Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem!
A motorról nem, nyilatkozom,nem értek hozzá!
A doboz árát kicsit sokallom!Legalábbis én jóval olcsóbban jutottam az enyémhez,csak az nem kék!Nekem meg kék kéne!De még az se biztos,hogy ebbe a típusba beleférne a kettőnk sisakja egyszerre!
Végül is mindegy!
te és pityusz reagáltatok a hirdetésre,én csak linkeltem a motort amin a sérülést szerezte a doboz...

Ha tényleg rendben van műszakilag, 5 kilot nagyon megéri a motorja.Mégis csak XX
Lehet!
De mivel többes számot használt,és ketten reagáltunk a hirdetésre,így nem sok félre érteni való van.
szerintem ezt nem nekem céloztad...
Én csak azért linkeltem a motort ,mert arról való a doboz..
"sérült a doboz"

Amúgy egyet értek.....
Figyelj!
Mindenki annyiért árusítja, amennyiért gondolja!Max. nem veszik meg!
Én se árultam olcsón,meg is maradt!Bár már nem is bánom! Átalakítottam,oszt jó lesz a gyereknek!Ha nem kell neki,elfér itt hátul!
Az hogy miért sok nekem,az egy dolog,mint az is,hogy mennyi az új ára!Ha az én munkámat nem akarják megfizetni,akkor egyszerű,nem kell megfizetni oszt jó napot!
Bár igaz nem kértem engedélyt a vélemény nyilvánításhoz!
Szia neked is!
Miért sok ennyiért? Szerintetek mennyi az uj ára? Birom ezt a hozzáállást. Ha a ti munkátokat nem akarják megfizetni akkor az felháboritó ugyebár. De ha valaki árul vmit negyed esetleg féláron, akkor meg a tizedéért megvennétek..... Ezért ilyen fos ez az ország.
Sziasztok!
ahogyan a motor is: http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-5705881
Igen!
Én is elgondolkodtam rajta!
De szerintem is sok az ára,főlag ha azt is nézzük,hogy sérült a doboz!
Kicsit sok az ára....
Egy tizest még adnék is érte...
GIVI csomagtartókonzol platnival és dobozzal eladó,esetleg külön- külön is.A doboz Givi E470N(listaár 192EUR támlával,a kar platnival kb110EUR).Doboz van ugyanez igény szerint fényezetlen.Ár egyben 48eft.Tel: 70 317 90 83
Esetleg valakinek!
Eladó a képen látható ABUS oldalsó nagyméretű kerékpárostáska!

Kifogástalan állapotban(2-hónapos)!Az új ára 16.000-ft volt.

Ár:10.000Ft

TeL:06-30-9446636
Tavaly vettem oriási szerencsével egy srácon maradt mert eladta a motorját.Pontosan nem is tudom menyi volt csak arra emlékszem, hogy az általam kinézett legolcsobb gumistól még 10 ezerrel volt olcsobb. Természetesen null kilométerrel.Tapadással meg vagyok elégedve.idén ha csere lesz ugyanez megy rá.Mellesleg vizen ugy tudom most ez a legjobb a turagumik közt.Sajnos volt pár száz kilométeren alkalmam tesztelni tavaly milyen vizen.Szoval idáig ötös.
Hol vettél és milyen áron ha nem titok?
Mennyire tapad ha kicsit sportosabbra veszed a tempót?
Szép napot mindenkinek. Ezer Éve nem jártam erre,,,elég elfoglalt vagyok,,,,,, De most egy kicsit be néztem hozzátok :-)
Szép napot mindenkinek.
Nincs mit!
Köszi Milka!
Sziasztok
Én a Michelin pilot road 3-at szivesen ajánlom már mentem vele -8-ezret ,de nekem nagyon bevált .
Kávé,cigi biztos lesz!
Sör és pacalpörkölt necces!Pontosabban szinte ki van csukva!
Jó akkor kávé, sör, cigi, pacalpörkölt legyen otthon
Oksa!
Szerintem Milkáné itthon lesz!
8-ra kell Vácon legyek( teherautóval) ott dolgozom talán 12-ig és utána mennék, ha van otthon valaki.
Holnap mikor jönnél?
Nekem a road-attackal se volt semmi gondom!
De az új (két komponensű) teljesen más!Mind tapadásban,mind futásteljesítményben!