Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milka biztosan tud vmit mondani róla mert nem mai gyerek a szakmában!
Sziasztok,
Tegnap, amikor jöttem hazafelé minden előjel nélkül elszállt az egész műszerfal. Időként fordulatszámtól függően néha életre kelt, néha kigyulladt az összes visszajelző, ha bekapcsoltam a lámpát megint elszállt stb. Ma már nem is hajlandó elindulni. A motor egy 2002-es digitális műszerfalas xx. Találkozott valaki már hasonlóval? (vagy ne is agyaljak, hanem egyből márkaszerviz)
Mindjárt sírva fakadok,hogy úgy már nem éri meg neki!
Szerintem alaphangon 100%-haszonnal dolgoznak!
No meg a többieknek megéri 20-30-között adni,és akkor nekik van rajta haszon is!?Hagyjuk már!Éhes oszt jó napot!Illetve ha igaz,hogy ennyiért elviszik tőle,akkor miért adná olcsóbban!
Mondtam neki engedjen 5-t vagy állja a postát de azt mondta úgy már nem éri meg neki és elviszik mások ennyiért is!akkor jó
Na ja!
Az gáz!
De majd kerítünk az ujjúbból egyet!
Értem!
Tehát megfelelően szavahihető az ember!
Ja mellesleg megígérte keres ha lesz de nem tette én hívogattam megint
Láttam és hívtam is 50ezer pénz duplája mint amit a másikért adtam és ezek nagyom karcosak.
megjött és nagyon szép állapotú
ha lesz jó áron újabb megveszem azt és erre már van is vevőm
Meglesem!
Köszönöm!
Én hétfőre tervezek egy kis gurigát!
Ma ügy intézek,szervizelek.Holnap kerti parti,tehát a hétfő marad!
Tesó!
Nem azért hogy basztassalak,de nézd mit találtam ma!?
Illetve de,azért hogy basztassalak!
Nekem lehet!
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Videohivashoz a Skype helyett ajanlom a Tango-t. Egy piros T betu az ikonja a letoltohelyeken. Nekunk jobban bevalt.

Ma ki merre motorozik? Nekunk 450km a terv ;)
7hagobol 2re viharos szelet meg esot irnak. Kepekkel majd jovok!
Azt nem tudom,hogy nálatok mi hogy van!
Én eddig amerre jártam"vidéken"mindenhol okés volt!Lehet ez szolgáltató függő is!
Tudod, itt vidéken nem mindenhol van 3G. Bezzeg a városban! sincs mindenhol!
Nekem van az előfizetésembe,ráadásul korlátlan,és nagyon gyors!De a viber úgy se működött!A skype viszont hibátlan,bárhol,bármikor!
Ha van rendesen 3G, vagy wi-fi, akkor nekem sincs semmi bajom a skype-al.
Nekem elég okos lenne a telefonom,de ez a viber cucc nem jött be!Állandóan megszakadt,kihagyott,nem igazán volt jó!Skype viszont hibátlanul müxik!
Üdv!
Viberem van ugyan, de nem annyira okos az okostelefonom, hogy csetelésen kívül másra is tudtam volna használni, ezért le is töröltem. A skype-on viszont megtalálsz. (Na, vajon milyen névvel? )
Ha tudsz valamit a vasárnapról, akkor üzenj.
Sajnálattal olvasom!
Szia!

Sajna eddig úgy van h vasárnap nem tudunk menni de még megpróbálok kavarni bár eddig is tettem és le is basztak keményen!
Semmi gond, remélem hasznát veszed!
(Majd egyszer én is kérek valamit! )
Letöltöttem én is utólagos engedelmeddel.
Köszönöm !