Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hnap megnézem még egyszer lehet nem a jó helyen néztem
ahonnan jön ki a csat ott néztem de lehet h hátrébb kellett vna
Akkor passz.
Ismerem a képességeit,ez már a második Xx-em..ha ilyen stilus és a nyers erő érdekelne, nem adtam volna el a busát..
néztem nincsen a dobozában de nem is találom a helyét a sisakban, szerintem benne van
a fül részénél nincsen sehol hézag vagy rés
Már én se nagyon!
Egész nap 100-110-et mentem!Nem kell úgy kapkodni,majd odaérünk,ha meg nem az se baj!
Ezt is úgy mond ki provokálta belőlem egy "jó képességű" BMV-és!
Pedig 220-nál kell pattintani a 4.-et...
Egy kis zacskóban benne kellett volna lennie a dobozban. A sisak belsejében a fülednél van az n-com fülesének a helye. Ide passzoló szivacs van hozzá gyárilag.
hát ha nincsen benne legfeljebb vágok bele vmilyen szivacsot
én még 183-at is ritkán megyek
sőt 220 felett nem is járt nálam az Xx...
Ha jól értelmezem a kérdésed,a gyári felső villahíd és a telo teteje között nekem 38mm van. Az LSL a gyári villahídra közvetlenül ráül nekem, így 20mm-t áll ki a teló az LSL kormány befogótól..
Értelemszerűen az LSL befogó 18mm vastag..
azt nem néztem de a dobozban nem volt,ezeket hová kéne tenni? az ncom fedél alá?
A kis szivacsbetétek is benne voltak, amiket az n-com helyére kell berakni?
Sok jó tanács nincs!
Erre írtam anno"bukók fejforma függőek is"!
Nekem sincs jobb ötletem,mint a füldugó,bár én sose használtam ilyet!Azért se,mert az utóbbi pár évben,minden bukóm headsettes volt! Előtte meg valahogy sose zavart hogy hangos!
Ma egy kicsit hosszabb távon is teszteltem a nolan n103 bukóm!
Jóval zajosabb mint az agv s4 volt, viszont a nyitható állrész és a napszemcsi kárpótolt valamelyest!
Ki mit tud javasolni h csendesebb legyen picit?Gondolom füldugó. Főleg a halánték és az arccsontnál zajos.
Ez attól függ,mennyire szeretnéd hogy jól forduljon,vagy mennyire legyen stabil egyenesben!
De nekem 8mm-re van!
Urak a teleszkóp tetején hány mm amit be kell fogni a felső villahídnak?
Akkor a szememmel is baj lehet,de Én ezt látom: 12.356.789 Ft
A részleteket az őrszobán!
Nem pontos az örömöd! 12 345 678-a pontos feltüntetett ár!
Nos ha valakit érdekel4
Tegnap teszteltem a GIVI MAXIA dobozomat,no meg a tartót amin van,igaz véletlenül!Pontosabban elfelejtkeztem róla hogy feltettem,és össze akadtam egy "nagy tudású" BMV-el!
A lényeg hogy 283-ig nem esett le!Természetesen óra szerinti sebességről beszélek!
A 12 misit picit soknak érzem...
Üdv mindenkinek!

Még mindig eladó a motorom. Pár napig gombokért vihető.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx_du
cati_csere_erdekel-6149295

Üdv.: Hajek 30/377-5544
Üdv! Milyen volt?
jó estét!