Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Vezérlő elektronikát szinte kizárnám,mert nem két hengert lát el,hanem négyet!
Ergo,akkor egyik henger se menne!
Valószínűleg a gyújtótrafó körül kéne kutakodni!
Mondjuk kábelek!Lehet szemre jónak néz ki valami,de tedd rendesen próbának a csatikat,vezetékeket!
Sziasztok!
A következő problémában kérném a segítségeteket.Egy csúszássérült 2000 évi, kevés kilométeres,XX-et vettem, melynek inkább esztétikai hibáit kellett orvosolni.Miután az utolsó simításokat elvégeztem,gyári állapotra visszaállítva a vasat,elindultam egy próbaútra. Kb.35 kilométert tettem meg vele amikor elkezdett szaggatni,kihagyni egy-két henger.Hazaporoszkálás után vizsgálódás. Járó motor, kihagyó hengerek,kipufogóból dől a benzinszag.Gyertyák ki,középső 2 hengerből kivett gyertyák benzinesek,nincsenek kiégve.4 db új gyertya beszerezve,szikra van mindegyiknél,vissza a helyükre. A hiba megmaradt.Mivel a két nem működő henger egy trafóhoz tartozik,azt áttettük egy másik motorba a biztonság kedvéért.Működik viszont másik trafó az én mocimban nem tett csodát,tehát visszaraktam a sajátját.Kérdésem,hogy találkozott-e valaki már ilyen problémával.Attól félek,hogy a vezérlő elektronika adta meg magát.Kellett-e már cserélni valakinek ha igen mennyiből lehet kihozni.
Előre is köszönök minden választ.
Rendes vagy, nem is vártam
Rendben, ha megérkezik az új plexim, és jobbnak találom a másiknál, akkor ki fogom írni, hogy eladó.
Lehet engem is érdekelne...
Nincs mit!
Ajtóig vivést nem tudom vállalni!
Nagyon köszönöm a felajánlást, de Flachau 597km-re van tőlem halál unalmas autópályán. Normális élvezhető úton 700km felett.
Az oda vissza legyen mondjuk 1400km. Az sok egy ilyen projektre, ennyi időt és pénzt nem szánok a beszerzésre. Plusz még eljuttatni hozzád......
Egyszerűbb várnom, amíg ingyen elhozzák ide az ajtómig, de mégegyszer nagyon köszönöm a felajánlást!
Tanktáskát ezen a két helyen tudok jó áron!
http://www.yamahaworld.hu/
http://www.corsaro.hu/
Megjött!
Én június 22.-én megyek Flachauba!
Ha gondolod kivihetem!
De minden hétfőn megy az egyik fiam Hemingenbe,Ausztrián keresztül!
Ha gondolod őt is megfűzhetjük!
elküldtem emailben a telószámom
Még nem tudom, hogy a másik jobban beválik-e. Ha igen, akkor természetesen eladó lesz az MRA.
Igen, két részes, és állítható is.

Kb. 3-4héten belöl derül ki, mert én kint vagyok Svájcban, a plexi meg otthon, és még nem tudom ki, és mikor tudja kihozni nekem.
Oksa!
És ki hinné abban is tudok segíteni!
Küldöm!
Ezt már túltárgyaltuk tegnap!
És mivel holnap nem dolgozom első dolgom lesz!
Jut eszembe!
Küldj már egy telefonos elérhetőséget légyszi!
Emailban bárhogy!
Árakról itt,nyíltan nem szeretnék tárgyalni!
Duplabubis fekete plexi jön helyette, az magasabbnak is tűnik, meg jobban is néz ki (vagyis nekem jobban tetszik).

A bajom annyi az MRA-val, hogy túrakormányom van, és 196-7 centi vagyok, szóval a szinte egyenes testhelyzetemhez kevésnek érzem a plexit. Majd kipróbálom az újat, annak függvényében majd eldöntöm, hogy melyik lesz eladó.
oksa, most turaplexi az első
Majd írd meg, hogy milyet vettél, és hogy vált be. (Ha veszel. ;-) )
Még nem eddig csak nézegettem
Üdv! Vettél már valamilyen tanktáskát?
Azért kérdezz rá Te is a boltban mert ki tudja
Milyen állapotban van?Eladó?
Neked az állítható (két részes) van?
Szerintem próbálj meg alkudni rá!
Gondolom szívesen eladja,ha már úgy is leveszi!