Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszike!
Valamelyik nap hívlak!
De holnap itt megtalálható leszek!
Itt leszek holnap 06.00-tól 18.00-ig
http://www.szivunk-napja.hu/wh...
20 9 157 653
Brembótol félek,bár árban eddig az lett volna nyerő(a te áraidat leszámítva).Ferodó sintert használok hosszú évek óta,és nagyon bevált,ezért se váltanék szívesen!Ferodó sinter érdekelne 3-garnitúra!
Érdekel!
Kérek szépen egy telefonos elérhetőséget!
Milka..

Lucas 7, ferrodo st 6.3, Brembo sa 7.5, Ebc HH 11.../ garnitúra
Én brembot vettem,de még nincs benne..Csak ha még érdekes a dolog

Még reménykedek benne, hogy valaki rendelkezik azzal az infóval, amire szükségem lenne.
Sajnálom!Majd gondolunk rád,miközben dugig esszük magunkat kolbászokkal,és leöblítjük különböző jó ízű pálinkával,hogy milyen jó is lehet ilyenkor szüretelni,cipekedni,stb.
Na persze...
ÁÁÁÁÁ,ez sosem megy tönkre. :)
Jól hangzik de sajnos hnap és vasárnap és jhéten is mindkét nap szüret nálunk és tesóméknál!
Előre félek mert minden nap voltam edzésen és hnap puttonyozok
Tesó!
Ehhez mit szólsz?
http://www.programturizmus.hu/...
Mostanság max.teát,mivel dögrováson vagyok!
Ne halgass rájuk, nyugodtan csináld! Van ozzá blokkom ha kell...
Igazad van,mit iszol? :)
Ugye!
40343-hozzászólás!
Minek a sportlevegőt szűrni?
Arról nem esett szó!
Egyébként,ésszel használva azzal sincs baj!
Én a Sportlégszűrőre céloztam!
Milka!

Amit írtál, ne is haragudj,de marhaság!
Miért kellene új blokk,azért mert valaki optimalizálja a motorját?!
Most nem az ész nélküli "tuningról" beszélek!
Akkor powercommandert se vegyen senki az injektoros motorokhoz,mert tönkre megy a blokkja!
No meg hamar egy új blokkot!
Tapasztalat!
Azért azt tudd,hogy ha hozzá nyúlsz a gyári hangoláshoz,se vége se hossza nem lesz a dolognak!Azért nem kevés,nem kis tudású mérnök ember dolgozott azon,hogy találjanak egy optimális beállítást!
Láttam, felröppent a téma, engem is megmozgatott. Urak, akik bevállalták a tutit és hozzányúltak a karburátorokhoz, én is az észrevételeiteket kérném. Elkapott az ötlet, hogy leszedem a karbisort és kitakarítom. De ha már szétszedem, akkor miért ne cserélném ki a fúvókákat? Ha meg kicserélem, akkor miért ne tuningoljam, ha valóban van értelme? Van értelme a Dynojet kitnek, vagy szerezzek be gyári cuccokat? (Gyári kipuffogóm és légszűrőm van).
Én meg mindig variálok-sosem elég.... :)