Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Úgy néz ki, hogy hasznos és élvezetes volt a mai Busa találkozó, mert volt ott egy szimpatikus Triumph-os fiatal ember, aki Angel ST-vel vette a motort, de a gumi nem varázsolta el 2000 pár száz kilométer megtétele után sem, így egy számomra is megfelelő összegért megválik tőle amint meg hozzák neki az S20-as Bridgestone-t...! Tehát úgy tűnik, hogy 1-2 héten belül megoldódik a gumi problémám!
Köszönöm a kedvességed..., és remélem, hogy egyszer majd lesz a személyes találkozásra is lehetőségünk a jövőben!
Be tudnád linkelni a Web oldalukat?
Szia Tyson!
Nagyon király a doboz! Tecccccik!
Na meg köszi a vendéglátást és a hasznos tanácsokat!

Üdv!
Imi
A Szépvölgyi út HÉV felőli részén van egy épületgépészeti üzlet, ott vettem.
No mi itthon!

Gyuri!
Ha kellenek a képek a mai Szlovák túráról,jelezd,oszt a szokott módon megkapod!
De melyik újra?
Előtte írtam, hogy kicseréltem gyári újra. Most megint szól 14e km utàn...
Órákat honnan sikerült szerezni?
Hátsó féktárca?
Na, már megint itt okoskodik ez a vatomi gyerek
Ha esetleg valakit érdekel megejtettem a szinkronbeállítást a vason. Igazából a beállítás csupán pár perc, de a szét és összeszerelés, célszerszámok legyártása nem kevés meló volt. Ahogyan gondoltam a tankot is le kell venni, különben esélyed sincs hozzáférni az állítócsavarokhoz. Öröm viszont, hogy a saját szinkronteszterem jól debütált , Pár másodperces vidi a végeredményről itt látható: http://youtu.be/nBawzldJCwc
Melózok sajnos hnap délután, de vasárnap vagyok!
Ugye!
És biztos el is adta!
Hatalmas
Szia Tyson!
Holnap délután ráérsz? Mert indulunk egy karikára és Téged is útba ejtenénk!
Segédváz megvan még?
Én a helyedben patentot itt vennék újonnan!
Hali.
Műanyag patentek megvannak? Azok érdekelnének....
Ha valakit érdekel XX alkatrész...most lett elbontva egy 1999-es..papirok megvannak a vázhoz,motorhoz. Érd:30-4003838
Ugye!
Ez nagyon Kiraly
Ezt most találtam!
Szerintem nagyon jó!

Időközönként mindig felbukkan egy-egy olyan hirdetés, ahol kétrét görnyedve röhögünk a leíráson. Legtöbb esetben dörzsölt kereskedők módszere ez, így akarnak némi hírverést az autó és áttételesen a cég körül kelteni.

Ez a mai darab viszont csak a színtiszta ökörség villámszerű kisülése, és vagy hatásos, vagy túllőtt a célon, mert ma délután már csak a Google tárolt változatában bukkantam rá. Nem is szaporítom tovább a karaktereket, íme az autó bemutatása (1980-as évjáratú, dízel Volkswagen Golfról van szó):

"Eladom a G1-emet, ha valaki építeni akar, vagy csak utál télen a buszmegállóban állni. 80' as kislámpás 3 ajtós. A kaszni jó állapotú, minimális lakatolnivaló van rajta, nem volt törve! A színe mattpiros: ) 1.3-as II. Polo motoros központi befecsis 5 gangos sárkány 5L-es zabálógép: ) Vizsgáztatni és forgalombahelyezni kell. Kivonták, mert b. sztam átíratni. A kábelezését nem árt átnézni. Általában működik, de azért a paksi atomerőmű vezérlését nem bíznám rá arra a gólyafészekre ami a műszerfal alatt van: ) Egyébként jó alap, a belseje is kulturált. Akit érdekel, 160 pisztolyorrú Mátyásért viheti: ) Ez mondjuk lehet kevesebb is. pl. 8db Deák: )Esetleg robogót beszámítok, de csak olyat, ami akkor is beindul, ha már otthagytad nálam, különben utánadtolom: )

