Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kinek a pap,kinek a papné!
Mi volt a gondod vele?
Mit hozattál helyette?
Most fogom ledobni, amint megjön az új. MRA nem nagyon jön be.
Nagyon várom már h MRA plekóm legyen!
Így igaz
Akkor minden rendben!
Látod vannak még normális emberek!
Már rendeztük vele és hnap küldöm vissza!
Nem nem!
Az MRA,azért egy jobb minőség!
Ezért is drágább szerintem!
Értem!
Akkor semmi gond,én jogosnak ítélem a reklamációt,de persze ez csak az én,illetve a te véleményed!
Valószínűleg így tudják olcsóbban előállítani,eladni,hogy úgy mond gyengébb,pontatlanabb minőségű!
Sajna ebbe bele szaladtál!
De bízzunk benne,hogy jobb belátásra tér az úriember!
Ja és még annyi h nem működik mert mint írtam beremeg a vékony anyag miatt és pont arcba hordja a menetszelet.
Az MRA azért nem ilyen remélem!
Persze nem törött stb de nem illeszkedik és nem lehet rögzíteni a gyári helyére.Amikor megvettem azt állította jó a méret stb!A másik dolog nem ő gyártja hanem egy harmadik személy na ettől vagyok készen.
Azóta megadta a címét és ígérte visszautalja a lóvét!
Várható volt,hogy ez lesz!
Bár így ismeretlenül nem nyilatkoznék senkiről,de a pénzt vissza,nem szívesen szokták adni!
Egyébként annyit hozzá tennék az emberke "védelmében",hogy ha nyilvánvalóan nem törött,sérült,stb. és működik,akkor igazság szerint nem nagyon reklamálhatsz!
Ha csak nem a vétel előtt ezeket a dolgokat,információkat tisztáztátok,megbeszéltétek!Szóval ebben a kérdésben tipikus "adok vagy veszek"szindróma áll fent szerintem!
Olasz "csodákhoz"nem nagyon értek,és van is egy nem igazán hízelgő véleményem róluk!
Elméletileg minden járműnél lehet mechanikusan állítani az alapjáratot.
Max.nagyon el van dugva!
Nem igen akaródzik a srácnak visszaküldeni a lóvét, írja fotózzam le!
Kérdem tőle mit ahogy megyek vele és rezeg minden?
Nem érti meg h nem olyan vastagságú mint a gyári plekó és ezért nem lehet rögzíteni rendesen.
Nagyon feszegeti a pofonos ládát!
Sziasztok! Talán nem tekintitek szentségtörésnek , de mint volt XX-es egy olasz motorról szeretném kérni a véleményeteket. A Ducati -fórum nem egy ilyen aktív fórum , mint ez . Az oda írt kérdésem egy az egyben bemásolom ide. Ha van tippetek , kérlek írjátok meg . Köszönettel : Misó.Sziasztok! A hosszú tél után ma mentem először . A kötelező dolgokat lecseréltem. Minden OK. volt, de meleg motornál alacsony az alapjárat és le is áll. Van ötletetek , mi okozza? Cagiva Gran Canyon 900 SS blokk , injektor. Holnap mindenesetre teszek bele injektor tisztítót. Jó motorozást!
Sajnos itt nincs alapjárat állítási lehetőség , mint az XX-nél.
Úgy lesz ígérem!
Rajta vagyok az ügyön!
Kb. úgy öt éve voltam arra!
De már két hónapja logóban van egy gépszállítás Zegre!
Ha jössz legközelebb előtte szólj!
Legyél rajta légy szíves a kérdésen!
Milyen sűrűn jársz zalaegerszeg felé?
No látod!
Másnak is bejött!
Nem kell semmit "tuningolni"!
Az MRA teljesen kompatibilis,és még erősebb,vastagabb anyagból is van,mint a gyári!
Mindent adnak hozzá,az egység csomagban!Nagyon profi a cucc!
Köszi!
Szia! Kb. azonos magasak vagyunk és szerintem az MRA Vario a nyerő. Magasabb a plexi, mint az eredeti és erre jön még a kis szárnyacska. En itt vettem: blackroad.hu. Semmi közöm a bolthoz, de nagyon jó árat mondott a srác, jóval olcsóbban vettem, mint a louisban.
Néztem vannak 35 körül!
Ha tudsz rá kedvezményt lehet bevállalok egyet mert egyszerűbb mint furkálni és mégis gyári.
Mennyire hasonlít a gyárihoz a furat stb mert amit küldök vissza annál kellett hézagolókat stb betenni mert vékonyabb anyagból volt!