Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen valószínű!
A BMW amúgy is előszeretettel szeretettel használja ezt a hűtési formát!
Adamh
Az az igazság nekem 3-garnitúra kéne!Ha már egyért is el kell mennem külön,akkor tök mindegy!De itt a fórumon ajánlottak újonnan 6-ezer körül!
nem látok rajta ventilátort. akkor lehet hogy olaj léghütéses?
Szia Milka,

Ha még keresel fékbetétet, kérdezted az árát nemrégen, ha mondasz egy korrekt árat, amennyiért elvinnéd, odaadnám, mert itt porosodik a polcon..Ferodo FDB2098 ST, hátra vettem a motorba, de időközben ugye eladtam, ez meg itt maradt, nem igazán tudok mit kezdeni vele.

Majd írj nyugodtan, vagy hívhatsz is, email.: adam.horvath87@gmail.com, 30/335-9757

Hali
Egyértelműen kideríthető!
Ha vízhűtéses,kell legyen rajta kiegyenlítő tartály,hűtő ventilátor!
Ha olajhűtéses,akkor ilyen nincs!
Egyébként az olaj,illetve a vízhűtő könnyen megkülönböztethető egymástól (méret,ventilátor,borda vastagsága).
sziasztok! egy kérdésem volna: Tudom ne ebbe a topikba tartozik,de biztos valaki hozzá tud szólni. BMW 1100 RT boxer motorral. szoval az volna a kérdésem.hogy ez a tipus léghütéses vagy vizhütés e? Mert van rajta egy kis hüttő,de ha vizhütéses hol lehet a vizet ellenőrizni?
Bocs! Ezt elb...sztam!
Az előbbi bejegyzést Neked szántam!
Szia Tyson!

Lehet, hogy holnap megyek Zegre! Majd délelőtt derül ki. Ha igen, akkor majd megcsörgetlek és találkozhatnánk egy szóra.

Üdv!
Imi
Ha csak úgy nem....
De volt olyan,hogy lejtőn álltunk,és simán gurulással kezdtem(Citadella).
Úgy hogy ki van kötve!
Azt meg hogy?
Nekem ha kinn van a támaszték és sebességbe rakom azonnal leáll...
Akkor tedd azt!Nekem nem egyszer volt már hogy kint felejtettem!De mikor elindultam,szépen felcsukódott magától,és nem lett perec belőle!
Ebben teljesen igazad van eléggé balesetveszélyes!
De féltem a motor is, nehogy gond legyen és eldőljön nekem!
De van rá mód, hogy lazítsak rajta, le se kell hozzá vennem az oldaltámasz, csak az jeladót.
Én nem tartom jónak,ha szorul.Nem a legbiztonságosabb!
Ok! Köszönöm szépen előre is!
Fizetés után kereslek!
Hát én is kíváncsi lennénk az okára! De ezt már nem tudjuk meg. Szóval a kis "kottyanás" normálisnak mondható, bár szerintem az " újon" kicsit nagy volt, mert megnéztem a régit is és összehasonlítottam és ebből ítélem nagynak. Most viszont semmi mozgása nincs. Lehet, hogy ez sem jó?
Természetesen!
Keress bármikor és megoldjuk
Nekem is "kottyan"valamennyit!Sőt szerintem mindenkinek!Azért kíváncsi lennék,mi lett a tiéddel,hogy elhajlott,no meg lóg a másikkal is!
Szia Tyson!

Áll még az ajánlatod, új GIVI hátsó doboz ügyben?
Beszereztem a karokat és a platnit, már csak doboz kéne!

Üdv!
Imi
Sziasztok!

Végre sikerült feltennem az "új" sztendert. De kis bibi is közbejött, nevezetesen kb. 5-6 mm-t kottyant mikor ráterhelem a mocit. Gondolom a sok föl le hajtogatáskor kikopott. Szét kellet szednem és hézagolnom kellett, hogy ne tudjon elmozdulni a támaszkar. Sajna, hogy ezt elérjem, szoros lett és a rugó nem húzza vissza a helyére és végig kell kísérnem a lábammal a megfelelő pozícióig.
Erre figyelnem kell!
Itt van pár kép a különbségről! Jól látszik a görbeség, sőt még a felfekvő felületek helyzete is fura! Mintha meg lenne csavarodva?
De most legalább biztosan áll a motor!

Semmi különös!
De jól esik hogy érdeklődsz!
Igen sok a meló!
Éjféltől reggelig nagybani,oszt utána a TD!
Hétvégén meg rendezvény!
Szóval nem unatkozom!
Szia Tesó!

Mi zú?
Te is sokat melózol?
Bocsi mellé ment!
Nos én ide töltöttem fel a videót!
Nem olyan színvonalas,mint Kutyáé,de elmegy!
A 22-percnél sikerült 200-felett röppenni,és a 25-percnél 273-at mutatott az óra!