Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

koszonom szepen,most jelenleg conti road attack van a motoronn,de mar cserelni kell
Én az új két komponensű Contit használom!
Eddig hibátlanul bejött minden szempontból!Bár az is igaz,hosszú évek óta Contit használok,már volt szerencsém az összes típusukhoz!
Szeretem a finom technikát..
a fazer is nagyon jó kis szerkezet volt...
A busa már kevésbé.. A nagy erejét nem használtuk,szomorú előélete és egyebek miatt ment a háztól
Én erre irtam ,hogy nem vagyok fanatikus..
Ha várható,hogy kiadós eső lesz biztos nem viszem ki a mocit..Mert nekünk az már nem szórakozás és pihenés..
Valahogy átfagyni sem akarok,hamár szórakozás...és ez nem az elkényelmesedés nálam..
Dehogy nem vagyfüggő! Hiszen ismét XX-ed van!
mi is egyre inkább elkényelmesedünk.....
de én ezt eddig a koromnak tudtam be.....
Ringre nem megyek, tehát a gumi azt is túl fogja élni...
Lehet lincselés lesz....
De sem márka függő sem fanatikus nem vagyok..
igaz az 5 motorból ez a 3.Hondám és ebből a 2.Xx-em

De csak jó időben túrázgatunk ha időnk engedi 99%-ban utassal
a road-ot dicsérte Gabi bácsi is.(csak a ringet nem birta tulélni.) mármint a gumi.
Elől is az volt, pikk-pakk lefogyott. Mondjuk brutálisan lassúlt a motor is. Aztán előre felkerűlt a Pure, azzal meg olyan könnyedén fordult a motor, mint az álom! Előre is Pilot Road 2-őt akartam, de nem volt a srácnak, ezért lett Pure. Hátra meg a Pilot Road 2 került. Ez biztosan többet elmegy, mint a sima Power.
teljes felépülés meg ugy sincsen..csak olyan,hogy együtt tudsz élni a fájdalommal.
miért?
vannak itt nem fanatikusok is?
viszont a power csak ugy mükszik jól,ha elöl hátul az van.
először csak a hátsót cseréltem és furin ment.aztán okosok tanácsára hozzácseréltem az elsőt is..és lőn világosság.
de gumis szomszédom szerint ez csak mágia.
fanatikusoknak! De akinek fontos a teljes felépülés és az egészsége az szünetel szerintem!Így talán elkerülhető a maradandó károsodás ilyen ' kisebb' sérülésekből
Hali.
próbáltam már sok gumit én is,de egyik sem jött be annyira mint
a Michelin pilot power 2ct.
ahogy Atix mondaná,: ez egy geci jó gumi!
Üdv! Nekem a Michelin Pilot Power is nagyon bejött, de az elég gyorsan lekopott (ebből van a 2CT-is), most Michelin Pure van elől, Michelin Pilot Road 2 meg hátúl. Szerintem túrázáshoz egész jó párosítás.
sziasztok,Aldott husvetot mindenkinek,kerdezni szeretnem hogy ti milyen gumit ajanltok az xx-re vagy ti mit hasznaltok,turazasra!
koszonom
nem akarok belevau....

de moccolni,bármekkora sérüléssel lehet!
Bizony jó helyen van
Kivettem a fehér egységet. Egyeztetve bármikor elviheted..
Vagy elviszem,ha kell..
Alapos pihenésnek nézel elébe.
Kiváncsi vagyok! Bár csak a szivem fájdítanám.
Egyébként-csak hogy milyen az élet,meg a véletlenek-:múlt héten kedden kosarazás közben kifordult a térdem,de annyira,hogy vagy 2 hónap pihi. A motorozásnak is lőttek volna.Szóval Nálad jobb helyen lesz most.
Boldog nyulat!
Ezentúl akkor cserélem a levegőszűrőt is!
Dehogy megyek az olajjal 5 évet!6ezrenként cseréltem szűrővel együtt!Mivel a légszűrő cserét írja a szakirodalom 18ezernél így arra gondoltam h 5 év és 15ezer km volt benne!
Ez az 5-év nekem kicsit soknak tűnik!
Ha adhatok egy tanácsot,akkor minden tavasszal cseréld le z olajat,olajszűrőt, légszűrőt! Függetlenül attól,mennyi kilométert mentél a vassal!Ha csak nem előbb eléred a kilométerben megadott csereperiódusokat!
és 3 évet mész egy olajjal?