Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos most nekem sem telik normál áras gumira, így ha nem jutok hozzá valami kedvező vételhez, akkor a most fent lévő vágott slickekkel leszek kénytelen menni ki! Ha most nem is tudsz szerezni, attól még a későbbiekben érdekelne, ha lesz valami tuti!
Aha!
Oké!
Ilyen gyorsan nem biztos hogy menni fog,mert raktáron most nincs!
Illetve van,de nem azon az akciós áron!
KawaBBusa!
Az a helyzet, hogy ma holnap kéne, mert szombaton indulunk Horvátba...
Szia!
Először is ki mondta?
Nem tudom!
Meg kell néznem!
Szia!
Azt mondták, hogy te tudsz jó árasított Pirelli Angel St gumit!
Aktuális még?
Bármikor jöhetsz! Én itt vagyok... Mindig... Folyton folyvást..
Valamikor ki kéne mennem hozzád már! Csak úgy dumálni.
Rendben, először megpróbálom ezt a verziót, ok?
Nem értem miért akarod levenni a tankot folyton?
írtam neked nem kell,csak felhajtod hátrafelé,és megtámasztod!
Akkor nem kell semmi csatit,széthúzni,meg benzincső,stb.
Ráadásul járathatod napestig gond nélkül!
Nem kell kikötni. Minden motoron csatlakozoja van. Többnyire az ülés alatt, ennek is ott van az akku felett oldalt. Csak szét kell húzni és kész.
Hátha valakit érdekel!

Eladó ACER ASPIRE 5742G Laptop
KB. egy éves szó szerint karcmentes állapotban!
A gépről nem írok semmit,mivel a képeken rajta van minden!
Meg van hozzá a gyári doboza,CD-ék,töltő.stb.

Ár:85000Ft
Tel:06-30-9446636
Köszönöm!
Valszeg megveszem,oszt meglátjuk!
Ismerem én is. Fain brigád!
CBF600-on használtam már, én nem éreztem különösebb extrát pl. az AP racinghez képest az árán kívül. Ha nem pályázol és nem számítanak a századmásodpercek kanyarból ki -és befelé menet, akkor ne vegyél szinterest, mert sokkal hamarabb elfogyasztja a tárcsáidat normál használat mellett is.
Nincs mit!
Én is vettem Brembot, Kutya ajánlotta, csak még nem került bele! Így nincs tapasztalat!
Köszi Srácok! 4 órás vákuummanométerem van (most építettem, hasonló azokhoz, amiket lehet kapni, viszont az enyémben kiváló minőségű glicerines órák vannak saválló, rozsdamentes házban .) és még kaptam kölcsön egy Carbtune tipusú szinkrontesztert is. Így a műszerezettség kipipálva, természetesen nem fülre dolgozom. A tankot le fogom venni, biztosan le lehet, megnéztem, csak nem akartam kikötni az üzemanyagszint-jelzőt hozzá. Állítócsavarok: olvastam, igen 3 db van, a 3-ik karburátor az etalon, hozzá kell állítani a többit. Vettem új levegőszűrőt is, igaz illene új gyertyákat is, de majd télen folytatom a nagyobb karbantartást. A szelephézagokat nem akarom/tudom piszkálni, ha tényleg megbízható az mf motors, akkor köszi a tippet José, ellátogatok majd oda.
Talán csak a jobb hozzáférhetőség miatt venném le ezen is illetve biztos hogy összekötném más művelettel a dolgot. Pl. Légszűrő csere vagy az említett szelephézagállítás. Ahhoz mindenképp le kell venni úgyis. Ezen többet engednek valóban a csövek mint a zzr-nél azt már néztem.
Tankot xx-nél nem kell levenni.Csak felhajtani.
Nagyon szépen köszönöm.
Látom pesti vagy! Vidd el Ferihez (MFmotors)!
Ja állító csavarok. Abból csak három lesz mert egy karbi fix lesz.A kawan a kettes volt az. Itt is szerintem vagy a kettes vagy a hármas. Ahhoz kell állítani a többit. Türelem játék de fülre nem megy tényleg javasolt egy jó szerelő erre legalább addig amíg nem látod hogy mihez nyúlj.
Megértelek
A zzr-n magam csinaltam a szelephezagot és a szinkront is mindig. Ezen se lesz másként, de mivel nekem is csak pár hete van meg nem tudok segíteni. Ráadásul az enyém injektoros is. Karbisnal meg lehet találni a csatlakozási pontot abban biztos vagyok. De műszer feleseg akkor is kell hozzá. A tankot biztos hogy le kell venni és ejtős módszerrel itatni addig akár egy flakonbol is.
üdv: MILKA1: én most cseréltem le az elsö hátso betéteket
brembora! tapasztalatom hogy jobban tapad mint azeredeti nissin!
igaz még csak 3-400 km használtam ,kopást még nem tapasztaltam !én ezen a cimen vettem amit küldök! elöre utcai sport-turát-hátra sportot tettem!ezen a webcimen van leirás is hogy hova ajálják !( utcára- pályára stb)

ttp://motoralkatresz.eu/motorok/honda/1100/27/2008/#1
Nos kérdés!

Brembo fékbetétet használt már valaki motorba?
Vagy hallott róla?
Kopás,fékhatás érdekelne!
Eddig Ferodó sintert használtam,de jó áron lenne brembo!