Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

véres=véred
Kutya úr meg dumált! Vigyázz, ha sokat vagy vele a véres is zöld színű lesz!
Ha valakit érdekel,én ma kaptam!

Sziasztok ! 1100 XX --- X11
A közeljövőben szeretnénk egy klubéletet elindítani, közös motorozásokat szervezni, és még sok jó dolgot tervezni amit ehhez a két gyönyörű motor típussal összehozható !
Lehetőség lesz, tapasztalat cserére, élménybeszámolóra, közös motoros túra szervezése stb. ! Egyszóval jó kikapcsolódás és ismerkedjünk meg egymással szombati nap lesz ! :)
Ha nem esik az eső, és jó az idő, akkor az időpont 2013 augusztus 31 szombat, 11-től !

Cím : Honda Szallerbeck márkakereskedés és szerviz
1185 Budapest Üllői út 812

Ha lehetőségetek van rá, akkor kérnénk szépen egy visszajelzést, hogy hány főre számoljunk ! Köszi
Gyertek minél többen !
További balesetmentes közlekedést kívánunk !
Info: 06 70 415 10 59 H--P.: 9--17 óráig, Sz.: 9--13 ig
06 20 913 50 61
Gyorsan egy másik kérdés!Hol tudnék venni(Pesten),fém fékcsövet méterben,fittinget hozzá?Én szeretném megalkotni a csövet,ezért nem venném előre legyártva!
Nos segítség kéne!

Olyan kárpitost keresnék Budapesten,vagy vonzáskörzetében,aki motorülést átalakít,javít!
Fontos lenne a minőség,de megfizethető legyen!
Van valakinek ilyen a tarsolyban?
Nem!
Leszedtem a hirdetést,nem találtam szakit,aki megvalósítaná az agyszüleményemet!Illetve meg tudnák csinálni,csak "volt annyi eszem"hogy elkottyantottam,hogy mihez kell!Egyből vissza hőkölt mindenki,mondván nem vállalják a kockázatot!Mondtam,higgyék el,és statikailag már átgondoltam,no meg magamat csak nem akarnám megölni,stb. De hajthatatlanok !Ez van!
Azért nem mondtam,mert még csak terv!
De egyenlőre nem egyezünk a szalonnal!
Én ráérek,nekem nem sürgős,semmi bajom XX-el!Neki áll már a negyedik éve a szalonba az új vas!
Kiközösíteni?Tesó!Hisz imádlak!
El is kelt?
Remélem összejön tesó!
Megérdemelnéd, de mondhattad vna nekem is
Azért nem fogsz kiközösíteni remélem ha GTR tulaj leszel!
Ez aztán a belevaló csajszi!
Nem!
De már sztornó is a dolog,csak innen nem tudom levenni a hírdetést!
Platnival?
Attól függ mennyit adnak a vasért extrákkal,és mennyit nélküle!
Kawasakii GTR 1400!
Nekem két év után kutya baja a csöveknek!
A villa belső oldala eldörzsölte a merev (fém) részt.

(Elnézte, aki átépítette, Svájcban 314frank volt a cső, az olaj, meg a munkadíj. Otthon kb 10-15ezer lett volna szervizbe, de ha nem muszáj, azt a pénzt se dobja ki senki.)
Hol lyukadt ki? Kidörzsölte valami?
Susten, Grimsel és Furka hágók teteje
Ezen a képen látszik az új plexim. Nekem nagyon bejön, a 196cm-hez picit alacsony, de kb. ugyan azt tudja, mint az MRA Vario.

Nem eladó, csak dicsekedni akartam.
Mire tervezed a váltást?

Milyen extrákat akarsz még eladni?
bocs, hogy belevau, nekem a kuplungcső LSL átépítés után kb. másfél évvel átlyukadt, nagyon figyelj, hogy hol/hogy szereled/szerelik fel, mert bosszantó apróság miatt lehet járóképtelen a motorod.
Nem kell semmit se átalakítani!Csak csavarozni úgy 15-percet!
Igen az enyém!
Ha minden jól megy motorváltás miatt,és egy csomó extrát úgy se fizetnének meg!Ha meg marad akkor állíthatót csinálok rá!
Erről lehetne bővebben valamit? Felszereléséhez kell e valamit alakítani a gyári cuccokból, teszem azt kuplung,fék, gázbowden, gyári plexi...stb? (Ja és ez a tiéd?Emlékeim szerint neked is "túrásított" verzió van már...Ha igen,miért adod el ha nem indiszkrét?) Köszi
Beszéltem vele,de most dobozt vett!