Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd bekopik enyém is azt csinálta CBR sajátosság!
Jah egy kis fokoztosság kell és kész. Ugyan így járattam be én is, és 2700 km után nem meglepően nincs is semmi baja a kicsikémnek. Csak a hátsó fék nyiszog néha ami baromi idegesítő.
én meg holnap el is fogom olvasni.vagyis elkezdem.(angolnyelvű )
de ha ennyire a könyvre akarunk hivatkozni akkor itt van:

Bejáratás:
Segítse elő motorkerékpárjának későbbi megbízhatóságát és teljesítményét azzal, hogy különös figyelmet fordít használatára az első 500 kilométeren.Ez alatt kerülje a teljes gázzal indulást és a hirtelen gyorsítást.


ennyit ír a könyv, sehol semmi 6000, meg ilyenek, de ha tényleg nagyon biztos akarsz lenni kérdezd meg a kereskedőt, de én ajánlanám a 6000-t 1000km-ig!
de akkor vajon mért 1000km után van olaj csere?
mert az addig lerakodott sok szar cserélik és utánna lehet nyelezni a gépet, 1 zsír új motorról járatás közben jön le a trutyi ami az olajba kerül és ezt az olajat lecserélik 1000nél és utánna had szóljon, de szerintem nem árt betartani, jó persze 500km után én is volt mikor előzésnél elkergettem 10ig de fokozatosan soha nem votl 6000fölött a gép és nem előztem végig az egész balatonpartot, csak 1-2szer szépen módjával!a kézikönyv meg szerintem szart se ér, mert ezt csak dísznek adták, én olvastam és írta hogy van benne olajszűrő, nah ha valaki megtalálja a CBR-be az olajszűrőt az 1 isten mivel nem szűrős hanem ülepítős, szal talán ennyit a kézikönyvről!
Itt senki sem lapozta át a kézikönyvet amimelött feltette volna a seggét a motorra? Nekem volt rá időm, mert szerződéskötés és hazahozatal között volt egy hétvége. 500km-ig kell 6000ig forgatni, utána meg csak fokozatosan tovább.
hát nekem a kereskedésbe azt mondták meg anno bátyámnak is hogy 1000km-ig csak 6000ig pörgesse, hát meg is tettük, azóta van bátyám motorjába 14000km és semmi baja, szal szerintem azért nem kell kockáztatni és járasd csak szépen!
akkor keressetek rám Rácz Gábor [Dumbo] Püspökladány
van nekem is
nekem is van
nekem van iwiwem.szerintem is nyugodtan pörgetheted 7000ig egy 4T hondának mi baja lehet?
Hé ha vkinek van iwiwje akkor....
Hány km van már benne?
Az enyémnek nem lett semmi baja, azzal hogy nem járattam be! De, hogy a többiekkel is egyetértsek sztem 7000-ig lazán húzathatod attól nem lesz semmi baja!Az enyém úgy járódott hogy 12500 és végsebesség
hmm, en 4.ig szoktam porgetni bemelegitesnel allt kb fel perc utan, hogy gyorsabban melegedjen

na en most meek pialni nemtudom hogyleszek, de holnap mennek ringre, rocky max hivlak holnap reggel vmikor...
sziasztok! megtudná nekem mondani valaki hogy hogy érdemes járatni a cbrt, mert bent a hondánál azt mondták hogy 4 ezerig pörgethetem de szerintem ez nagyon kevés mert kiprobáltam és nem is lehet igy menni vele.? köszi!
gracz megnéztem az adatlapod és tippeltem hogy vajon hány éves lehetsz
nem találtam semmit. de fogadjunk hogy szereted a BMWket
evodadis kolléga most koppant 1 picit :)

na nem baj, ilyen is kell!
"Mielőtt megnéztem volna az adatlapodat megtippeltem magamban az életkorod?"
Nem akarok feleslegesen beszélni van olyan hogy előzmény!
Mielőtt megnéztem volna az adatlapodat megtippeltem magamban az életkorod?
Nem csalódtam!
Akkor szted minden gumiban ha felrakod 1 bar nyomás van és már gurulhatsz is vele?

Sztem te nagyon nagyon összekeverted a léköri nyomással ami valóban 1 bar, de mi agytrösztök és minden nyomásmérő mindig a túlnyomást mérjük te lama!
Na milesz a holnapi palyazassal?? nemjon senki???
nemaaaar, en megyek le a balatonra dolgozni azt nemtok majd motorozni
nagyon mennek en holnap, tuti nemjon valaki? enmeg sose voltam... aztse tudom hogy holvan, es a jarast sem ismerem
nem a nevem nem a BMW Z3asra utal,nem szeretem a BMWseket.(kivétel nagybáttyám de ő nem 20éves kopasz ......) (persze tisztelet a kivételnek) csakúgy jött mert könnyen meglehet jegyezni.egyébbként tessék rocky...GT4 PS2...· még van szólj ha kell(kép)
szeki mértnem tartottad meg a mitodat???????????????????????