Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

XX-hez keresek tankot, teljesen összezúzott, lapos, rozsdás is lehet mert nekem csak a benzinszintmérő nyílása kellene, hogy ép legyen :)

Nagyon köszönöm előre is!
richeetzr@indamail.hu
Dehogy is!
Szó se róla!Miért ne kellene becsatlakoznod?
Ha jól érzed magad,és szívesen látnak,akkor tedd csak!
A Fézeres tanácsot,csakis saját tapasztalatomból mondtam,illetve azt hogy én nem tenném!De nálam egészség ügyi okok is közbe játszanak,meg a fizikumom se a régi,stb.Ja és fenemód megöregedtem!
szia..
Csak tisztázni akartam magam,nehogy bűnbak legyek...
Mert úgy értelmeztem, mintha én hívtam volna fel a figyelmedet az eseményekre.
Hozzáteszem szinte senkit nem ismerek ezekről a forumokról,csak becsatlakozom beszélgetésekbe .. Lehet nem kellene
Ha emlékszel Pld: Ne cseréljem el a Fazert mert nagyon meg fogom
bánni...
halgattam rád
Nem,nem!
Személy szerint nem én olvastam!
De mint mindenkihez minden,hozzám is előbb-utóbb eljut minden,legyen az jó,vagy rossz!
A "hallottam" az így is van.
Elvből nem olvasok bizonyos fórumokat,weboldalakat(iwiw,club 130,facebok,stb.)!Az ok egyszerű,nem érzem magam oda valónak,illetve szükségét!De lehet úgy is fogalmazni "szatyor lakó lettem".Én választottam,és jó nekem így!
Az hogy mit veszek magamra,és miért az adódik emberek őszinteségéből(nem célzásként értem),illetve a múltból!
Részemről nincs harag már senki iránt,se most,se régről!
Neked is minden jót a jövőben!
írtam is hogy hülyeség....
ha már tisztába tétel:

Maximum olvashatta a párbeszédünket!
Csak azért írom nehogy az legyen ,hogy én bárkinek bármit is mondtam volna !
Na jó.
Akkor tegyük tisztába a dolgokat egyszer,és mindenkorra.
A"hallottam másoktól" egy hülyeség.
De ha már másokra hallgatsz az a te bajod.....
Ha esetleg beleolvastál az okfejtésembe rájöhettél volna hogy okoskodásom nem kesztyűdobálás volt.
Értelemszerűen nem is rád vonatkozott...sőt nem is xx-re!Hanem általánosságban.
Maximum annyi érinthet belőle,hogy neked is túrakormányod lett....
de az meg a te dolgod.
Pusztán annyit írtam,hogy én nem raknék ilyet az enyémre.De az meg az én dolgom.
A tápos,és nyugdijjas pedig azért íródott mert hülyeségnek tartom,ha valaki sportmotort vesz és chopperes kényelemre vágyik..Az vegyen choppert,vagy egy buszbérletet.(szerintem.)
Én is így teszek majd ha eljön az ideje.
Ja...és még valami:
Nem kéne minden megjegyzést magadra venni....szerintem.
Én személy szerint majd személyesen téged foglak megkeresni ha valami mondanivalóm lesz a számodra. (mint most is.)
Na.
Remélem hogy tisztába tettük a dolgokat.
További minden jót neked.
Én! Nem írtál, gondoltam egy kérdést megér itt is!
Nem tudok semmi komoly rögzítésről a kipuffogón, ami alkalmas lenne teher viselésre. Így pedíg akkor a kipuff csonkot feszegetné a hengeren. Azért annál jobban terveznek motort a japcsik.
A régi (maga módján szép) időkből . 1978.
Nem lehet hogy ezt a segédvázra értette?
Bár ahogy hallom másoktól,én a táposok,nyugdíjasok körébe tartozom,úgyhogy nem igazán biztos a hozzá értésem!
Baromság!
De a Trophy-éval ugye? Azok olyan szépek... voltak.
csak régi.....
Régi szép idők. . .
Mikor még mz telóval tuningoltuk a SIMÓKAT. . .
Pedig épp arra gondoltam, hogy a régi mz ből beépítem a két hátsó telót megerősítés gyanánt .
Szerintem is hülyeség!
Baromság!

Hello fixix!
Lehet hogy ma tanultam valamit ? Mégpedig az hogy az xx gyári kipuffogója nem csak puffog, hanem szerkezeti teherviselő elem. Egy kereskedésben mondta a szakértő eladó, hogy ha sport kipuffom van, és rendszeresen 2 személlyel, csomagokkal használom a mocit, eldeformálódhat az üléstartója. Szerintetek lehetséges ez?
legalább most nem követtél el helyesírási hibát
te spontán vagy ilyen alul iskolázott ?