Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg mailt sem kaptam a amegerősitésről.....szval az icipici kezeimmel....
azt hogy kell?
Megnéztem!

Reggelve vagy ezen a néven,és még szép képis van rolad!Ugyhogy ha elfelejtetted a jelszavad,kérd le ujbol,és minden rendben lessz!
Ez joo kérdés!

És mostmár rövid idön belül azt kell hogy irjam nemtudom!
De nézd meg a taglistát!Ha ott szerepel,akkor keresned kell valami másik nevet,vagy megoldást!
De nézek utánna énis!
Kérdeznék....
asszem milka az illetékes.
szal.nem tudok regisztrálni a jooooobarátokra.nem fogadja el a nickem.leheht hogy valaki bitorolja a jocikirályt?
Szia nekedis!

Igy már 80% a kedvezmény!Még pár ember,és ingyen kell hogy adják!
Hátha innenis érdekel valakit!

Következö tura!

Legyen a neve PÉCSITURA!Mondjuk azért,mert Pécsre megyünk!
idöpont:Augusztus 20.Találka 10.00-kor Érdi JETKUT.
Lemegyünk meglátogatni Vecsit,és Karlot!
Akit érdekel jelezze!

1)Milka+Milkáné
2)Fiveurban
ÖTENVAGYÚÚÚÚÚÚÚÚNK!
jaja----szépjoestét mindnyájatoknak.
Ajkkor már négyen vagyunk!

Tehűt nagybani vásárlonak számittunk!Azaz adniuk kell árengedményt!Nem nagyra gondoltam ,olyan 70%-ra!
Mentem tegnap egy bordó xx-el tegnap a Róbert Károly krt-én....tankbőrös volt,és nagyon szép!
Kölcsönösen osztottuk egymást,gratula Neki,csak aztán bement az autók közé.....én a balesetünk óta nagyon visszavettem,és nem mentem utánna,de le a kalappal elötte! ,
Ceva Spog! És Tittelett Hondások!
Mi a löttyedt ló....sz van Veled Ember?Ááááávagy tünve!Mikóóóó látlak vazze?
Fények megvannak még?
Gratulálok, nagyon szép lett!
Sziasztok.
Többek közt Spog barátunk is szeretne ilyet!
A gyárit én nembántanám!

Sose lessz olyan szép,mint elötte(akárhogy vigyázil).Az átalakittás meg roppant bonyolult(ha szépen,és jol akarod megcsinállni).Egyébként lehet "nyitott dobba" kereket,háromszöget,négyzetet,stb kapni!Nemcsak ovállt!Müszaki vizsga,megcsak pénzkérdése!
Mennyibe fájt a sárvédö-láncvédö?
És hollehet beszerezni?
Többen régota keresünk ilyet!
Oksa mindjárt nézem,csak most estem haza!
Hogyne!
Merai-nál!XIX üllöi ut 200.Emera plekokkkal foglalkozik!Mindenféle van nála!Mostani árat nemtudok!
Szia!

Menyibe fájt a bőr, és a hátsó kiegészitő sárvédő? és hol lehet beszerezni?

Köszi.
Gyári kipufogót van esély szerintetek átalakíttatni nyitottá? Az az igazság, hogy nekem esztétikailag jobban bejön mint az oval sportdobok. Meg olcsóbban is ki lehet jönni szerintem. Még azt is el tudnám képzelni, hogy a végébe kivehető hangtompítót tegyenek, mint a sportdobokba (Akra, Sebring, stb.), így műszaki vizsgán (meg nyugaton) nem kellene aggódni, illetve cserélgetni.
Amúgy meg JóNapot!

Egyébként tankbőrrel hogyan mosható a motor? Le kell venni előtte, vagy kaphat vizet? De akkor mi van ha alá folyik? Ki tud rendesen száradni? Nem okoz korróziót, vagy egyéb károsodást a fényezésben? Kell-e időnként kezelni valamilyen bőrápoló szerrel, vagy időálló? Stb.
Tudnátok tanácsot adni a fentiekben?
Haladtunk egy kicsit megint: tankbőr és hátsó kiegészítő sárvédő.
HELO! ha megtenéd hogy küdsz képet megköszönném!
nekem van egy Givi túraplexim amit nem hazsnálok, szép állapotban, budapesten, és modjuk 5ezer magyar pénzért megválok tőle. itt még a gépen van a cucc. külön képet holnapra tudok küldeni ha érdekel.
Milka!

Röppent egy mail!
bocsi de a túra plexi tört össze...most hogy nézem ez a gyárni!A karc az nagyon minimális a képen nem látaható!