Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyere! BugiR1 fórumos társunknak az emlékére lesz 26-án. Talizunk valahol és a 125ösökkel együtt lemegyünk...
Milyen megemlékezésre?
Ha tudok menni én is mennék persze ha szívesen fogadtok!
Ezzek milyenek?
Tudnál esetleg valai infót mondani rola oldal, kép stb?
Köszi a tippet!
CBR125r te aztál frankón feldobod a hangulatot...

néha elgondolkoztam hogy
-TÉNYLEG VAN EKKORA BALFASZ EMBER?? vagy
-csak szórakozik?

ha az előbbi akkor nagyon komoly, minden tiszteletem... babszi után ráül a kiscirbire és már akkora ász h lenyomja az rs250eseket ... Beszarás!!!!!
rockandy te pl ráérsz?
Ja, viszont azon gondolkozz el hogyha új lábtartót kell venned akkor már vehetnél valami spéci cuccot a gyári helyet. Én sajnos csak akkor tudtam meg hogy lehet a kis CBR-hez fordított állítható Wilbers telókat kapni, mikor már késő volt. Pedig annyiba került volna mint a gyári.
Annyira nem sérült komolyan ahogy nézem, simán csak fényezőhöz el kell vinni és kész. Egy 10-esből megvan.
Srácok kezdjük el lassan irogatni, hogy ki jön akkor a megemlékezésre jó? 26-án kecskemétre... jó sokan ha lehet!!!!!!
Itt vagy CBR""%R aki nem is te vagy http://www.bikepics.com/members/cbrsedat/06cbr125/
RockandyRoll egy ilyen fejidom mennyibe kerülhet mint ami nekkem sérült?
Ide figyelj fő paraszt (CBR125r)!!!!!!!!!!!!
El huzhatsz innen a p*csába!!!!!!!
Ha valami bajod van velem akkor nekkem mond és ne másoknak!!!!
Mondtam már attól h CBR-ed van még nem kell a f*sza gyereket játszani!!!!!!!!
Bár rajtad ezek után csak nevetni tudok!!!!!!
Ha meg nem tetszik valami el lehet húzni innen a p*csába!!!!!!
Mondta valaki is, hogy elhittük a kurblis dolgot, csak nem akartam(akartunk) köcsög(ök) lenni!!!!!!
Nagy egy lúzer egy banda ez az egész, Száguldozóval az élen!!! Ilyet, hogy kurbli meg ilyeneket megenni.. Nevetségesek vagytok, motorozzatok tovább a szarotokkal :) Mi a háttérben jókat nevetünk, hogy miket írtok :))
Bazzzeeg, tényleg. Tudtam hogy valahol már láttam ezt a képet.
Father, tegnap láttalak a Szentendrein negyednyolc körül. A ballagásról mentünk éppen haza mikor megelőztél minket.
Ma egyikőtök sem volt benne a konvojban ami a Citadellától ment Ferihegyig. Baromi jó volt. Több száz motor volt kint, de kis ciberét nem láttam egyet sem.
Aha, szóval itt vagy KLIKK
Hol vetted a CBR-t?
Mert énvagyok az te pöcs :) Nagyszüleim mindenki kint él,, énis nemrég költöztem be.
CBR125Rnek nincs is cbrje a képen egy török csávó van a mocijával és nem ő.
Ez a kép a www.bikepics.com-on megtalálható.
Látom burkoltan közölted CBR125r-rel, hogy egy "paraszt" (akko)

Nem kellene vitába szálni pont most amikor már végre megint csend és nyugalom van!!!!
ne szivassátok már látjátok hogy úgy írta hogy babetta után nagyon megy a cbr-e........... én elhiszem mongyuk a srác kicsit kuki meg ez a 250-es lenyomott ez egyenesen kész vicc. Ha konyítana valamit a motorokhoz akkor nem írt volna ilyen faszságot. Lehet azt se tudja mi az a 2T meg 4T csak tudja hogy valamit kell tölteni a motorba oszt lehet vele menni akko"
Ez nagyon súlyós ami itt megy csak röhögöK
te kicsit sokra értékeled azt a CBR-t, a 250-es RS-emmel 400-as 4ütemű sportgépeknek alázok gyorsulásban kanyarról ne is beszéljünk szal eléggé valószínűtlen h. a 250-es RS nyelezte volna sz.tem alapjáraton ment:D meg ha fél kézzel fogta a kormányt akkor h. nyelezte volna te észlény..... az RS még a 125-ös is keresztbe nyel a cbr-en egyet-kettőt nem hogy egy 250-es ne viccelj már:D Akarsz sírni mert akkor gyorsulhatunk :D csak nehogy azt hidd h. megállt a motor és ne szállj le róla mikor elhúzok melletted:D
wow,hajrá zánka a faluk csodája:D