Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amikor megvettem 2008-ban,akkor cseréltem,óra szerint 37500 volt benne,amúgy meg ki tudja....
Azért került bele FAG,mert nem tervezett csere volt és ez volt a csapágyboltban! - amit a mi kedvünkért nyitottak ki,mert már zárva volt!
Már neked is cserélned kellett?
Mennyi van a moccban?
Én egyébként csapágyból a KOYO-ra esküszöm (a nagy vasba is ha cserélni kellett KOYO-t tettem)!
Amennyire tudom,ez még mindig Japániában készül!
Igaz az ára is ott van!
FAG-ra cseréltem!
Az,hogy mi volt benne nem tudom,mert megette a "szu"...
FAG?
DE hisz a modern Japán rizskályhákat KOYO-val szerelik!
Kerékcsapágy FAG 6004,nekem.
Ezeken a jó utakon nem tudom mennyit bír...
Üdv. mindenkinek! Valakinek van tapasztalata a kerékcsapágyak élettartamáról? Esetleg a csapágyak méretét, számát tudja valaki? Ma szereltem vissza a kerekeket és az első egyik gyanús. Lehet a szezonig ki kellene cserélnem... Kösz előre is.
Nekem most Kappa a tanktáskám, de nagyon meg vagyok elégedve vele.
Viszont, ha minden jól megy az XX-en tankbőr van táskával
Engem egyáltalán nem zavar a Kappa név. Viszont a harmadik GIVI dobozom után már tudom, hogy az egyszerűbb / olcsóbb verziókat nem érdemes megvenni, mert gagyik.
mert egy a tulaj és saját magának csinált konkurenciát így aki tehetös megveheti drágábban ugyanazt más felirattal
Ma is létezik a Kappa, mint önálló termékcsoport, Magyarországon is van forgalmazója (Euromotor). De miért jó ugyanazt a terméket különböző márkanevek alatt futtatni?
Nem csak szerinted ugyan az(egyforma a kettő),hanem így is van!Oly annyira,hogy pár éve az öreg Kappa papától meg is vette a Givi az egész céget szőröstül-bőröstül!Magyarul már csak a Givi létezik,legalábbis amennyire én tudom!
Kifejezetten XX-re való PLX konzolról én eddig nem találtam infót sem a gyártó oldalán, sem ebay-en, sem máshol. Ha legközelebb Pesten járok, most már mindenképpen be fogok menni a SHOXhoz, hogy informálódjak. Mert Kappa oldaldobozokat, ami szerintem ugyanaz, mint a GIVI V35, már nagyon jó áron lehet találni ebay-en
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉn
... vagy mégis

Itt érdeklődj!
http://www.shox.hu/
Anno én is itt vettem!
Tán kiérdemelted?
Akkor kérek egy linket
.... és mégis én vagyok az első helyen
vajon miért
Ha tudnád milyen hosszú már az a lista!
De gyártanak!
még nem láttam, hogy más is listán lenne
Kapoloklista lesz!
Isten hozott!
Tényleg az! Jó kis Michelin Road 2 ct gumával!