hmm ez a mobilos net
Nem eleg hogy iszonyat lassu,de meg az ekezetes betuket is hulyen kezeli.

Na amiert egyebkent irok.Szoval a mult heten vittem az elso garis szervizre.
Nektek mi volt utana a tapasztalatok? En ugy vettem eszre hogy kicsit hangosabb lett a blokk.
A szervizes szerint ennek ilyen a rendes hangja,de van több CBR125-os haverom,es nekik is ez volt a tapasztalatuk.
Na nem olyan nagy az a hang,csak idegesito.
Mintha valami csorogna a blokkban egy kicsit.De lehet hogy ez csak a szelepemelo rudak hangja?
Hello sziasztok!
Belépnék én is a klubba ha lehet
Nekem egy 2hónapos Repsolom van.
Nem sokszor tudtam vele járkálni,ezért csak a mult héten lett meg az 1000km benne
Hello sziasztok!
Belépnék én is a klubba ha lehet
Nekem egy 2hónapos Repsolom van.
Nem sokszor tudtam vele járkálni,ezért csak a mult héten lett meg az 1000km benne
Nem tom ,hogy melyik kékről beszéltek, de legalább egy fél évig hirdette a gyerek!
1-nek be volt horpadva a tank, burkolat agyig széttörve, aztán úgy kéthetente mindig újabb és újabb képeket tett fel a végén már meg volt hegesztve és lefényezve majd végül felkerült rá a Honda-s matrica is! Ha nem láttam volna, így képről és sem mondtam volna meg, hogy rommá volt törve!
Akkor viszont szépen megcsinálták, mert így a képeken nem látszik semmi.
Ez a 2004-es piros 400ezerért CBR is kapott már rendesen az élettől. Nincs kormányvég, a tank újrafényezve matrica nélkül, a kipuff behorpagva, tükrök lecserélve és full retkes az egész moci.
jah! és a kék amugy TöRVE volt ugy gondolkodjatok!!!!!!!
csak mert uncsizom....www.hasznaltauto.h... www.hasznaltmotorok.hu (van 1 eldobot..szétszaladt a ménes/csiko )
csá! RockandyRoll én vettem meg a Repsollos cbr-ert és naon imádom 2 napja van meg már bele tettem vagy 300 km-ert!! de sztem 125ösök közül nincs jobb kis városi motor!! és ez 2005 11.-ik havi 7 ezer km!
te nem mindegy a km(szerinted van ami valos...) ez egy szuper motor azt mondjátok....le kell alkudni...
Mégse, csak az egyik képen tűnt úgy, hogy már elszineződött. A láncfeszesség-állító beállítása zserint is tényleg kevés km van benne, szal visszavonom, lehet hogy tényleg nem használták az elmúlt 2 évben.
A Repsol már elkelt!!! Itt a fórumról vette meg valaki a múlthéten (a username most nem ugrik be )
A Kék 2004-es és 2000 km van benne aha, persze. 2000 km-nél még nincs így elszineződve a gyári-kipuff két vége.
hogy mennyi bajotok van......érdemes végignézni a kereskedésekben beszámitott/visszavett motorokat...pl itt:www.megamotors.hu