Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milka. En belekezdtem,de te jobban tudod,hogy mit keresel. Youtoube. Beirod,hogy 80' 90' es onti a talalatokat. Van osszevagott(nehany mp-s) verzio is. 10 perc 30-40 szam. Jo keresgelest. Amugy a sivatagban gitarozas nemzeti sport volt. Esetleg a Midnight Oil valamelyik szama? Egyaltalan. Disco? Rock? Vagy?
Milka! Kevés az infó!Kb annyi mintha valaki azt kérdezné:
Mi kattog zörög az XX-en?
Mondjuk ilyen nincs!
A keresési feltételeknek megfelelő részlet gazdag válasz
Köszi ez sokat segített!
A 80-as években készült pár ilyen klip!
Most panaszkodsz vagy dicsekszel?
Segítség bár nem motoros téma,de már hónapok óta keresem!
Kérdés!
80-as évek végén volt egy videoklip,amin egy gitáros egy sivatagban egy szikla tetején gitározott!Melyik együttes volt,vagy mi a szám címe?Nagyon érdekelne!
Sajna már lassan csak múltunk van!
Csak azért mertem ilyet írni a legnagyobb tisztelet megtartása mellett, mert én is emlékszem a 80-as évekre amikor még /1-t és ETZ-t lovagoltam.
De, már akkor is a mostani feleségemmel.
Persze nem úgy mint ti.
Kapoloklista!
Bár szent igaz,nem vagyunk már mai gyerekek!
Ez van!
Beléptünk abba a korba,mikor már emlékeink vannak!
Mi ez itt?
Nyugdíjas klubb?
Csak a szépre emlékezek.
Lehet!
Rég volt!
Megtörtént,oszt tovább léptünk!
Üdv Mindenkinek! Csak azért szólok hozzá, hogy kicsit védjem a Z6-ot. Mielőtt valaki arra gondol, nem árulok gumit. Tehát: több garnitúrát fogyasztottam belöle, most is ez van rajta. Amíg hideg, addig figyelni kell rá, de ha meleg, akkor nekem teljesen megfelel. Tapad rendesen, vizes, kopott, mart aszfalton sem csúszott meg, pedig tavaly az oldalait koptattam nullára Bosznia és Montenegro hegyeiben. Soha rosszabbat. Igaz, pályán nem jártam vele, csak közúton. Ami nekem igazán szar volt, az a gyári gumija volt az XX-nek, a Dunlop D 205. Az olyan, mint a bakelit. Majdnem 20 e km-t tettem bele és még nem kopott el, csak elöregedett. Az minden kanyarban csúszott.
Egyebkent tenyleg van benne valami. Lehet,hogy nem is a gumi volt az oka. Mikor regen edzesen oltuk egymast,meg akkor se nagyon tanyaztunk,amikor osszeakadtunk. Aztan amikor atmentunk gurulasba,mindjart fetrengtunk egy paran. A felporgott esemenyek alatt eles a koncentracio,aztan amikor lassit az ember,akkor ugy tunik,hogy kocog,de meg mindig huzos a tempo.
Akkor jól csináltam!
Regi igazsag,hogy akkor perecelsz,amikor lelassitasz.
Igen benne voltam,legalábbis szerintem!
az egész ott kezdődik,hogy ez egy túragumi!no én ezzel jól felmentem pályázni(nem kímélő üzem módban),oszt mindennek a tetejébe még felvittem az asszonyt is(ismerősök voltak még akkor a pályabirok).Nem elég hogy jó pár órán keresztül nyüstöltem kánikulába a gumit,utána még két személlyel is kapott,és egyszerűen elmelegedett!szerencse a szerencsétlenségben,hogy asszonyt letettem a depóban,és utána történt,mondván megyek egy pár levezető,lassú kört!No azt már nem kellett volna!De hát ez van!
hát az megismételhetetlen
Irtad,hogy kicsit te is benne voltal a metzeleres tanyaban. Mi tortent?
Kenyszerhelyzet volt. Ezek mar csodbe vittek volna a ceget.
Ne ne mond!
Ismerem a témát,csak kicsibe!
Lehet jobban jártál volna,ha maradsz autón!
Soforkent kezdtem de mara mar minden az en dolgom. Iroda,ugyelet,raktar,szemelyzetis,mentor,tolmacs. 45 sofor... mondjam meg?
A bergwerff-nél mit ténykedsz?