Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocs ,nem a kérdésre válaszoltam
a hayabusásokkal mentek
autópályáztatok?
Nem követtem az eseményeket, merre voltatok?
legközelebb mi is
Akik ismertek az utat biztos hogy tudtak volna jobban is menni de igy is szep tempot diktaltak.nem egyedul voltam a felesegem is velem volt.nem volt gond nem maradtunk le.egyedul en is batrabban mentem volna.de ez igy pont jo volt hogy lehessen elvezni minden masodpercet. legkozelebb is megyunk.


bírtad az iramot? vagy nem voltak vadak a solymászok?
Ha velunk jottel volna biztos elvezted volna brutal jo szerpentin volt. A csesznekit szorozd be kb 20al. Meg adjal hozza kb6 180°os visszaforditot. 1080km et mentunk.nagyon jo volt
Értem!
Nem baj,jobb mint a semmi!
Nem volt végül is rossz mondom. A probléma az volt hogy az útvonalat a Varadérósok találták ki és egy picivel gyengébb utak is bekerültek az útvonalba. Meg lehetett motorozni a malaccal meg más sportosabb gépekkel is, azonban nem feltétlenül élveztem azokat szakaszokat. De összességében jó kis túra volt. Nem volt hosszú szép helyeken jártunk csak az a pár út. A cipzár formáció miatt pedig a kátyúkat kerülgetni sem volt elegendő helyem.
Mindjárt hoznak egy fazert... féktárcsákat cserélünk.... 110000 km van benne. Motorikusan makulátlan
ha előbb tudom.. Szívesen mentem volna.
Köszönöm!
Ajaj,ez rosszul hangzik!
Nekem sajna nagyon messze van de ha mégis a Balaton felé fordulsz. Szólj főzök egy Kávét
Honda találkozó nem volt rossz de jobban döntöttél hogy a Búcsúra mentél.
Holnap megyek Parádra! Valaki csatlakozik?
Én meg eladni akartam, nem árulni Viszont most már nincs is ilyen gondom, úgy jártak a motorok, mint a hegylakó...
Szerintem csak megnézte melyik hajaz rá a legjobban és abba a topicba írt.
Csak ne itt
Köszi még majd jelentkezem :)
Amúgy mindenféle rosszindulatúság nélkül szerintem topikot tévesztettél. Ez CBR nem NSR és a számból is eggyel több van a címben
Gyertyát vedd ki. Aztán csavard le a pipát, és úgy nézd meg van-e legalább 6-8 mm-es szikra. Ha igen , mérj rá a pipára! 10KOhm ellenállásúnak kell lennie max. ha nagyobb akkor a pipát cseréld le, ha j5-10 KOhm akkor a gyertyát.......stb stb.
Sziasztok van egy nsr em és új gyetyát kapott de 100 m után megált vissza raktam a régit azzal 1 km ment megint megált azóta nem indul, szikra benzin kompresszió van mielött nem volt gyertya csere semmi baja nem volt
Bocsánat hogy eltűntem,de zajlik az életem!
Próbálok ott lenni,de egyenlőre két órával előrébb se látok!