Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most nézegetem hogyan lehetne bekötni irányjelzőt stb-t a dobozba
nagyon állat a youtubon van felvétel róla de a bekötésről nincsen
Ugye!
Pénzkidobás....
Nincsmit ellenőrizni egy xxen 19ezernél. Teljesitményt meg ne méress! Csak csalódni fogsz...
Amugy jó kis cangád van!
Esztergomban a Prop-Tech nagyon profi csapat, mindenük van és az áraik is korrektek!
Üdv! Kicsit messze van Tőled, de szervíznek meleg szívvel ajánlom a székesfehérvári Honda Motorcentert.
DVD-n meg is van! Persze eredetiben!
Igen emlékszünk
Pityke őrmester!
Emlékeztek?
Nagyon szépen köszönöm!
Megnézem!
Hátsót 14200at defekt miatt cseréltem le, elsőbe 18400ezer van, és köszöni jól van.
Mondjuk nem gyilkolom a gumit, nem gyorsítok-fékezek indokolatlanul nagyokat, és Svájcban lakok, szóval arányaiban kevesebbet kopik a középső komponens, mintha ezek magyar km-ek lettek volna...
Csak nyugodtan!
Nézegettem azokat is, csak árban egy kicsit magasabb fekvésűek mint az Angel ST, főleg a 20e/pár vágott slick után!
Neked mennyit bírt a Pilot road 2?
bocs, hogy belevau, de pilotroad 2 és pilotroad 3 is nagyon jó. nemrég cseréltem, bár a hármassal még csak 4200km tapasztalat van, de az nagyon pozitív
A mostani árait nem tudom mert sok évvel ezelött csináltattam náluk az akkori motoromra az ülést, de nagyon ügyesen dolgozott már akkor is!
Motorüléskárpit
A fékcsövet meg itt csináltattam!

Viszont nekem is lenne egy kérdésem! Ha jól tudom te Pirelli Angel ST gumit használsz?! Milyen véleményed van róla?
Gumit kell lassan cserélnem és ebben az időben már nem akarok vágott slicket használni, hanem valami tartós de jó minőségű sport/túra gumit szeretnék, de nem tudom melyik lenne a jó választás ezek közül?!
Ma én is gurultam egyet
Budapest-Mor-Szekesfehervar-Siofok-Budapest utvonalon.
120?Bizton allithatom,annal noval tobbet bir.
Teljesítménymérésen szabályzásig forgatják, de az nem tesz jót a bejáratós motornak

Szerelőt tudok ajánlani, de Csongrád megye. Érdekel?
Nekem az E45ös Givik 265ig stabilan bírták, aztán szágyen vagy nem, elengedtem az RS6-ost...

És ez tényleg a németeknél volt, Münchentől délre Svájc felé.
Sziasztok xx-esek! van egy jo kis xx-em ! most már van benne 19 ezer km!
szeretném elvinni egy komoly szervizbe ahol teljesitményt is mérnek ! meghát egy átfogo ellenörzést is szeretnék minden téren!

segitségeteket kérném , hol találok egy megbizhato jo felszereltségö joszakemberekkel lévö szervizt!

elöre is köszönöm a segitségeteket!
Sok volt a meló!
Kettő nap is nyomtam 22órát
Most értünk haza gurultunk picit az új dobozkával!
Nekem ha megmozgatom picit mozog de szerintem a gumi talpak miatt.
A gyártó oldalán az van írva max 120km/h mondjuk én reppentem picit többel is vele és nem törött le!
Kár!
Pedig milyen jó lett volna!
Most akkor megint mehetek "lassan"!
Egyébként mi van veled tesó?Nagyon el vagy tűnve!
Na azért ez csak egy kis vicc!
Igen anno olvastam ezt én is de azért ez nem így van!
Tyson!
Ez tényleg így van?
Mert akkor uccu neki.....!


EZT MINDEN AUTÓS OLVASSA EL, DŐLNI FOG ( a röhögéstől )!

Egy 70 km/h Max. sebességű útszakaszon, 250 km/h sebességgel radarba
futó autós védőbeszéde a bíróságon :

"Tisztelt bíróság, valóban láttam egy fehér alapú, kör alakú táblát amiben a 70-es szám volt, de nem volt semmilyen mértékegység mellette.

Ahogy önök is tudják, az 1837. július 4-i törvény kötelezi országunkat a metrikus mértékegység használatára.
Továbbá az 1961. május 3-i 65/501 számú törvény kimondja, hogy a hosszúság mértékegysége a méter, és az idő mértékegysége a másodperc.

Én el sem tudom képzelni, hogy a Belügyminisztérium nem tartja tiszteletben a Köztársaság törvényeit.

Tehát logikus, hogy ha nincs odaírva a mértékegység, akkor a sebesség alapértelmezés szerint m/sec- ban értendő.
A 70 m/sec maximális sebesség, megfelel 252 km/h-nak. A rendőrök azt mondták, hogy 250 km/h sebességgel autóztam. Nem is vonom kétségbe a rend őreinek pontosságát.
Tehát 2km/h sebességgel a sebességkorlát alatt voltam. Így tisztelettel kérem a bíróságot, hogy adják vissza a jogosítványomat, amit egy sajnálatos tévedés folytán vettek el a rend éber őrei."

Hoppá!

A magyar KRESZ-ben (1/1975 KPM-BM rendelet) sincs mértékegység, csak
az, hogy "sebesség", ami így logikusan m/sec-ot jelent!

Másik baki a KRESZ-ben a biztonsági öv, amire csak annyi előírás van,
hogy be kell csatolni, de az nincs ott, hogy az ember előtt, vagy
mögött kell becsatolni!

Továbbá a KRESZ-ben az sincs pontosítva, hogy a biztonsági öv miknek, vagy kiknek a biztonságát hivatott szolgálni.
Így, az szolgálhatja az ülések biztonságos rögzítését is!

( Magánvélemény: a fentiek miatt azért ne száguldozzunk ahol nem lehet, és mindig kössük be a biztonsági övet is! Az ülésnek nincs rá szüksége, de neked az életedet mentheti meg, ha baj van! )
Nem nem!
akkor ő még ott se volt!
De meg tetszett!Egyenlőre nem nagyon közeledünk árban,a kereskedővel!Nekem rá ér!Most éppen az xx ülését szeretném átalakítgatni!
ahülyeállat