Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok!
Nem tudok semmi biztosat,intézd a tiédet!
Üléshuzatással hogy állunk?
Nem is rakatok fel többet contit meg ilyen szarokat!
Mondjuk én se a tapadását vitattam...
Inkább azt hogy hamar elfogy...
Enyimen is ez van felrakva!
Qrva jó guma, na de fogy is rendesen!
Sziasztok!
Alkalmi vétel volt senki sem hagyná ki így én sem!
Nem titok 40000ft-volt a garnitúra. Hogy sportos-e az összeg magáért beszélt. De van ismerősöm akinek xx-en volt és nagyon megvolt elégedve mint tapadás, és futás révén.
Oksa!
remélem sikerül!
Holnap rád csörgök,hogy mikor ?
Persze!

Bármiot széttudok szedni!
Helomindenki!
Milka!
Kész lett ma a vasam! A vez.láncfeszt direkt nem rakattam bele.
Megtod akkor mutatni ,hogy legközelebb menjen nekem is?
jaj..........
szép estét mindenkinek!
Autós?
bahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh..........
Na kis bekukk,,..Aztánd menek vacsizni..Hát semi kül baja a mocikának,csak kap egy uj festést,,gumikat,fékeket,,olajat,,meg egykét apró kis dolgot..Szépítem a kicsikémet,,megérdemli,,hálás vagyok neki,,még sosem hagyott cserben,,és mindég vigyázunk egymásra.. ..Nekem ő a legjobb barátnőm... ..Na kaja után még jövök majd...Amugy nemrég jöttem Pestről,,voltam a matricákért...
Autos mutatvány lessz!
Örülök hogy megoldodott a problémád!
pont télen lehet többet megjelenni mondjuk itt.miért?mi van a motoroddal hogy "készülődik"?ugye nem esett baja?
Nem túl sportosak azok a gumik XX-re? Csak kérdezem?
Mibe fáj egy szett?
Szia mindenki,,és szia hayabusagirl.. ..Hát én nemtűntem el,csakhát télen én nemszokok motorozni,,és ezért nemtalálkozunk mi...hmhmhm ..Majd remélem ha kitavaszodik gyakrabban ütközünk valamerre,,,.Nekem is a moci még csak készülőfélben van....
A Többieknek is sziasztok
Hahó Lipibiker!Nagyon eltűntél,mi van veled?Majd ha jó idő lesz,elmegyünk felétek Berciékkel
Sziasztok!
Igazatok volt a kormány szitálással kapcsolatban! Tegnap végre sikerült mennem kb80km-t és nem szitál az eleje. Az új gumik (Pirelli Diabló Corsa III) elöl hátul jól bizonyított.
Sziasztok.
Milkabá, ha ez a Görög túra publikus, honnan lehet infót gyüjteni róla?
Érdekelne, sztem!
üdv, Hondások!
akkor hajrá!
menek én is aludni.
jóéjt mindenkinek