Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hja ne is mond ismerös a helyzet én is barkácsolok valamit rajta mindig .Idén doboztarto szerkezet ,láncolajozo rendszer, bukogomba ,fokozatkijelzö,volt a program.Sajna télen nem tudok csinálni semmit nincs saját garázs eggyenlöre, de nagy álmom hogy egyszer lesz.Télen átmenni a garázsba és szép nyugodtan, tudván,hogy ugyse tudsz motorozni egy jo ideig, nyugodtan bütykölni valamit.Az lenne az igazi.
Köszi még meggondolom . Aztán lehet hogy ez nálam csak pótcselekvés, ha már motorozni nem tudok, valamit kezdjek vele .
Én épitettem be.A vezetéket nem tudom megmondani sajnos, de az oldalukon van leirás ill letölthetö az oldalrol beépitési utmutato. A csatik is meg minden motorspecifikus.Ha érzel magadba kis kézügyességet megoldhatod te is.
Szerintem is!
Tól lentről mint gőzmozdony!Én legritkább esetben váltok vissza(pedig mindig 2-személy,meg pakk)!
Úgy szoktam mondani,itt Pesten beteszem 6-ba,oszt mikor megérkezem kiveszem!Ennyi!
Jó estét!

Tedd be 6.-ba, oszt nem kell oda semmiféle fokozatkijelző!
Erről a tank alatti csatiról már én is olvastam. Megkérdezhetem, hogy Te építetted be, vagy szerelőre bíztad? Érdekelne az a comp. vezeték, hogy melyik. A motostyling oldalán találtam olyat, ami xx specifikus. Azt gondolom be lehet szerelni normálisan.
Sziasztok csak segitö jeleggel szolnék hozzá.Nekem van az XX-en fokozatkijelzö semmi forrasztás nem kellett.A tank alatt henger mögött bal oldalon van eggy csati csomag egy müanyag harang alatt abbol az eggyikre kell egy csatit csatlakoztatni a sebesség jeladoé asszem ,meg a motor hátulján lévö computerböl kell egy vezetéket megcsapolni .Ilyen T alaku pattintos lopóval kábelt itt sem kell vágni.Nyáron vettem kb 20-ért. Mindent adnak hozzá .A kijelzö öntött nem ázik be van rá 2-év gari .Nekem semmi bajom nincs idáig velejol működik.Én az AGO motors nál vettem.
Kösz a válaszokat!
Csak akkor tettem volna fel, ha gyári csatit találok erre a célra.
Nincs!
És én nem is tenném a helyedbe!Túl "érzékeny" az XX komputere a "sufnituningra" és drága is!
Tudtommal nincs spec csatlakozó ehhez,de rá lehet heftelni.
Olyan 15 körül van asszem...
Hali!
Egy kérdés: Szeretnék felszerelni egy fokozatkijelzőt. Van e az xx en sebességfokozat jeladó, vagy valami diagnosztikai csati ami ad ki ilyen jelet?
Hello!
Próbáld meg EZT