Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy egy dobozos furgon
Tényleg közeli a helyszín..
Szerintem vagy eltolták pár utcát,ahol nyugodtan matathatták,vagy daru,esetleg pár ember,oszt irány a plató!
Szia.Az átlós utcánál
a Török Flóris igen hosszú...melyik részén laksz?
az hozzánk nagyon közel van Délpestinél lakom
Nem tudom,hogy hogyan csinálták de nagyon kíváncsi lennék rá.Meg ennek a szemétnek a pofájára is kíváncsi lennék de mint tudjuk a rend őreire nem lehet számítani csak büntetéskor
Meg próbálok!
Oké és köszi.A tiédre meg nagyon vigyázz.
Egyébként nekem ezért is van benne egy csúcs szuper riasztó!
Nem mondom hogy ellophatatlan(mert mint tudjuk olyan nincs),de szinte lehetetlen önerőből!
Egyébként kíváncsi lennék,hogy vitték el!Mert lábon szinte biztos hogy nem,viszik el,még a gyári indításgátlóval se!De legalábbis nem húsz perc alatt!
Az aprók között van...
Még valami!
Arra figyelj a vételkor,hogy az újabbat vedd!Könnyű megkülönböztetni a régitől,mert sokkal nagyobbak a hűtőbordák rajta(nem véletlenül).
Azzal már elméletileg nem lesz gondod!
Basszus!
én itt lakom a szomszéd kerületben (kispest).No majd figyelni fogok!Már csak azért is mert az enyém is kék!
Figyusz!
Hazafelé tegyél rá szinte minden fogyasztót,amit csak tudsz (refi,féklámpa,stb.)!
az segít megóvni az aksit,meg a többit!
Tudom hogy csak vicc volt,bár azért jól esett kicsi lelkemnek,kár lenne tagadnom!
Szia.Budapest XX kerület Török Flóris utcából.Megálltam a házunk előtt,hogy bevigyem a dobozt.Kb 20percre és amire kimentem,hogy menjek tovább már nem volt ott a motorom.Ez 2012.04.16-án volt 20.10perckor
meg jo hogy ma a madarral jottem dolgozni, fasza lesz hazamenni 60 al. Asszem akkor nezhetem a hirdeteseket fesszab utan....! Mondanom se kell szet b....sz az ideg! Tudod hogy a mester megnevezes csak vicc volt de eleg regota nezem a forumot, mondhatni miota beregisztraltam mindennap beleolvasok, es valahogy te mindig tudsz segiteni.... (es most nem a majadat akarom hizlalni! ) Szoval koszi mindenkinek!
Elméletileg semennyivel!
Bár ha azt vesszük,hogy 2000-után módosított a Honda az XX-fezszabályzóján(rájöttek az előző modell alul van hűtve,és ezért elég gyakran meghibásodott),lehet hogy más lett a töltési érték is!De mondom,ezt elég nehezen bírom elhinni!
A lényeg,hogy az a 18-körüli az sok!
Nekem a karbisra azt írja a manual,hogy 14,7-15,5V között kell lennie 5000 rpm-en. Nem tudom a spricces mennyivel tér el.
Még valami!
Nem hogy az aksinak nem tesz jót a túltöltés.de a többi elektromos cuccnak se!Főleg a komputerednek!Bár az XX-é elég masszív(sok mindent kibír)de mindent nem!
Köszönöm a hízelgő megszólítást,de korántsem vagyok én mester!
Inkább írjuk úgy tapasztalt!
A fezszabályzónak legkésőbb 14,8-nál le kell szabályoznia!
Nem normális!
Valszeg a fezszabályzó kuka!Ne is nagyon járasd így,mert túltölti a szép új aksidat,oszt vehetsz másikat!
Szerintem a 18V garantáltan kicsinálja a vadiúj aksidat. Úgy tudom 14,5V fölé nem kellene mennie.
Honnan és hogyan vitték el?jöhet priviben is
Igen... sajnos én is bizonytalan vagyok...!
Nem tudom, a gyári könyv ír e erről valamit, kíváncsi vagyok Milka mester véleményére.
Nem tűnik jónak,az érték,nekem legalább is.