Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legyen 1 perc néma csend az emlékére
BB együtt érzünk
biztos megkapta otthon a papucsot és mosogat, meg porszívózik, hogy kapjon benzinre zsebpénzt vagy lejárt a netes időkorlát és nem a "szülői felügyelet" zár lekapcsolt
Kimaradt:

Nekem " kappa tartóm van"..

És nem zavartál semmit
Vele már tárgyalok de csak az oldaldobozokra és a tartókra de én 3 dobozt akarok


fel is adta,már nem ír
Nincs ilyen kié a jobb csevej, egy hayabusas szívja az xx-esek vérét... de elnézzük neki, mert olyan kis jópofa, ahogy adja az ívet
sifi ilyet árul

kappa rendszer van

Áruló
Sziasztok bocs hogy megzavarom a csevejt a melyik a jobb motor kategóriába de én szeretnék olyan képeket kérni ahol jól létszik a középső doboz tartó konzolja a gyári oldalsó tartókkal együtt
Nekem ezelőtt egy Thunderace 1000 volt 9 évig és nagyon megvoltam vele elégedve 50 000 km mentem vele minden gond nélkül ,most mindenki azt kérdezi hogy az xx menyivel jobb motor ,nagyon jó gép én is régen vágytam rá( már a Yamaha előtt is csak akkor nem tellett rá ) de annyival nem tud többet mint azt sokan képzelik modernebb injektoros motor de talán 10 lóerővel erősebb a súlya ugyan az mindkettőnek a rugalmassága is minimálissal jobb és a fogyasztása is egyforma 7,5 160 as utazónál
na hol vagy,netán családi ebéd?

Szép cucc!
Egyébként megnéztem,gyári a tartód!
Én meg jól megrendeltem a Wilbers progresszív rugót!
Elméletileg két hét,és a kezembe van!
Én a robogómmal mennék, mert ez azért nem akkora megtiszteltetés, hogy kivigyem az X11-t

És én amúgy sem száguldozom
Sziasztok!
4-1-be kipufogórendszer nem érdekel valakit?
Delkevic
A dob e-betűs, szűkítős.
Rendben, akkor jó ár...
bukócsövezéssel miért sok?

oldal ,hátsó és bukócsövezés igényesen szinterezve ,még az index kihelyezést is megcsinálták

masszív igényes munka
Köszönöm, az egy picit soknak tűnik nekem...
Ha jo ido lesz osszeszeditek magatokat es lemwgyunk verocere hekkezni es ott megbeszeljuk a dolgokat. Az osszeszedes azt jelenti hogy valahonnan kertek kolcson egy kis tokosseget hogy hayabusasokkal guruljatok
Csodálkozol?
Vadászkutya legyek, ha pontosan emlékszem, de szumma 80k körül volt a bukócsövezéssel együtt. Sima béláék csinálták, precíz és tényleg igényes kivitelezés. Nem sablon alapján, hanem egyedileg tervezik meg és kivitelezik, szinter stb... A bukócsövezés jóval vastagabb anyagból van.
Árat majd Fefe mond! Minőségi munka ! A bukócsövet is ők csinálták
Fefe
megnézték a videót és leléptek
Egy kérdés!
Mennyiért csinálták az oldal doboztartó konzolodat?
Ez így volt, Tibi barátom hívta fel a figyelmem erre a típusra. Hálás is vagyok érte 2 személlyel és 3 dobozzal is megy rendesen és kényelmes hosszú távon is...