Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ja!
Most néztem én is! Jól megy a Merci!
Is!
Még hogy mi száguldozunk!
http://www.hir24.hu/sotet-olda...
Van. Csörögj ha kell!
OK, rendben.
Nem úgy gondoltam, hogy 200-as tempóról nullára fékezed, leugrasz a motorról és fogdosod a tárcsát...
Oksa!
Még egy kis idő,míg eldől hogy Ferodo,vagy Brembo!
Amint eldőlt jelentkezem!
Milka,

Akkor odaadnám neked a fékbetétet 6500 Ft-ért postával együtt, ha adsz egy címet..A telszámod megvan, de a címedet nem tudom.

Üdv.:Ádám
Ha már ennyire a kérdésnél maradtunk!
Ha belemész egy pocsolyába,hogy fröccsen az a tárcsára?
Egyébként intenzív fékhasználatnál (nem kell hogy pálya legyen)még jó pár percig forró a tárcsa!Tapasztaltam!De te is megnézheted ha gondolod,bár nem ajánlom!Nem tartozik a kellemes élmények közé!
Ez rendben is van, de egy aktív fékezés után is nagyon hamar visszahűl a tárcsa. Amíg bemész a mosóig már rég nem forró...
Én motorozás után egyből a mosóba megyek nem haza, lefújom a láncot aztán veretem sterimóval mindenhol, mikor öblítem jéghideg vizet kap a tárcsa de nekem nem ráz, pedig mindig így csinálom
Az akkor fasza!
Sajnos nem... Az enyém is üt. Csak nem találok rá olyan bontott, de használható gyári tárcsát ami felrakhatnék...
Kicsi rá az esély,de lehetséges!
Csak még nem igazán halottam arról,hogy XX-en elmenjen a tárcsa,pocsolya ide vagy oda!
Nekem is bár jobb kezes vagyok de a balosom erősebb és gyorsabb is
Ja ez nem boksz fórum bocsi
Nem tudom mi történt,de amikor erösebben húzom az elsö féket berázza a kormányt.A szerelöm szerint ez akkor történhet ha huzamosabb fékezéstöl felhevült tárcsárára hideg viz kerül(pl.:pocsolya).A balosom üt.
Tárcsa csere XX-en?
Mit tettél vele?
Sziasztok.
Tegnap hoztam el a vasat általános szervizröl.Sajnos elsö tárcsát kell cserélnem(balost).Esetleg valakinek van elfekvöben a polcon és épp eladná azt megköszönöm.
Üdv.
Tudom!
Csak a délpesti korházig kell érte jönni..
Mivel üzletből van tavasszal is esedékes lehet
köszi:)
No ez már BMW-és embert igényel!
Én csak tippelni tudok,más járműveknél,ez hibát jelent!De a BMW-nél nem tudom!
ok. köszi. Ja még egy kérdés miért villog az ABS vissza jelző a müszer falon?