Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sándorok!
Sziasztok!
Ha valakinek esetleg szüksége lenne gyári plexire:
link
Köszönöm!
Szeva Mágus uram...

Jelentem minden rendben ment
Olajleeresztő csavar alatt a tömítő alátétet kicserélted?Nem szakítottad bele?Olajszűrőt nyomatékkal húztad meg?Éjjel is hívhatsz .
Köszi!
Én is!
Szívesen
Kösz, az infót !
14 ezer szereléssel együtt.
Szia!
Mennyibe került a garnitúra?
Üdv: Szabi
Sziasztok!

Került bukógomba a motoromra. Ha valaki ilyesmiben gondolkodik, keresse Fekti Tibit Gyálon, csak ajánlani tudom. ( http://www.fektigumi.hu/home/i... )
Az idei pályagépem! A videón a mérnököm beszél!
http://youtu.be/sZ86A1O9OcM
Lányok....
Zoltánok!
Köszönöm a segítséget.
Megoldódott a benzincsapban lévő membrán kérdése.
Ma rendeltem újat, mert amit találtam mesze volt, vagy drága.

Ui. KITÖLTÖTTEM.
Sziasztok.
Eladnám a képeken látható MRA túraplexim,és 2 db kart.Mindkettő kifogástalan állapotban van,pár napot voltak összesen a motoromon.
Eladás oka:nekem nem jó a magassága mert pont telibe találja a sisakom és hangos,habár a szélvédelme nagyon jó,a karok pedig nem jöttek be nekem,ennyi.A plexi új ára 25000Ft volt,18000Ft-ért vihető,a karok 6000Ft a pár postával együtt.Ha írni akarsz ide írj-gumirece@gmail.com- mert azt sűrűbben nézem,de egyszerűbb ha felhívsz ha tényleg érdekel.Köszönöm.Üdv.minden XX-esnek.Tel.:30-636-19-87
Igen én is így tudom,hogy az elkövetkezendő száz évre eladósodott!
Azért is lepődtem meg,de annyi eszem nem volt hogy rákérdezzek!
ez is kitisztult, de nem mostam gözborotvával.. Még a tavalyi olajam leengedése előtt takarítottam.. majd olajcsere és utána volt a jelenség beszartam ,leengedtem de akkorra már semmi nem volt benne...
Aztán ma gariban cserélték ,de már Motulra
Legutolsó információm szerint ami 1 éves .. lakásvásárlás volt..
Lehet!
De mint írtam semmi gond,neked is szívesen segítettem ugyan úgy,mint Lacinak vagy másnak!
Mint írtam én azon lepődtem meg,hogy motort vett!
" Biró Tibor vagyok a sportmotorról én vettem meg a babai Laci motorját"
Én így kezdtem a beszélgetést! De ebbe ne menjünk már bele..
Amint már mondottad megoldodott