Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

annyire utálom azt a szót h cibber meg cibere:) cbr! rohadt életbe
Minek az neked?

Egyébként mostanában állati nehéz találni használt kis cibbert és ami van annak meg egyre magasabb az ára.
merre találok elado cbr-eket ?????
Igen, ez a 14-es. Bárhol meg lehet rendelni ahol forgalmaznak JT lánckerekeket. Hogy honnan rendelik azt nemtom.
Ez akkor a 14-es ugye?! Bárhol meg lehet ezt rendelni? Vagy honnan rendelik? Bp.?
Holnap lesz az Üllöi úton,Budapesten,a 18.ker.-ben,5-kor egy afféle motoros találkozó,akinek van kedve jönni az dobjon egy mailt a czmarton@citromail.hu-ra
A kód a következő: JTF 264-14
Mint a nevén is látszik, ez egy JT fogaskerék.
Csaba kossz a helyet, megis neztem, tettem nehany kort, lattam odavested az idodet

sajna sajatomat nemtudtam lemerni
Be tudnád írni a kódszámot? azzal talán nekem is menne a dolog
a jt oldalán én is csak 15 és 17est találtam
Nekem is ezt mondták. Én a Motoroázisnál vettem. A vicc az, hogy Ők is azt mondták, hogy ilyen nincs és nem is volt és nem is lesz, de aztán túljártam az eszükön és a telefonban nem mondtam meg, hogy milyen motorra kell, csak a fogaskerék kódszámát diktáltam be. És láss csodát! 2 nap múlva már mehettem is érte. Érdekes egy üzletpolitikájuk van
na ezzel még lógtam nektek.
De jó h én bejáratva vettem akkor volt benne 6800 körül nem emlékszem pontosan!!!
Akkor volt 1 éves tavaly novemberben mivel 2004-es a kicsike!!!
És akkor nem lenne egyszerűbb behozatni egy cbr 150-est?Amugy bővült az adatlapom, ma voltunk gurulni egyet haverral, és megörökítettük.Tegnap láttam egy helyi cbr-es csávót.
Van egy TUNING SATZ, könyvszerű tuningleírás CBR 125-höz amiben 150cm3-es re megcsinálják és 170 a vége de az már sztem nem egészséges!
Hát a google se teljesen 100-as.
Én állandóan cagiva mito evo-t keresek, de csak adás-vétel van. nem létezik, hogy németül, angolul nincs benne valamin jó kis teszt.
ez vicc, bátyám is a hondánál vette a lánckereket
Rocky hol vetted a 14es lánckereket? A hondánál azt mondták hogy ilyen nem létezik csak 15ös gyári van, meg 17es.
ha valamit nem tudzs írd be google-be. ha az sem tudja, akkor nem létezik!
ilyet életembe nem hallottam még de azért szerintem jó poén volt
csa
haver beakartavetetni velem hogy van cbr125 extreme ami 180-at megy ugy nem kell megpiszkalni es nem hiszem el ti hondasok jobban tudjatok ezt mit mondanatok erre?
kinek van iwiwes meghívója?
IWIW-eseket még mindig várom!

Rácz Gábor [Dumbo] Püspökladány

Jamal már megvagy!
Mármint 10000-es fordulat!Hadd forogjon annak örül a tengely!
Nem tudom, hogy hol éltek én mindig azt hallom, hogy JÓL BE KELL JÁRATNI! 10000 alatt beteg lesz!