És hogy főnök, mennyi a vége? -Hát mentem már vele 160-at is: ))) De ment volna még többet is, csak elszakadt a vontatókötél: )Arra meg, hogy miért adom el, azt tudom mondani, hogy van egy BMW-m és inkább beletankolok duplaennyit, mert ebben félek: ) Nem azért adom el mert szar, hanem azért, mert Volkswagen, én meg nem vagyok mazohista. Utaztam eleget a 47-es fapados villamoson: ) De aki erre izgul, annak nem állok az útjába: ) Ha több f. szságot akarsz még hallani az autóval kapcsolatban, hívj fel és garantáltan megkapod: )))

Ui: akinek nincs humorérzéke, kérem ne hívjon fel, ne küldjön felháborodott mailt, hogy hogy van képem ezért a fostalicskáért elkérni ennyit! NEM KELL MEGVENNI! Miért, talán mások nem kérnek el még többet bontószökevényekért? Büdösbunkóparasztoknak úgysem adom oda, mégha egy 0-t hozzárak sem, mert nem létszükség eladnom. Akit meg tényleg érdekel, tesz egy ajánlatot, oszt vagy elfogadom, vagy nem.

GYIK: előzetesen a felesleges telefonálások elkerülése végett még pár gyakori kérdésre válaszolnék:

VOLT-E TÖRVE: -természetesen nem, hogy gondolsz ilyet egy 30 éves autónál? Még szervízbe is tréleren hordták Wolfsburgba és a legyek is elkerülték (a színe miatt), sőt még a gólya is melléfosott: )
HÁNY KM VAN AZ AUTÓBAN? -A Km óra állása szerint, de igény esetén oda tekered, ahova akarod! NEMDOHÁNYZÓ? -Háá hogyapicsábane, ez az egyetlen nemdohányzó autó az országban, há még a hamutálat is kimostam: )
NŐI TULAJ? -persze, nekem is p. nám van, sőt az előző EGYETLEN női tulajdonosa is rendszeresen saját kezűleg cserélte az olajat 5000km-enként, nehogy a szervízben elsumákolják és rosszabb minőségű olajat rakjanak bele, mint a gyárilag előírt ásványi eredetű MTZ-kbe használatos Botond: )Sőt, hidegen sem nyomta neki üveghangon soha a rendkívüli műszaki érzékkel megáldott hölgytulaj, mert azt még egy nő is tudja, hogy ezt nem szabad, mint ahogyy a parkolóban sem odab. szni az ajtót a másik kocsinak: )Az egyetlen egy szépséghibája, hogy a gázpedál alatt van egy lyuk a szőnyegen.
GARÁZSBAN TARTOTT? -hát nem gondolod, hogy kinthagytam a garázsban? Velem aludt az ágyban, amíg az Asszony vigyázott a garázsra, nehogy túlságosan lehüljön, különben nem indult volna a fos BMW-m: )
MILYEN KIVITEL? - ez a limitált szériában gyártott, eredetileg a román piacra tervezett Foschtalitschka Edition, de a románoknak nem kellett. Azt mondták, nem tudják befogni elé a lovat, mert túl alacsony és mindig a motorháztetőre szarik.

-Remélem ennyi kérdéssel már sikerült meggyőznöm a tisztelt vevőket, hogy ez a nemzeti műkincs az évszázad vétele: ) Ez a hirdetés azért lett ilyen, hogy a sok rossz kupecszöveg között legyen egy színfolt és jókedvvel nézegetsd tovább a hirdetéseket! Szép napot! : ) Ui: Ja, közkívánatra meghirdettem a család másik fostalicskáját, a VW T3 Újságosbódét: )"
Köszönöm!
Nem attól félek hogy nem bírja ki, csak nem szeretném ott hagyni a rendőröknél az új gumi árát..., vagy ha ne adj isten történne valami (amiről még beszélni sem szeretnék) akkor ott sem szeretnék gubancot a vágott slick miatt...!
Te hol és hogy vagy elérhető?
120/70zr17 (58w) és 190/50(estleg 55)zr17 (73w) méretű sport/túra gumit szeretnék!
Köszönöm!
Csörgess meg telón!
Lehet tudok valamit intézni holnapra neked!De azt nem itt a fórumon!
Szólni fogok!
Ki fogja bírni
Én szombaton ugrok át Szlovákiába egy kis "várnézésre"!