Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szoszi Joci na meg Mindenki!
és ahogy a lányom szokta mondani:
azér mi cejike...............
akkor stimmel...............
Nem olyan rég, csak tavaly!
Nem stimmel................
te már rég elmúltál 60...........
(milka mondta)
szép estét.
CBF600 SA. nagggyon-nagggyon jó kis motor! . .
Amult szezonban mentem vele 20.000 kilcsit! Nagyon a szivemhez nőtt, de sajna nagyon gyengén tartja az árát! Mennyi van rajta még?
De még milyen éhes!

De dobállhatjuk a labdát a lánynak!
Az Én utcám bejáratánál sem áll rendőr!
( Éhes disznó ...)
Okés!

Jösszmég te az én utcámba! Legalábbis remélem!
De a többi stimmel
te szakállas vagy neeeeeeeem?
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉn?
Egy bajszos erős 60as bácsi nagyon hálás lesz neked
Hááááááááááááát!

Közelitsük meg onnan a dolgot,hogy mitkapok töled,ha elhozom!?
Mert annyi eszedvan,amennyi látszik!

Itt az enyém!Azt veszel le(ki) rola(belöle) amit akarsz!
Hello kedves HondaBanda!

Hozzám került egy 2008. novemberben üzembe helyezett CBF 600 S ABS (tudoooooooooooooom nem XX ). Sose mentek vele, csak haza a kereskedésből. Sötétszürke, körbedobozolva. Árat majd kitalálunk rá nagyon jót, ha valakit komolyan érdekelne. Kb a rajta lévő hitel árában el is lehetne vinni.
Pityusz!
Nem to a telszámát ,de a multkor besztem vele.
Azért nem megyek el megint hogy rákérdezzek ,hogy
megcsinálná-e picit olcsóbban! nem égetem magam. De ugyis rákérdezek ha viszem! Én meg nem huzok le senkit 1000ft-al! Nekem azért lenne jó ha neked is kellene, mert akkor tudnám 1 napig a tiedet használni amig az enyém ott van. Sajna nem tom lerakni a vasat 1 napra! Gondold meg!
Szép napot mindenkinek!
hát milka,,most bújtam a netet,,és megtaláltam az öszzes színkódot..hát ne tudd meg ..na de ami a lényeg,,,99-2001 ig,,a candy phoenix blue volt..az PB284C,,,,2002-2004-candy taitan bluePB215C..és 2005-ben jött valami candy lazurit blue PB346C...Szóval meglehet mindent találni,,de rohadt rengeteg szín kombináció van..
Nemkell probálkozni!

Ha gondolod megadom az enyém szinkodját,és akkor pont olyat kell hogy kikeverjenek!
Jó kis választék van ..hát az van hogy a festék keverőbe is nehéz egy kis darab szinről hogy jó e leszz,,..Az akkor mutat mikor már levan fújva,,de ha nemtetszik,,akkor meg oda az ember pénze ..Vagy megszokja,,vagy átfesteti""max eladja
Tudod új év,új név
vagy besétálsz Maister-el,és megvárod mig neki ingyen odaadják....
És milett a macsekkal?

Amugy szépjonapot neked!Már idejétse tudom,mikor jártál erre!