Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudod mi hosszuuuuuuuuuuuuu!

Illetve ki!te! Figyusz BP-Pécs=195 kilcsi!XX-el 1 ora!Busával 3 ora! De neked XX-ed van!
Jóóóóó estét Mindenkinek!
Hát szerintem ez a túra nekem hosszú lesz....
No majd jövőre.
Hátha innenis érdekel valakit!

Következö tura!

Legyen a neve PÉCSITURA!Mondjuk azért,mert Pécsre megyünk!
idöpont:Augusztus 20.Találka 10.00-kor Érdi JETKUT.
Lemegyünk meglátogatni Vecsit,és Karlot!
Akit érdekel jelezze!

1)Milka+Milkáné
2)Fiveurban
3)Hubi
4)Szabat
5)
Helyszin változás!
Mivel a Szegedi áradás miatt,kérdéses a vendéglö nyitása,és elötte hétvégénis ottleszünk,ugy gondoltam mehetnénk Szarvasra!
Ha jonektek kérem jelezzétek,mert akkor elkezdek valami faintos éttermet keresni,és helyetfoglalni!

A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen szzeptember 06.(szombat).
Pestieknek,és környéke legyen a talállkahely M5-ös kivezetöoldal (Szegedfelé)Tescokut 10.00-kor!
Innen jol lemennénk Szarvasra (ugy tervezem 12-13 oraközött ottlehetünk) pályán,és ott egy étteremben jol megkajálnánk!Oszt maradhatunk dumcsizni a kerthelységben,vagy lemehetünk a partra.
Remélem elsö"randinak" jolessz!
Nem mertem keményebb távot,vagy erösebb utvonalat kitalállni,mert nemnagyon ismerjük egymást!Illetve az "én fiaimat"(akikkel amugyis eggyütt motorozom),ismerem!De gondoltam jobb lessz egy kis laza gurulás,és inkább dumcsizunk!

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy.
3)Ma


istear+Niki
4)xxsanyi
5)Spog+Niki /ha Magyar földön vagyok, dátum függő/
6)Józsixx
7)Hubi+Ani
8)Herci
9)Fux-x
10)Fix-x

11)XXSasi
12)Szabat
Az a baj,hogy szeptember 2.-áig megkell rendelni!Mert igyis 16-20 körül lessz itt!De figyusz,2.-án "csak" a felét kell letenni(12.000FT).És az átvételkor kell a másikfelét(12.000Ft-ét) leperkállni!
Szivesen!
Akkor jol emlékszem!

És ahogy látom,sikerült joooooootanácsot adnom!Hisz a végeredmény,egy XX lett!
Hello WINTERGYÖRGY!
itt vannak a képek. a jobb középső felfogatónál (pirossal bejelöltem az egyik képen) el van repedve kicsit (utolsó képen közelről látszik). Felszerelve ez az idom mögötti részen van, és nem látszik. Ezt leszámítva semmi baja nincs.
Akiket érdekelt a "belsö sárvédö",azoknak!

Ma beszéltem az emberrel,és ha 5-nél többen vagyunk ,akkor 24.000Ft-be megállna/darab!Persze ez az ár a feketére értendö!Elölegnek 50%-ot kér!Szeptember 2-után tudja csak megrendelni,mert kint most szabadságolás van,és akkor kezdenek!A rendeléstöl számitva,kéthét mulva van itt az áru!Akkor kell a másik 50%-ot fizetni!
Ha gondoljátok lezongorázom a dolgot,de akkor jelentkezzen akinek kell!
1)Milka
2)Maistear
3)Spog
Köszönöm szépen Milka Úram!
4)José (bocsánat Spog nem akartalak kihagyni!)
Akiket érdekelt a "belsö sárvédö",azoknak!

Ma beszéltem az emberrel,és ha 5-nél többen vagyunk ,akkor 24.000Ft-be megállna/darab!Persze ez az ár a feketére értendö!Elölegnek 50%-ot kér!Szeptember 2-után tudja csak megrendelni,mert kint most szabadságolás van,és akkor kezdenek!A rendeléstöl számitva,kéthét mulva van itt az áru!Akkor kell a másik 50%-ot fizetni!
Ha gondoljátok lezongorázom a dolgot,de akkor jelentkezzen akinek kell!
1)Milka
2)Maistear
3)José
Még köszönni is elfelejtettem.
Jaj,bocsi.
Sziasztok.
Tudom hogy tegnap arcoskodtam,hogy nekem is kellene,és kell is de csak szept vége felé leszek fizetőképes.
Szavasz Főnők!
Melódia, és ilyesmi......
Cita, legközelebb? Bagjok élnek még? Asszony felgyógyult?
És naná, imádom őket, nagyon szépek!
Akiket érdekelt a "belsö sárvédö",azoknak!

Ma beszéltem az emberrel,és ha 5-nél többen vagyunk ,akkor 24.000Ft-be megállna/darab!Persze ez az ár a feketére értendö!Elölegnek 50%-ot kér!Szeptember 2-után tudja csak megrendelni,mert kint most szabadságolás van,és akkor kezdenek!A rendeléstöl számitva,kéthét mulva van itt az áru!Akkor kell a másik 50%-ot fizetni!
Ha gondoljátok lezongorázom a dolgot,de akkor jelentkezzen akinek kell!
1)Milka
2)Maistear
3)Spog
Köszönöm szépen Milka Úram!
De egyszer már találkoztunk Csabán, mikor szakvéleményt adtál
xx vásárlás ügyileg.
Helyszin változás!
Mivel a Szegedi áradás miatt,kérdéses a vendéglö nyitása,és elötte hétvégénis ottleszünk,ugy gondoltam mehetnénk Szarvasra!
Ha jonektek kérem jelezzétek,mert akkor elkezdek valami faintos éttermet keresni,és helyetfoglalni!

