Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyson?
Ha valakit érdekel!
Eladó 1100XX-re való LSL túrakormányszett!
Két db túrakormánnyal,plusz magasítókkal,stb.
Ár:40.000FT
Tel:06-30-9446636
lesz majd türelem tornaterem
Fasza!
Akkor ez is ugrott!
Teló átmérő 43mm távolság 16,8cm
sajna nem ok
Köszi megfogadom a tanácsot
Amit küldtél mailben az jó nekem?
Ne kapkodd el, főleg, hogy nem hajt a tatár! Azért a 40-100 közötti sávba rengeteg típus és forma belefér. Próbálj fel minél többet.
Az egyikben sajnos nem elég!
Köszönöm a gyermek nevében is!
A gyermeknek boldog névnapot kívánunk!
Bocs! Én is arra gondoltam.
Igen ez így van!
De pontosítanék!
Páros fokozatokat!
2-4-6!
Én le-fel használom a kuplungot!
Milka úgy is csak a páratlan fokozatokat használja!

Az autóm meg autómata, pont azért mert untam már a váltogatást és a kuplungolást,sokkal kényelmesebb!
Nektek FJR-t vagy VFR-t kéne vennetek azokon nincs kuplung!
Köszi a segítséget,veszek egyet.
Amíg meg nincs moci,addig is a motoros bolt előtt csorgatom a "nyálam"
Lehet tippelni melyikben mennyi km van!
Ennek ellenére állitom hogy az egyik legszebb, legkomfortosabb, nagyon jól eltalált masina az új TGX. Még talán a DAF XF volt ami ugyan puritán, de tetszett valamelyest, viszont az nagyon jól kezelhető és intelligensen nem szól bele semmibe, csak ha már muszáj
Nem tetszik annak semmi se!
A régebbi modellek jók voltak,szinte mindent kibírtak,elviseltek!Ezek az újak már akkor is vinnyognak,ha rosszul,vagy nagyobbat fingasz!Már elnézést a szóért!
Rendben, igazad lehet :) Bár mentem MAN-nal keveset, de az intelligens anyja kinja tényleg belepofázik. Az mindig irta hogy használd a tengelykapcsolót. Még akkor is amikor használtam, csak épp nem tetszett neki a fordulatszám
Ha te mondod nem vitatkozom!
De kíváncsi lennék,szarig rakva ezt hogy adnád elő egy MAN-nál!?
Legyen annyi elég,ha a MAN-nál párszor előadod,kigyullad az egész műszerfal mint a karácsonyfa!
Mire kell várni Felfelé váltás gyorsabb, vissza meg kuplung helyett gázfröccs, csak tudni kell bánni a gázpedállal. És sose kopik el a kinyomó csapágy
ok. köszi
Igen!
Úgy kell!
De nem teljesen vissza engedni (motorfék lesz),hanem úgy mond kicsit vissza és megtartani!De ezek tized másodperces dolgok!Ezért is írtam,keress valakit aki megmutatja!
ezt a tehermentes állapotot elö lehet idézni a a gáz nagyon rövid vissza engedésével ( az elváltással egyidőben)?