Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm remélem meg lesz!
Bár már lassan többet vagyunk kint,mint itthon!
Milyen autó eladás?
Remélem autó eladáshoz is össze állnak a csillagok..
Jó utat és jó pihenést kívánunk
Szívesen segítettem!
Mi hétvégére tervezünk egy kis kirándulást!Régi dédelgetett álmom a medve szoros!Hol túl meleg volt,hol túl hideg,hol meg esett!De most hétvégén úgy néz ki remek lesz az idő egy ilyen túrához!
Pityusz,ment a mail..
nagyon jó szolgálatot tesz nekünk is..azóta voltunk Szlovén túrán 4 nap 1800 km,de már másnap megint motoroztam volna..
A legjobb döntés volt az átalakítás Szerencsére volt kitől ellesni okosba
Egyébként most hétvégén is jó szolgálatot fog tenni,mert kiugrunk a Medveszurdokba!
Mint már írták,nem kell semmit se változtatni se a fékcsövön,se semmin!
Amit mi használunk az olyan 30-40-pénz!
szerintem is...
de ha ennyit kérnek értük...

vagy szenvedek azzal ami van... vagy veszek egy supermoto kormányt ami meg nem tetszik ... vagy kifizetem ezt a valag pénzt

(amúgy a hosszabb fékcső is benne lenne az árban, ami szintén nem olcsó a duál fék miatt ...)
Úgy tudom nem szétszedhető!
Legalábbis én még nem szedtem szét!De próbáld meg befújni (ha találsz valami rést) WD-40-el!
ok. erre én is gondoltam. mär megnéztem a vezetéket ill. csak mozgattam de nem reagäl.a féklämpa kapcsolot szét lehet szedni? elképzelhetö hogy csak kontakt gondja van?
Talán nézd meg az fékkarnál a féklámpa kapcsolót,vezetéket!
De nem értem a gondodat!Max. mikor fékezel,szépen rá teszed a lábacskád a fékpedálra is!
sziasztok! az XX-emen valamiért nem müködik a féklämpa ill. csak a läbi fék hasznälatäval müködik a kézi féknél nem vilägit. tudnätok nekem segiteni mi lehet a gond? sos-be kellene valami megoldäs mert pénteken utaznäk haza és féklämpa nélkül nem szivessen indulnék haza Münchenböl.elöre is köszönöm
Szerintem a 120-ezer nagyon sok!
Hali,

én is gondolkoztam ezen, mert hosszútávon sokkal jobb lenne.
Én ezt néztem ki [multiclip], de van hasonló, komplett kit (fék/kuplungcső hosszabbítással) itt is: convertibar, de találtam még pár egyszerűbbet is a neten.
Az áruk sajnos húzósabb (300-500€) és ebbe még postaköltség sincs. (ami usa-ból pl. egy horror)

találtam egy srácot, ő magának "csinált" egyet, egy FJR kormányból. Ő 120eFt mondott rá mindenestül...

nekem a superbike stílusu kormány annyira nem tetszik.
Sose fúrnám meg a villahidat!
Több dolog miatt se,vizsgán közúti ellenőrzésnél ugorhat a forgalmi,eladásnál is (főleg ha vissza alakítod) gond lehet a "gányolás"illetve a lukak.És nem utolsó sorban nem tartom biztonságosnak a megfúrt kiflit!Már úgy is elég sok anyag ki van spórolva ezekből a masinákból a súly csökkentés miatt!
A magasító magassága egyén függő!
No meg kéz és láb függő is!Én a helyedbe megrendelném szettben(nem olcsó),abban van minden!
Ok,köszi!
nem találom a gépen
majd csinálok képeket és küldök
Küldenél pár képet a mail címemre?
Köszönöm!
Nekem és Milkának is LSL ST5 ös kormánybefogóink vannak,nekem egy hornet kormányom van neki LSL.. De átfúrható a villahíd is és kormánybefogót is rakhatsz,de én azt gányolásnak tartom..
Elvileg a Plexi vágáson kivül más alakítás nincs...a csövek és bowdenek elég hosszúak.. Azért munka van vele, nem kicsi...
De a végeredmény nagyon jó!
Urak!

Ma eldöntöttem,hogy Én is "túrásítom" a kormányt az XX-en!
Kérem akinek van tapasztalata írja le nekem,hogy feleslegesen ne szívjak vele.
Milyen magas magasító kell stb...
Előre is köszönöm!
Szia!
Nekem van egy kicsit sérült. Az egyik oldala van hátrébb 3 cm-rel. Egy ügyes mester visszahajlítja.Nem kérek érte pénzt, ha gondolod, gyere érte Szilvásváradra.
Üdv
LAci
Üdv!
Isten hozott közöttünk!
Ha tudunk segítünk!