Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1 hét Szolnok.
Itt a meló most.
Van itt más kék őrült is!
Üdv!
Ez gyári Honda festés! Meg különben is, ez a kék doboz egyedivé teszi a motort is, meg engem is. Kék a ruhám, az oldaldobozaim, a sisakom, a robogóm, a robogómba a sisakom, a gyerekülés a kocsimban, ... Tehát marad ilyen!
Egy cseppet rá köllene ködölni feketével a tulipántos ládákra
Itt még nincs hozzáigazítva a Maxia E52 tartója. Azóta az is van a gépen. Így eldönthetem, hogy 1, 2 vagy 3 dobozzal (+ tanktáska) szeretné(n)k túrázni. Már ha megyek...
Nem, nem sürgős, ráér jövő nyárig. Legalább most már pontosan tudom, mit kell majd keresnem
Igen, ez a reális ára! Viszont a belinkelt szettből hiányzik a 2db indextartó vas! Ha nem sürgős Neked sem, akkor inkább várj ki egy eladó eredeti szettet. Ha nem is ér annyival többet, mint egy Wingrack nagy dobozokkal, cserébe beleillik az XX formavilágába.
Olyan, mintha fent sem lenne a motoron, annyira szépen a faridom után van hajtogatva Ehhez képest egy Wingrack konzol
Szeptemberben egy szett 400 fontért kelt el. Ez már egy hangyaf@asznyival barátibb ár
Igen, nagyon szépek. És ügyesen ki is találták ezek a Hondás fiúk, hogy a kerekded farokidom miatt semmi mást ne lehessen rá aggatni. Én is végig jártam (telefonáltam) ezt a PLX+V35 kombót. Így maradt a kivárás, amíg nem lett egy eladó gyári szett, szép kék dobozokkal! (Nem győzöm mindig megköszönni a márkatársnak! )
Ezek a gyári dobozok tényleg nagyon szépek
Most nézem csak kinek a motorja van a képen! Hát az enyém!
Hát ez teljesen jó ár, olyan igazi hondás

Az enyémen csak egy topcasetartó GIVI konzol van. Oldaldobozok gyanánt GIVI V35-ösöket szeretnék majd. Kiderült persze, hogy a mocskos olaszok pont az XX-hez nem gyártanak típusspecifikus PLX konzolt

Az egyik orosz Blackbird Fanpage-en viszont találtam olyan képeket, melyeken az látható, hogy egyeseknek módosított PLX konzolok segítségével sikerült felapplikálniuk a fentnevezett oldaldobozokat.
Üdv a köreinkben!

Gyári Honda doboztartó van a gépen! (kb 160e az új ára! ) Megvannak a gyári dobozai is?
NR750-en XX tükrök voltak anno, erre eddig nem is figyeltem fel. Vagy XX-en vannak NR tükrök?
Sziasztok,

XX tulaj lettem nemrég, kérdésem a következő. Milyen doboztartó konzol látható a mellékelt képen? Nem tudok rájönni

megráztam megen aztat a pofonfát
előfordul
Milka jól tartja magát így 50 felett is
ok, amennyiben minden ok lesz
Kíváncsiak vagyunk ám még ha meg is öregszünk
Aztán tegyél ám fel képeket az új "társról"!
Minek örül kend ennyire?