Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oldaról de mindegy mert a busz mögül ki vágodot és balra fordult, de már késön vettem észre!
Hát azhogy nekimentél másiknak hátulról :)
Akkor meg mi volt ez a béna vagy beszolás?
Nemfikázlak én, :) mert te is cbr es vagy aranybogár :)
Minket sem kell fikázni csak mert nekked CBR-ed van!!!!
Oké?
Csak ilyen a stílusom, nemkell egyből elitélni bensze :)))
Rááád? Ilyen csőbuzik nemfogják soha kimotorozni a cbr-t,, alád még ez is sok :)
cbr125r kamu. ekkora gyökér nincs, valaki szórakozik....
Az te vagy!
amugy nem kötelező bámulni a képemet vagy csak nem rám izgultál!
Attol hogy valaki ezt mondta nem is biztos hogy az vagyok bár ha te ilyen hűlye vagy hogy mindent elhiszel akkor csak sajnálni tudlak!
Figy öcsibogyó kinek nyomod te itt?? Én a helyedben ilyen képet nemraknék be :))) Ezen röhögünk barátnőmmel már fél órája :)))

buziiiiii:D
Hagyad had örüljön neki ha csak csajozásra vete a motort!!!!!!!!
Jóhát te impotens vagy ezt má láttam mondták itt. :)))
Áhh, szerintem nyelezte, mondjuk ahogy hátranéztem eléggé egyenesen ült, meg egy kézzel fogta a kormányt, hát nemtom, de megvertem :DD
Hát sajnálak ha a csajok miatt motorozol!!!!!!!
Mert a motor nem arra van hanem másra, csak szolok mielött más nevet ki!!!!!!!!!!
nem akarlak letörni, de az RS-t valószínűleg nem pörgette még 8000 fölé sem, szóval kizártnak tartom hogy ő gyorsult volna... azonos köbcentiben a kétütemű motorok bizonyítottan és köztudottan sokkal erősebbek, mint 4ütemű társaik.. és ha RS 250-es volt akkor ő épphogy csak húzta neki a gázt akkor.. de amúgy grat! :)
CBR125r te ki tudtad volna védeni ha hírtelen ki vágodnak eléd mert nem hiszem ugy hogy tarsd meg a véleményed!
Amugy jobbra árok, elötem a szabálytalan motoros, balra a busz!
És legalább egy fél méterel elörébb lett volna nem lett volna semmi!
Másik legjobb,, Van a lánykolesz,, itt és végig hosszú fehér aszfalt van,, olyan mint a jég, de tényleg, úgy csúszik. Kintvolt egy csomó jó liba délután, és mondom megmutatom nekik, fogtam 110-nél még nyeleztem és szépen végigdrifteltem a kolesz elött.. Biztos rajongni fognak értem :) Na majd a cbr-emmel megyek suliba, sztem mind a 10 ujjamra fog jutni egy bőr, viszem majd öket egy körre ;)
Húúúúúúúúú skacok, ne tudjátok meg mi történt velem ma.!!! Állok a Lámpánál beállt mellém egy RS250! mégegyszer egy rs250!! Mondom gyorsulok egyet vele, elkezdtem túráztatni, zölnél indulás és vazze legyorsultam, és 120-nál beért mellém, jót röhögött és elkerült, sztem lenne a cbr-en egy másik áttétel menne 200-at vazze!! Ahoz képest, hogy milyen kis pici, valami eszement.. Imádom :)
De szemét vagy! Inkább az lett volna jobb ha meg se történik.
De béna vagy :)))
Kösz!!!
Akkor nálam van gáz!!!!!!!!!
Nekem mind a kettő világít.
ja a kormanyferdules rockynak is volt, de nemnagyon vette eszre... akkor derult ki amikor raultem...
Valoszinüleg csak hétfön tudom szervizbe menni mert csak utánfutoval vagy furgonal mert a kormányal is gáz van!