Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az lehet a Kawa befejezi,de az xx-et meg nem kell szerelni,javítani!
Tapasztalat!
Miért már motort is gyártanak nem csak fűnyírót?
Én csinaltattam esztergályossal. Ebay- n van de nem olcsó. Valahogy megszoktam hogy a kawasaki befejezi a motort amikor kész van
Sziasztok!

Szeretnék az XX-re első és hátsó fehér/átlátszó indexbúrákat venni, illetve ami még nagyon tetszik és szeretném beszerezni, amiről linkelek lentebb képet, valami csavar takaró féle, ami a vázba süllyesztett csavarokat takarja. Tudom, az interneten mindent megtalálni, viszont nem járt eddig túl sok sikerrel a keresgélésem. Szeretnék kis segítséget kérni Tőletek, ha esetleg tud valaki tippet adni, honnét tudnám megrendelni, beszerezni az említett alkatrészeket. Köszönöm előre is a segítséget!
A múlt hétvégi háromnapos kanyargászás!
http://www.youtube.com/watch?e...
Milka megmondja a frankót Atixtől meg tudsz venni ha gáz !
Van hozzá oldaltámaszom ha érdekel! 70/6321-829
Semkikepp sem szabad hajlani. A motor rúgózni rúgózhat a rúgós tagon keresztül de nem az oldaltámaszon. Akár ugrálhatsz is a letámasztott motoron. Egyébként már csak azért sem lehet meghajtva mert az erő egyenes vobalban szeret haladni és ha íven keresztül megy akkor egyenesedni szeretne. Azaz el fog törni.
Ha megnéznéd, megköszönném! Bár én is sejtetem, hogy ez nem frankó. De Ti, mint "öreg rókák" véleménye fontos számomra.
Hát én még a sisakom se merem rátenni ilyen helyzetbe, nem pedig ráülni, mert rosszul is lennék, ha véletlenül baleset történne, mint a géppel, esetleg mással.
Attól mert oldalsztenderen állt sokáig,nem hajolhat el!
De délután meglesem az enyémet ha gondolod,hogy az mennyire egyenes!De az biztos hogy az enyém nem instabil!Én simán rá is ülök oldalsztenderen!
Mielőtt megvettem a gépet állítólag sokáig oldalszenderen állt! Lehet, hogy ez nem tett jót neki?
Szóval érdemes lenne egy másikat beszerezni?
Biztos ami biztos!
Nem,nem normális!
Az oldalsztender öntvényből van!Kvázi egy rideg,nem hajló fémről beszélünk!
Ugye!
Sziasztok!
Azt szeretném Tőletek kérdezni, hogy mikor oldal sztenderre teszem a motort eléggé instabilnak érzem nagyon rugózik és behajlik egy kicsit a sztender. Talán túl nagy szögbe dől a motor? Terheletlen állapotban is mintha enyhén görbe lenne. Ez normális ekkora súlynál?

Fehér, vagy füstszínű indexet előre honnan érdemes szerezni?

Ezt a megközelitést még nem hallottam :)
Végülis a lényegen nem változtat, mert valami ok folytán megegyezik a forgásirány a menetiránnyal ebben pozicióban, viszont erősen komplikált okfejtés :))
Találtunk egy új kétkerekű játékszert
Szia!
Meg van még a garnitúra ferodó fékbetéted?
Ha igen,légyszíves adj egy elérhetőséget!
Igen és?
Viszont nekem házhoz hozták,no posta költséggel!A többit,ami még hasznom volt a dolgon,nem írom le nyílt fórumra!
D.I.D 530 ZVM-X és a két darab JT lánckerék (17/40) 43150Ft a motoralkatresz.eu webshop-ban!
Igen publikus!
45-pénz volt a szett!
Az hogy hol,az már telefonhívást igényel!
Értem!Bár én úgy tudtam hogy ha fent van a nyíl,akkor kell a menetiránnyal is egyeznie!
Publikus hogy mennyiért vetted a láncot és hol?
Sajnos nálam is cserés lesz hamarossan és eddig a legjobb árat a motoralkatresz.eu oldalon találtam!