Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na!Hát,,igen van hogy kicsit eleresztem magam én is,,de én 200k/h.felett már nemszeretek motorozni..Nekem a legjobb az a 120-150k/h-s tempó...Na jó van hogy előzésnél néha kicsit jobban belemegysek ..Én mindég ráérősen motorozok,,ezért is akartammár choppert veni...Nemnagyon használom ki,,de nagyon szeretem az XX-et....Most hogy uj festés,,gumis stb minden kicserélve,,egy darabig nálam leszz..Amugy ti jártok motorostalikra is,,vagy csak túrázni jártok?..
Szépjóestét mindenkinek!
Még valami!

Engem üldüznödse kéne!Megállok án magamtolis!Megaztán öregember nem gyorsvonat!
Hogyne lehetne hozzászolni!

azért van ez a forum!Sajna van hogy 200-felett kell menni dobozzalis!Van ugy hogy az emberfia elszarja az idöt!Meg van hogy a felhök elöl menekül!Egyébként osztom a nézeted!Az éves Europai turán,szinte mindeg 90-120-között megyünk!Mindig ugy állittom össze a turatervet,hogy ilyen lassu temponális minden beleférjen!
Szi csajszi!

Kommunikálj velem!
Egyébként ha felhivsz,magadom a számát!
Szépjoestét mindenkinek!
Haligali mindenki...Kicsit viszzaolvasgattam,,hát jó kis termést csináltatok --Kis hozzászólás lehet?Szerintem is nagyon sokat csinál a gumi..Pláne a Conti ...Nagyon jó gumi én is azt használom,,és mindég párban cserélem le""újra!""..Sokat kibír,,minta még van benne,,de elfárad,,és már nem ugy űl...Én most veszem meg megint az idei garnitúrát..És hát hátsó dobozzal,,túrázni kell,,nem 200k/h.felett járni ..
Hello Mindenki!

De most főleg _kisvirág_ot üldözném kérdezni szeretnék valamit, tudunk valamilyen formában kommunikálni?
Hát igen,van aki gumit cserél és van aki motort...
Bőven 100000km-nél már túl vagyok, de abban a szerencsés helyzetbe voltam gumi kopás előtt eladtam a motorjaimat. Amiből ha jól számolom akkor 1996-óta ettől számolom a (nagy) motorozást a létező összes
típus kipróbálásával 11-nél tartok. A xx az első zsír új motorom.
Nem voltam még a Mátrában sajnos. De idén szeretnék eljutni. Így marad nekem mivel Pécsi vagyok a Komlói szerpentin. Az se rossz!
Hogy én hogyráéreztem a kilométerre!?

Nemhiába!Én már a hatodik garniturát koptatom!
Hali mindenkinek!
Nem találkoztunk mi tavaly nyáron a Mátrában? Parád előtti nagy kanyar parkolójában, bordó XX-el voltam + anya . Beszéltünk is egymással érdekelt az én mocim hangja mert a tiedet furcsáltad egy kicsit. Ha nem te voltál az sem baj, csak rákérdeztem!
Egyébként én is ebben a "gumiban" járok. Nekem Michelin van rajta . Minél jobban kopott a gumid annál jobban pontatlanabb és irányithatatlanabb.(ELFÁRAD idézve Milkát) Sajna ez így van kitalálva "gyárilag". Nálam még nem annyira vészes, ha a dodozt leveszem hátulról megszűnik minden "idegessége", de ha már anya is fölül hátulra akkor ismét jelentkezik a jelenség.
Volt egy 1200- es Banditom- azon ha a hátsó doboztartó platni fennvolt 150-160 körül elkezdett billegni jobbra -balra. Hát az XX azért annál jobb...
Azt hiszem neked lehet igazad, mert többen is mondták, hogy a gumitól van a szitálás.
Egyébként 19000km van benne!
Az új már fent van elöl, hátul csak az időjárás véget nem tudtam kipróbálni.
Sziasztok!
Köszönöm a tág információ áradatot mindenkitől.
A kipufogó maszek és 75000Ft.ba került a kettő.
a szitálós témához nem tudok mit hozzátenni......(ez ritka)
viszont kérdezek.....az a kipu az mijenaz?nonnanvan?drága-e volt?
szépjóestét.
JO ESTÉT MINDENKINEK!
nekem is ijen szinü xx-em van (szürke) 2008 06 vettem szalonbol.
3500 km van benne, de se 1 , se 2 szeméjel , se felmálházva nem tapasztaltam ijet!
a gumi nyomás okzhat ijen jelenséget
nem kagylosodik?
Sziasztok!
Ideis szépjoestét!
Jooooooooooooestét nekedis barátom!
Jójestét!
Jóóóó estét!
Menj vagy lassabban,vagy gyorsabban!

Én a gyorsabbra szavaznék!