Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nos az a "régi" árnyalat!
Nincs!

Bármikor kikeverik!De ha nagyon ott akarsz lenni a "szeren",besétálsz Hondáékhoz,és megkapod a szinedet!Azt nem taglalom mennyiért!
Ide is beköszönök,üdv. XX-esek
Ebay-en lövettem még tavaly...
Cakk-pakk 25,5 + 24.9 ejró volt előbbi a cucc,utóbbi a posta ktsg.
De jó fej vagy Mester........
Neked fújnak ajtót 15-ért.nekünk még kicsit nőnünk kell!
Szerintem csak Ő nem akar vele foglalkozni vagy nem tudja....
Először is az a kérdés honnan van neked hátsó sárvédőd és mibe került? mert hogy én is szeretnék majd.
Szerintem ha 1 hátsó ajtót kocsin olyan 15.000-ért csinálnak munkadíjastul akkor ha 10.000-et mondok szerintem túlzok, és nagyon szép munkát lehet ennyi pénzért elvárni. Szerintem kivitelezhető a dolog csak a megfelelő szakit kell megtalálnod!
Jó hogy előkerültél Bill!
szép estét mindenkinek.
Hát pityusz azt nemtudom,,nekem glasuritt-al leszz fújva,,a munkadíjjal eggyütt jön bele 60 000-be,,+még a matricák 6500...És annyit megtudtam hogy két kmponensű festék,,és külön van fújva egy alsó szín,,ami kék+ezüstből áll,,és utánna megy rá a kék+a lakk..
ezt a kódot chrisxx adta nekem,,amit köszönök... ..hát nemtudtam azt se hogy a régebbiek világosabbak voltak ...hát remélem jólfog mutatni majd amikor készen leszz...Mert ami volt rajta az is kicsit világosabb,,de látni a képeimen is....
Ha már itt a színekről van szó...
Vifil lehet most egy hátsó sárvédő fényezése?
Ma beszéltem egy fényezővel,aki azt mondta hogy mivel már csak vízbázisú festékkel dolgozik,nem tudják kikeverni a motorom színét...
Ilyen van?
Nos azt nemtudom!

Ahhoz utánna kéne nézzek az enyémnél!

de azt látom,hogy sötétebb árnyalatu!Az meg azt jelenti,hogy 2002-utáni!
köszi szépen mindent..hát nekem ugy írták,,hogy PB-215-ös..színkód...így néztem a honda motor színválaszték között...
Igen!

A 02-es árnyalat!
Sziasztok elnézést a tegnapi téves infoért a motor üléseket mübörből csinálja a feleségem és 10 000 ft ba kerül és a 15 ker van és több fajta mübörből lehet választani de nem én csinálom és tegnap nem tudtam pontosan megkérdezni BOCS
Gyerekek!Ez az XX 03-04 es gyári kék szín?..mert ien színt választottam,,de még nincs lefújva,,..de remélem jó a kód,,amit köszönök szépen....
98---
Évjárat?
Egyébként Jóóóóó estét mindenkinek!
De!

A Honda!
Nemtudja valaki esetleg hogy mennyi olaj megy az első telókba,pontosan?..
Atix!

Beszéltél a szakival?
Haligali minden XX-esnek:
Pityusz!
Bőröztessük vagy sem?