A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen szzeptember 06.(szombat).
Pestieknek,és környéke legyen a talállkahely M5-ös kivezetöoldal (Szegedfelé)Tescokut 10.00-kor!
Innen jol lemennénk Szarvasra (ugy tervezem 12-13 oraközött ottlehetünk) pályán,és ott egy étteremben jol megkajálnánk!Oszt maradhatunk dumcsizni a kerthelységben,vagy lemehetünk a partra.
Remélem elsö"randinak" jolessz!
Nem mertem keményebb távot,vagy erösebb utvonalat kitalállni,mert nemnagyon ismerjük egymást!Illetve az "én fiaimat"(akikkel amugyis eggyütt motorozom),ismerem!De gondoltam jobb lessz egy kis laza gurulás,és inkább dumcsizunk!

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy.
3)Ma

istear+Niki
4)xxsanyi
5)Spog+Niki /ha Magyar földön vagyok, dátum függő/
6)Józsixx
7)Hubi+Ani
8)Herci
9)Fux-x
10)Fix-x

11)XXSasi
Háááááááááát!

Te tudod!Én nagy SUFFNITUNINGOSNAK tartom magam,de nemvágnék bele!Mindenestre van két karcmentes gyári dobom eladio!
Most ugratsz?

Egésznap!De minden pontosan levagyon irogatva!Ugy saccolom 12-13 körül leszünk Szarvason!

egyébként mi nemismerjük egymást?
Akiket érdekelt a "belsö sárvédö",azoknak!

Ma beszéltem az emberrel,és ha 5-nél többen vagyunk ,akkor 24.000Ft-be megállna/darab!Persze ez az ár a feketére értendö!Elölegnek 50%-ot kér!Szeptember 2-után tudja csak megrendelni,mert kint most szabadságolás van,és akkor kezdenek!A rendeléstöl számitva,kéthét mulva van itt az áru!Akkor kell a másik 50%-ot fizetni!
Ha gondoljátok lezongorázom a dolgot,de akkor jelentkezzen akinek kell!
1)Milka
2)Maistear
3)?
A végét ugyanúgy gondoltam megoldani, mint a nem gyáriakét: kivágni, hangolni, kibélelni és a végét lezárni a szegecses-pipás megoldással.
Majd beszélek egy gyártóval, kíváncsi leszek a véleményére.
Köszi, hogy beírtál!
Mikor is lessz a találkozó? Mármint délelőtt v du?
Más!

Akiket érdekelt a "belsö sárvédö",azoknak!

Ma beszéltem az emberrel,és ha 5-nél többen vagyunk ,akkor 24.000Ft-be megállna/darab!Persze ez az ár a feketére értendö!Elölegnek 50%-ot kér!Szeptember 2-után tudja csak megrendelni,mert kint most szabadságolás van,és akkor kezdenek!A rendeléstöl számitva,kéthét mulva van itt az áru!Akkor kell a másik 50%-ot fizetni!
Ha gondoljátok lezongorázom a dolgot,de akkor jelentkezzen akinek kell!
1)Milka
2)?
Helyszin változás!
Mivel a Szegedi áradás miatt,kérdéses a vendéglö nyitása,és elötte hétvégénis ottleszünk,ugy gondoltam mehetnénk Szarvasra!
Ha jonektek kérem jelezzétek,mert akkor elkezdek valami faintos éttermet keresni,és helyetfoglalni!

Többek kérésére!
De több idöpont válltoztatás nemlessz!

A Honda talira visszatérve.
Nézzük mekkora rá az érdeklödés!

Bár én rendszeresen szervezek turákat,de nem ezen a forumon,hanem a sajátomon.
Tehát:
Idöpont mondjuk legyen szzeptember 06.(szombat).
Pestieknek,és környéke legyen a talállkahely M5-ös kivezetöoldal (Szegedfelé)Tescokut 10.00-kor!
Innen jol lemennénk Szegedre(nem a pályán),és ott az öreghalász étteremben jol megkajálnánk!Hihetetlen jol föznek,mi már évekota járunk oda!Oszt maradhatunk dumcsizni a kerthelységben,vagy lemehetünk a Tiszapartra!
Remélem elsö"randinak" jolessz!
Nem mertem keményebb távot,vagy erösebb utvonalat kitalállni,mert nemnagyon ismerjük egymást!Illetve az "én fiaimat"(akikkel amugyis eggyütt motorozom),ismerem!De gondoltam jobb lessz egy kis laza gurulás,és inkább dumcsizunk!

1)Milka+Milkáné
2)jocikirály&blondy.
3)Ma
istear+Niki
4)xxsanyi
5)Spog+Niki /ha Magyar földön vagyok, dátum függő/
6)Józsixx
7)Hubi+Ani
8)Herci
9)Fux-x
10)Fix-x

11)XXSasi